15. krog |   |  08.02.2019 ob 20.00

Benedikt avtodeli Džauš

  :  

Dobovec Pivovarna Kozel

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Benedikt avtodeli Džauš
P
Benedikt avtodeli Džauš 6 : 8 FC Litija
P
Dobovec Pivovarna Kozel 12 : 1 Benedikt avtodeli Džauš
N
Benedikt avtodeli Džauš 1 : 1 KMN Oplast Kobarid
P
FSK Stripy 5 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
P
Benedikt avtodeli Džauš 5 : 7 FC Ivančna Gorica
Dobovec Pivovarna Kozel
P
FutureNet Maribor 5 : 3 Dobovec Pivovarna Kozel
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 12 : 1 Benedikt avtodeli Džauš
Z
Siliko Mkeršmanc 1 : 2 Dobovec Pivovarna Kozel
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 1 FC Litija
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 4 : 1 KMN Sevnica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 11 1 1 9 13
Dobovec Pivovarna Kozel 11 9 1 1 73
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 5 1 1 3 8
Dobovec Pivovarna Kozel 5 3 1 1 20
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 6 0 0 6 5
Dobovec Pivovarna Kozel 6 6 0 0 53



Vse medsebojne tekme

18/19  6.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 02.11.2018, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - Benedikt avtodeli Džauš 12:1  (8:0) 
17/18  20.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 23.03.2018, ob 20.00  Benedikt Avtodeli Džauš - Dobovec Pivovarna Kozel 1:1  (0:0) 
17/18  19.krog  II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 16.03.2018, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - Benedikt Avtodeli Džauš 16:0  (5:0) 
17/18  15.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 09.02.2018, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - Benedikt Avtodeli Džauš 3:0  (0:0) 
17/18  6.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 13.10.2017, ob 20.00  Benedikt Avtodeli Džauš - Dobovec Pivovarna Kozel 0:9  (0:5) 
16/17  15.krog  Rogaška Slatina, Športna dvorana Ratanska vas, 10.02.2017, ob 20.00  Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Benedikt 10:2  (3:0) 
16/17  6.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 11.11.2016, ob 20.00  KMN Benedikt - Dobovec Pivovarna Kozel 3:4  (1:1) 
15/16  18.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 11.03.2016, ob 20.00  - 1:5  (0:1) 
15/16  9.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 02.12.2015, ob 20.00  - 5:1  (3:1) 
14/15  14.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 20.02.2015, ob 20.00  - 3:1  (1:0) 
14/15  5.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 31.10.2014, ob 21.00  - 7:1  (2:0) 

15. krog
FutureNet Maribor  :  KMN Oplast Kobarid
Benedikt avtodeli Džauš  :  Dobovec Pivovarna Kozel
KMN Sevnica  :  FC Ivančna Gorica
KMN Bronx Škofije  :  FSK Stripy
Siliko Mkeršmanc  :  FC Litija

LESTVICA
1 FutureNet Maribor 7 19
2 Dobovec Pivovarna Kozel 7 18
3 FC Litija 7 18
4 Siliko Mkeršmanc 7 11
5 FSK Stripy 7 10
6 KMN Bronx Škofije 7 9
7 KMN Oplast Kobarid 7 6
8 FC Ivančna Gorica 7 4
9 KMN Sevnica 7 2
10 Benedikt avtodeli Džauš 7 1

STRELCI
1. Matej Fideršek 17
2. Nik Zajc 15
3. Kristjan Čož 9
4. Rok Mordej 8
Anže Širok 8
Gašper Vrhovec 8
7. Kristjan Čujec 6
Blaž Končan 6
9. Rok Bešter 5
Josip Jurić 5
Denis Totošković 5
12. Alen Fetić 4
Nikola Jelić 4
Klemen Duščak 4
Kristijan Postružin 4
Miloš Stojković 4
Denis Ramić 4
David Vidmar 4
Andrej Mohorič 4
Denis Gale 4

DELI NA