Razpis za usposabljanje za strokovni naziv Trener futsal UEFA B

Trenerska šola NZS prof. Branko Elsner razpisuje usposabljanje strokovnih kadrov za naziv Strokovni delavec 2 – športno treniranje – mali nogomet / futsal Trener futsal UEFA B. Usposabljanje traja skupno 120 ur (42 ur teoretičnega,  48 ur praktičnega dela, 20 ur samostojnega dela v klubu z ekipo in 4 ure preizkusov znanja). Po uspešno zaključenem usposabljanju dobijo kandidati strokovni naziv TRENER futsal UEFA B – strokovni delavec v športu 2. Usposabljanje se na tem nivoju zaključi, potekalo pa bo med 6.11. 2020 in 7.2. 2021.

Cilj programa Športno treniranje – futsal-mali nogomet – 2. stopnja je, skladno s kompetencami, ki jih daje program, omogočiti usposobljenemu strokovnemu delavcu, da načrtuje, organizira, izvaja in spremlja proces športne vadbe v športni panogi futsal-mali nogomet v vseh njenih pojavnih oblikah.

Vodja šolanj in usposabljanj Nogometne zveze Slovenije je Matjaž Jaklič.

Več v priponkah:

Razpis Trener futsal Uefa B;( kB)

Prijavnica za usposabljenja;( kB)

Urnik usposabljanja;( kB)

• 17.01.2021 | Državne futsal lige
    Za konec kroga remi v Pivki
    ŽNK Celje tudi po 8. krogu Ženske futsal lige ostaja vodilna ekipa in zasedba, ki ima poln točkovni izkupiček. Varovanke trenerja Draga Adamiča so doma s 5:2 premagale KMN Slovenske gorice.
  • 16.01.2021 | Državne futsal lige
    Sobota v znamenju derbija članic
    Danes je na sporedu 8. krog Ženske futsal lige. Takoj uvodoma pa se igra derbi, vodilni ekipi ŽFL se bosta pomerili v Celju. Jutri je ob 14. uri v Pivki še srečanje med domačo ŠD Košano in KMN Sevnico.
  • 10.01.2021 | Državne futsal lige
    Vodilne Celjanke začele z zmago
    V nedeljo pa je bila na še tekma v Pivki, vodilna ekipa ŽFL ŽNK Celje je upravičila vlogo favoritinj in slavila z 9:1.
  • 13.12.2020 | Državne futsal lige
    Trikratne prvakinje v 40. minuti do zmage
    V Pivki je bila tekma zelo zanimiva. Boljše so začele gostje, ki so v 17. minuti vodile 0:3, vse tri gole je dosegla Ines Krajnc. Domačinke so v 17. minuti začele vračati v igro!
  • 05.12.2020 | Državne futsal lige
    Za konec še zmaga Sevnice
    Do prve letošnje zmage so prišle Sevničanke, ki so doma s 3:2 premagale Košano. Nuša Kukovič, Mojca Dimič in Tamara Andrejčič so dosegla gole za domačinke, poraz gostij je v 34. in 38. minuti ublažila Tina Paliska.
  • 04.12.2020 | Državne futsal lige
    Petek v znamenju derbija ŽFL
    Nocoj se nadaljuje tudi Ženska futsal liga. Uvodna tekma bo v Spodnjem Dupleku, kjer KMN Slovenske gorice gostijo ŽNK Celje. Jutri KMN Sevnica doma gosti ŠD Košano.
  • 28.11.2020 | Državne futsal lige
    Tri točke za Slovenske gorice, nocoj še v Celju
    V Sevnici je bila tekma izenačena do 36. minute, ko je domačinka Mojca Dimič dosegla avtogol, gostje pa so zmago potrdile v 39. minuti, ko je bila za končnih 2:4 uspešna Aneja Lorbek.
  • 21.11.2020 | Državne futsal lige
    ŽNK Celje s preobratom do zmage
    Kaltrina Kajtazi je dosegla dva gola za gostje v 23. in 26. minuti, na 1:2 je znižala v 30. Aneja Lorbek. V soboto v Sevnici domačinke gostijo ŽNK Celje.
  • 20.11.2020 | Državne futsal lige
    Nadaljuje se tudi Ženska futsal liga
    V petek, 20. novembra, se bo s tekmo v kraju Spodnji Duplek začel 3. krog Ženske futsal lige. V Športni dvorani Spodnji Duplek KMN Slovenske gorice gostijo ŠD Košano, jutri v Sevnici pa domačinke ŽNK Celje.
  • 18.10.2020 | Državne futsal lige
    Točki za ŠD Košano in KMN Sevnica
    V nedeljo je bila še tekma v Pivki, kjer pa se je končalo z remijem (2:2). Gostje so po zaslugi Dragice Stipič v 30. minuti vodile 0:2, Doris Turkanović in kapetanka Nika Samsa pa sta poskrbeli za delitev točk, remi.