ŽNK Celje s preobratom do zmage

V petek, 20. novembra, se je s tekmo v kraju Spodnji Duplek začel 3. krog Ženske futsal lige. V Športni dvorani Spodnji Duplek so gostje ŠD Košana prišle do zmage proti domačinkam ekipi KMN Slovenske gorice (1:2). Kaltrina Kajtazi je dosegla dva gola za gostje v 23. in 26. minuti, na 1:2 je znižala v 30. Aneja Lorbek.

V soboto v Sevnici domačinke gostile ŽNK Celje, ki so se na koncu tudi veselile uspeha in treh točk.

Celjanke so povedle v 10. minuti, zadela je Klementina Mavhar, za preobrat je do konca polčasa poskrbela Dragica Stipič. Gostje so idealno začele 2. polčas, Ines Ermenc je v 23. minuti poskrbela za izenačenje na 2:2. Klementina Mavhar in Vanja Tanšek sta priborili nove tri točke za varovanke trenerja Draga Adamiča.

ŽFL, 3. krog, 20.11.
KMN Slovenske gorice – ŠD Košana 1:2 (0:0)
0:1 Kajtazi (23.), 0:2 Kajtazi (26.), 1:2 Lorbek (30.)

21.11.
KMN Sevnica – ŽNK Celje 2:4 (2:1)
0:1 Mavhar (10.), 1:1 Stipič (12.), 2:1 Stipič (18.), 2:2 Ermenc (23.), 2:3 Mavhar (37.), 2:4 Tanšek (38.)

• 20.11.2020 | Državne futsal lige
    Nadaljuje se tudi Ženska futsal liga
    V petek, 20. novembra, se bo s tekmo v kraju Spodnji Duplek začel 3. krog Ženske futsal lige. V Športni dvorani Spodnji Duplek KMN Slovenske gorice gostijo ŠD Košano, jutri v Sevnici pa domačinke ŽNK Celje.
  • 18.10.2020 | Državne futsal lige
    Točki za ŠD Košano in KMN Sevnica
    V nedeljo je bila še tekma v Pivki, kjer pa se je končalo z remijem (2:2). Gostje so po zaslugi Dragice Stipič v 30. minuti vodile 0:2, Doris Turkanović in kapetanka Nika Samsa pa sta poskrbeli za delitev točk, remi.
  • 17.10.2020 | Državne futsal lige
    Zmaga za KMN Miklavž, prva točka za novinca v ligi
    Do prepričljive zmage je prišla vodilna ekipa lige KMN Meteorplast, ki je bila s 5:1 boljša od KMN Benedikt Slovenske gorice. KMN Miklažv TBS team24 je s 3:1 ugnal ŠD Extem, Svet savn MNK Proteus Postojna in MNK Kix Ajdovščina sta si razdelila točki.
  • 11.10.2020 | Državne futsal lige
    Za uvod tri točke finalistkama sezone 2019/2020
    Dober mesec po žrebu parov se je ta vikend začela 8. sezona Ženske futsal lige, v kateri bodo to pot igrali štirje klubi: t.j. ŠD Košana, ŽNK Celje, KMN Sevnica ter KMN Slovenske gorice. Uvodne tri točke so pripadle ekipi KMN Slovenske gorice, ki je doma s 4:2 porazila KMN Sevnica. V nedeljo je ŽNK Celje z 10:0 slavil zmago v Pivki.
  • 10.10.2020 | Državne futsal lige
    Kixi do zmage, KMN Meteorplast na vrhu
    S tekmama 4. kroga se je nadaljevalo tudi tekmovanje v 2. SFL. V dresu vodilne ekipe zaigrala oče in sin - Davorin Šnofl (letnik 1980) in njegov sin Rok Šnofl (letnik 2002).
  • 07.10.2020 | Državne futsal lige
    Razpis za usposabljanje za strokovni naziv Trener futsal UEFA B
    Usposabljanje traja skupno 120 ur (42 ur teoretičnega,  48 ur praktičnega dela, 20 ur samostojnega dela v klubu z ekipo in 4 ure preizkusov znanja). Po uspešno zaključenem usposabljanju dobijo kandidati strokovni naziv TRENER futsal UEFA B – strokovni delavec v športu 2.
  • 03.10.2020 | Državne futsal lige
    KMN Meteorplast in ŠD Extrem na vrhu
    Po 3. krogu 1. SFL se lahko vodilni ekipi pohvalita s po tremi zmagami iz prav toliko tekem. KMN Meteorplast je z 8:2 slavil na domači premieri Postojnčanov. ŠD Extrem se vrača domov z zmago iz Vipavske doline (2:4), v Mariboru pa po drami 5:6 za gostujočo vrsto KMN Benedikt Slovenske gorice.
    Začenjajo tudi v U17, U15 in U13
    S tekmami 1. kroga se danes začenja tudi tekmovanje mladih U17, kjer bomo spremljali enotno ligo, v kateri sodeluje devet ekip. Jutri se začne tudi tekmovanje mladih U15 (osem ekip), na sporedu pa je tudi 2. krog tekmovanja mladih U19. Uvodne tekme se danes igrajo tudi v tekmovanju mladih U13, kjer je 15 ekip deljenih na vzhod in zahod.
  • 01.10.2020 | Državne futsal lige
    ŠD Extrem meri visoko, Postojnčani željni učenja
    Končan je 2. krog 2. SFL. Poleg KMN Meteorplasta ima dve zmagi tudi ŠD Extrem, ki je v petek z 9:2 porazil novinca v 2. SFL. V soboto je na sporedu 3. krog.