V pričakovanju končnih odločitev

H koncu gre tudi tekmovanje mladih U17, pred nami je še zadnji 9. krog, ter neodigrana tekma 1. kroga, v kateri se bosta danes pomerila v tem hipu vodilni KMN Miklavž in tretjeuvrščeni ŠD Extrem. V igri za vrh ostaja tudi KMN Meteorplast.

Da je KMN Miklavž ostal na vrhu, je moral minulo soboto ugnati KMN Tomaž, to mu je tudi uspelo, 4:8 je bilo. Pa so domačini boljše začeli, z goloma Benjamina Repa in Tadeja Korošca so povedli v 8. minuti 2:0. Do 25. minute so gostje prevzeli pobudo in z zadetki Kristjana Čeha (2), Davida Podbojca, Žige Kajsaka in Taia Kolarja povedli 2:5 in si tlakovali pot do zmage.

Pomembno zmago v boju za sam vrh je vknjižil KMN Meteorplast, ki je z 10:4 slavil v Dobrepolju, polovico golov je k zmagi dodal Alen Ruis, s 23 goli tudi vodilni strelec tekmovanja mladih U15.

KMN Benedikt-Sv.Trojica je doma s 4:3 ustavil Vrhničane, ki so celo tekmo lovili domačina, a bili pri tem neuspešni. Patrik Zorčič, Primož Petko, Matej Topolovec in Sergej Šijanec so zabili za domačo zmago.

Še skok na Primorsko, kjer je derbi začelja pripradel ekipi FC Bronx Škofije, ki je bila doma s 6:3 boljša od Postojnčanov, ki pa so po zaostanku 1:0 povedli 1:2, uspešna sta bila Jan Rotar in Lev Gorec. Domačini so v nadaljevanju zagospodarili na terenu in povedli 5:2. Gostje so prek Anisa Abidovića prišli še na 5:3, domačo zmago je s svojim 2. golom na tekmi potrdil Lian Pucer.

Tekmovanje mladih U17, 8. krog, 5.6.
KMN Tomaž – KMN Miklavž 4:8
KMN Benedikt-Sv.Trojica – Siliko Atet rent a car 4:3
FC Bronx Škofije – MNK Proteus Postojna 6:3
FK Dobrepolje – KMN Meteorplast 4:10

Tekmovanje mladih U17, 9. krog, 12.6.
Siliko Atet rent a car – KMN Tomaž (12.00)
KMN Meteorplast – FC Bronx Škofije (16.00)

Siliku zlato, Bronxu srebro, Litiji bron
    Gostje s Škofij so podjetno začeli in povedli 0:1 in 1:2. Jure Suban in Tobija Kavčič pa sta zadela za 2:2 in 3:2, kar je bil tudi rezultat prvega polčasa. V 31. minuti je Siliko povedel 4:3, potem pa popustil. Gostje so to izkoristili in dosegli tri zaporedne gole za končnih 4:6. Za morebiten dokončen preobrat pa jim je zmanjkalo časa.
  • 12.06.2021 | Državne futsal lige
    ŠD Extrem novi državni prvak
    Ekipa ŠD Exrtem je novi državni prvak v kategoriji do 17 let, drugo mesto je pripadlo KMN Meteorplast, bron pa FK Siliko. Jutri, v nedeljo, bodo razdeljene in podeljene še kolajne in pokali v kategoriji mladih U19.
  • 07.06.2021 | Državne futsal lige
    Siliko in Litija do pomembnih zmag v gosteh
    Siliko Fortrade in FC Bronx Škofije se borita za naslov državnega prvaka v tekmovanju mladih U19. Po prvi tekmi, prvem polčasu, boljše kaže Vrhničanom, ki so na Škofijah dobili prvo tekmo s 7:2.
  • 31.05.2021 | Državne futsal lige
    Siliko in Bronx za naslov
    Siliko Fortrade in KMN Bronx Škofije sta finalista državnega prvenstva tekmovanja mladih U19. Uvodni tekmi sta se končali z remijema, v nedeljo pa so Vrhničani za mesto v finalu doma s 6:2 premagali KMN Meteorplast, FC Bronx pa je slavil zmago v Litiji (5:7).
  • 24.05.2021 | Državne futsal lige
    Nihče si ni nabral razlike
    Za nami sta uvodni polfinalni tekmi tekmovanja mladih U19. KMN Meteorplast in FK Siliko sta remizirala v Ljutomeru (3:3), neodločeno pa je bilo tudi na Škofijah med domačini in FC Litija (4:4). Povratni tekmi bosta v nedeljo, 30. maja.
  • 20.05.2021 | Državne futsal lige
    Četverica v lov na naslov
    Siliku in Litiji sta se v polfinalu tekmovanja mladih U19 pridružila še FC Bronx Škofije in KMN Meteorplast. Drugače zapisano: med štiri so ekipe, ki so redni del končale na teh mestih. Polfinalna para sta KMN Meteorplast – Siliko Fortrade in FC Bronx Škofije – FC Litija.
  • 19.05.2021 | Državne futsal lige
    Gneča pri vrhu tekmovanja mladih U17
    V maju se nadaljuje tudi tekmovanje mladih U17, kjer tekmuje devet ekip. Po petih nepopolnih krogih imajo na vrhu po devet točk ekipe KMN Tomaž, ŠD Extrem ter Siliko Atet rent a car. Na 4. mestu je KMN Meteorplast, ki je še edina neporažena ekipa v ligi. Postojnčani pa so edini, ki so po štirih tekmah brez točke.
  • 18.05.2021 | Državne futsal lige
    Favorita do prednosti v gosteh
    Kvartet ŠD Extrem, KMN Meteorplast, FK Dobrepolje in FC Bronx Škofije se bori za dve prosti mesti v polfinalu tekmovanja mladih, kjer sta že FK Siliko in FC Litija. Po prvih četrtfinalnih tekmah boljše kaže KMN Meteorplastu in FC Bronx Škofije.
  • 09.05.2021 | Državne futsal lige
    Siliko in Litija v polfinale, znana para četrtfinala
    S tekmami 13. kroga se je sklenil redni del tekmovanja mladih U19. Zdaj je jasno, da sta si direktno mesto v polfinalu priigrala Siliko in FC Litija, v četrtfinalu pa so še KMN Bronx, KMN Meteorplast, ŠD Extrem in FK Dobrepolje. Prvih šest klubov bo obračunalo za naslov državnega prvaka. Četrtfinale se začne v nedeljo, 16.5.