Za konec kroga remi v Pivki

ŽNK Celje tudi po 8. krogu Ženske futsal lige ostaja vodilna ekipa in zasedba, ki ima poln točkovni izkupiček. Varovanke trenerja Draga Adamiča so doma s 5:2 premagale KMN Slovenske gorice. Z dvema goloma se je izkazala Vanja Tanšek, ki je dosegla vsaj en gol na vseh treh medsebojnih tekmah v tej sezoni.

Celjanke so povedle v 5. minuti, ko go gostje dosegle avtogol. V 11. minuti je Gaja Srnec povišala domače vodstvo na 2:0. Karmen Ulbin je v 20. minuti poskrbela za znižanje rezultata in napeto nadaljevanje. A so gostje dosegle še en avtogol, v 35. minuti pa je Vanja Tanšek zadela za 4:1, v 37. minuti pa za 5:1. Končni rezultat je v 40. minuti postavila Živa Hanžič.

Domačinke so povedle v 4. minuti, zadela je Anja Žvokelj, ki je v 23. minuti poskrbela za vodstvo 2:0. Eva Primc je v 26. minuti znižala na 2:21, Nika Samsa pa je zadela za 3:1. Tekma se je v zadnjih sedmih minutah razživela. Asja Al Nawas je naprej znižala na 3:2, Dragica Stipič pa je z dvema goloma povedla Sevnico v vodstvo 3:4. Končni rezultat je v 38. minuti postavila Maja Srebot.

ŽFL, 8. krog, 16.1.
ŽNK Celje – KMN Slovenske gorice 5:2 (2:1)
1:0 Cene (5./ag), 2:0 Srnec (11.), 2:1 Ulbin (20.), 3:1 Hanžič (28./ag), 4:1 Tanšek (35.), 5:1 Tanšek (37.), 5:2 Hadžič (40.)

17.1.
ŠD Košana – KMN Sevnica 4:4 (1:0)
1:0 Žvokelj (4.), 2:0 Žvokelj (23.), 2:1 Primc (26.), 3:1 Samsa (28.), 3:2 Al Nawas (33.), 3:3 Stipič (35.), 3:4 Stipič (37.), 4:4 Srebot (38.)