Dobrepolje in Mlinše ne popuščata

Današnji petek je prinesel zmage za vodilni dvojec FK Dobrepolje in ŠD Mlinše, do pomembnih treh točk tudi Ajdovci.

Dobrepolje je tudi na krilih novinca Kristjana Čoža (dosegel je kar pet golov) je hitro povedlo 2:0, na koncu pa slavilo z 8:1 proti Dlani Logatec. Dobrepolje je pri 33 točkah, drugouvrščene Mlinše jih imajo 29. Do zadnjih treh je ekipa iz Zasavja prišla zahvaljujoč Gašperju Trdinu, ki je v zadel za tesno zmago v Mariboru.

KMN Meteorplast je vodil 2:1 proti Ajdovcem, ki pa so v borih nekaj minutah spreobrnili potek tekme ter povedli 2:4. Dva gola je dosegel Matjaž Trkman, enega Anej Batistič.

KMN Miklavž je tretji v 2. SFL (25 točk,) Ajdovci so z 22 točkami četrti.

2. SFL, 13. krog, 10.1.
FK Dobrepolje – Dlan Logatec 8:1
(3:0)
1:0 Čož (12.), 2:0 Čož (18.), 3:0 Škulj (20.), 3:1 Švajncer (25.), 4:1 Škulj (32.), 5:1 Čož (33.), 6:1 Čož (37.), 7:1 Škulj (38.), 8:1 Čož (38.)

KMN Miklavž TBS Team24 – Mlinše 0:1 (0:0)
0:1 Trdin (26.)

KMN Meteorplast – MNK Kix Ajdovščina 3:4 (2:3)
1:0 Fras (6.), 1:1 Susič (7.), 2:1 Buzeti (11.), 2:2 Trkman (19.), 2:3 Batistič (20.), 2:4 Trkman (24.), 3:4 Trstenjak (27.)

prestavljeno:
FK Kebelj – ŠD Extrem (20.30)

• 27.01.2020 | Državne futsal lige
    Točke ostale v Celju, Sevničanke slavile na Vrhniki
    Celjanke so zaigrale pod novim trenerskim dvojcem – na klop sta sedla Andreja Kren in Drago Adamič, njune varovanke so z 8:2 ugnale novinke v ligi. Gaja Srnec in Sergeja Kos sta dosegli po tri zadetke.
  • 25.01.2020 | Državne futsal lige
    Mlinše s 1. mesta, znan razpored
    To so si Zasavci priborili na domači tekmi in ob zmagi proti Dobrepolju, 4:3 je bilo. Gostje so začeli izvrstno, po zadetku Gregorja Klinca so v 18. minuti povedli 1:3. Domačini, vodi jih Gregor Ceglar, se niso predali.
  • 22.01.2020 | Državne futsal lige
    Sprememba v ŽNK Celje
    Po uspešni sezoni in pol so se dvakratne državne prvakinje razšle z dosedanjim trenerjem članske ekipe Markom Hlevnjakom.
  • 18.01.2020 | Državne futsal lige
    Gneča na vrhu 2. SFL
    V soboto se je igralo v Zagorju. Mlinše so se z zmago proti Meteoroplastu le na točko zaostanka približale Dobrepolju, ki je v vodstvu po 13 odigranih krogih 2. SFL. Mlinše premorejo 32 točk, Dobrepolje 33.
  • 17.01.2020 | Državne futsal lige
    Znani vsi udeleženci finalnega turnirja pokala
    Sevnici so se nocoj kot potniki na finalni turnir pokala Terme Olimia pridružili še igralci Dobovec MB-Monting, FK Siliko in KMN Oplast Kobarid.
  • 12.01.2020 | Državne futsal lige
    Vrhničanke do točke v 40. minuti
    Z 10. krogom se je sklenil prvi del prvenstva, tekmovanje pa se bo nadaljevalo čez dva tedna, razpored pa bo na osnovi dosedanjih uvrstitev. Na vrhu so prvakinje KMN Slovenske gorice (21 točk), sledijo pa ŽNK Celje (16), ŽNK Vrhnika (14), KMN Sevnica (5) in ŠD Košana (1).
  • 21.12.2019 | Državne futsal lige
    Prva zmaga tudi za Dlan Logatec
    Petek je prinesel tudi uvodno tekmo 12. kroga 2. SFL, v Velikih Laščah pri vodilnemu Dobrepolju je gostoval tretjeuvrščeni KMN Miklavž TBS team24. Zmaga je ostala doma, 6:4 je bilo za vodilno ekipo 2. SFL.
  • 13.12.2019 | Državne futsal lige
    Mlinše in KMN Miklavž za petami Dobrepolju
    Petek, ko ni bilo rednega kroga 2. SFL, sta bili na sporedu zaostali tekmi, ki sta ju dobro izkoristili 2. in 3. v 2. SFL.
  • 07.12.2019 | Državne futsal lige
    Kixi boljši od Extrema
    KMN Meteorplast je s 7:1 porazil vodilni FK Dobrepolje. Ob polčasu je bilo 1:0, edini gol je prispeval Rok Buzeti. V med 22. in 38. minuto je bil zmagovalec znan, s tremi dodatnimi zadetki se je izkazal Buzeti.