Ajdovci do prepričljive zmage

Petek in sobota sta rezervirana tudi na 10. krog 2. SFL. Po polovici 10. kroga so verjetno najbolj zadovoljni v taboru vodilnega Dobrepolja, ki je še povečal prednost na 1. mestu, ki vodi v 1. SFL.

Vodilni FK Dobrepolje je imel precej dela s Kebljem, ki je prek Blaža Gorinška in Marka Goloba poravnal na 1:1 in 2:2. V drugem polčasu je na sceno stopil Gal Škulj in z novimi tremi goli poskrbel za zmago domačinov.

V Zagorju je ŠD Extrem v 28. minuti po golu Blaža Rota vodil 2:5, potem v 34. (spet je zabil Rot) pa 4:6. Gostiteljem je nekako uspel preobrat, Jure Mezek in Abdulah Šišić sta poskrbela, da je vsaj točka ostala doma.

Na edini sobotni tekmi kroga so Ajdovci v gosteh s 7:1 porazili Dlan Logatec, s štirimi goli se je izkazal Goran Markovič.

Tekma med KMN Miklavž in KMN Meteorplast bo 13.12.

2. SFL, 10. krog, 29.11.
FK Dobrepolje – FK Kebelj 5:2
(2:2)
1:0 Strnad (6,), 1:1 Gorinšek (7.), 2:1 Blatnik (17.), 2:2 Golob (20.), 3:2 Škulj (24.), 4:2 Škulj (34.), 5:2 Škulj (37.)

Mlinše – ŠD Extrem 6:6 (2:3)
1:0 Kvartič (2.), 2:0 Juvan (8.), 2:1 Marič (8.), 2:2 Marič (16./6m), 2:3 Šišić (19./ag), 2:4 Kljun (27.), 2:5 Rot (28.), 3:5 Džombić (30.), 4:5 Šišić (31.), 4:6 Rot (34.), 5:6 Mezek (35.), 6:6 Šišić (37.)

30.11.
Dlan Logatec – MNK Kix Ajdovščina 1:7
(0:2)
0:1 Koren (14.), 0:2 Marković (20.), 0:3 Marković (22.), 0:4 Marković (23.), 0:5 Ignjatović (25.), 0:6 Marković (28.), 1:6 Berzelak (36.), 1:7 Ignjatović (40.)

13.12.
KMN Miklavž TBS team24 – KMN Meteorplast (20.00)

• 07.12.2019 | Državne futsal lige
    Kixi boljši od Extrema
    KMN Meteorplast je s 7:1 porazil vodilni FK Dobrepolje. Ob polčasu je bilo 1:0, edini gol je prispeval Rok Buzeti. V med 22. in 38. minuto je bil zmagovalec znan, s tremi dodatnimi zadetki se je izkazal Buzeti.
  • 03.12.2019 | Državne futsal lige
    Litija U19 do devete, ŠD Extrem U17 v zadnjih minutah
    Regionalni derbi je pripadel združeni ekipi Benedikt Slovenske Gorice, za zmago 4:3 so zadeli Matija Zavasnik, Nik Kostanjevec, Gašper Bezjak in Luka Maurič, za goste so bili uspešni Domen Žižek (Meteorlast je povedel v 3. minuti), Kimi Vičar in Niko Houbar.
    Finalistke ŽFL do novih zmag
    Precej bolj izenačeno je bilo v Celju, kjer so domačinke v 32. minuti po goli Tjaše Alegro povedle 5:1. Z golom Mateje Vidic in dvema Dragice Stipić so Sevničanke v 36. minuti prišle na 5:4, potem pa je Tjaša Alegro potrdila domačo zmago.
  • 25.11.2019 | Državne futsal lige
    Prvakinjam ponovitev finala
    Na 2. mesto so se prebile Vrhničanke, ki so bile z 2:1 boljše od ŠD Košana. Slednje so nekoliko olajšale delo domačinkam, saj so v 5. minuti dosegle avtogol, ki pa so ga izničile v 11. minuti, ko so zadele za 1:1 (Tina Kastelic). Dileme okoli zmagovalk je v 33. minuti rešila Maša Prebil.
  • 23.11.2019 | Državne futsal lige
    Po sobotnih tekmah Dobrepolje osamljeno na vrhu
    Do 6. zmage v sezoni so prišli Mariborčani, ki so v Slovenski Bistrici s 7:4 porazili Kebelj. Začelo se je po domačih željah, saj je Blaž Gorinšek zadel za 1:0 v 7. minuti. Temu je sledila gostujoča serija – po dva gola sta prispevala Marcel Vindiš in Matej Kirbiš.
  • 16.11.2019 | Državne futsal lige
    Mlinše do zmage v 40. minuti
    Končan je 8. krog 2. SFL, na vrhu pa ni sprememb. Na 1. oz. 2. mestu sta Mlinše in FK Dobrepolje, ki imata po 21 točk. Mlinše so na zadnji tekmi kroga s 6:5 slavile v Logatcu. S 16. golom v 2. SFL je za tri točke Mlinš poskrbel Jure Mezek.
  • 12.11.2019 | Državne futsal lige
    ŽNK Celje na vrhu, Vrhniki točke v Sevnici
    Po reprezentančni pavzi je sledil 5. krog Ženske futsal lige, kjer sta se zmag veselili ekipi ŽNK Celje in ŽNK Vrhnika. Prvakinje KMN Slovenske Gorice so bile proste. Celjanke so se s to zmago zavihtele na vrh.
  • 09.11.2019 | Državne futsal lige
    KMN Meteorplast do točk v 2. polčasu
    Tokratni 7. krog 2. SFL je obeležil derbi vodilnih, ki pa je pripadel Dobropolju, ki se je na 1. mestu po točkah izenačil z Mlinšami. V petek zvečer sta za popoln večer domačih ekip poskrbela še KMN Miklavž TBS team24 in FK Kebelj.
  • 08.11.2019 | Državne futsal lige
    Prvo desetletje bi radi okronali s 1. SFL
    Današnji petek bo obeležil tudi derbi vodilnih v 2. SFL; v Velikih Laščah drugouvrščeni FK Dobrepolje gosti vodilno vrsto lige Mlinše, ki premorejo 18 točk, domačini tri manj (15 torej). Petkov večer bo sicer postregel s tremi tekmami 7. kroga 2. SFL, zadnja v Ljutomeru pa bo jutri.