12. krog |   |  11.01.2019 ob 20.30

KMN Bronx Škofije

  :  

FutureNet Maribor

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Bronx Škofije
N
KMN Bronx Škofije 2 : 2 KMN Oplast Kobarid
P
FSK Stripy 8 : 5 KMN Bronx Škofije
Z
KMN Bronx Škofije 7 : 3 FC Ivančna Gorica
N
KMN Sevnica 2 : 2 KMN Bronx Škofije
P
FutureNet Maribor 4 : 2 KMN Bronx Škofije
FutureNet Maribor
Z
FutureNet Maribor 5 : 3 Dobovec Pivovarna Kozel
N
KMN Oplast Kobarid 3 : 3 FutureNet Maribor
Z
FutureNet Maribor 3 : 1 FSK Stripy
Z
FC Ivančna Gorica 1 : 8 FutureNet Maribor
Z
FutureNet Maribor 4 : 2 KMN Bronx Škofije


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 13 2 0 11 31
Proen Maribor 13 11 0 2 73
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 6 2 0 4 15
Proen Maribor 6 4 0 2 34
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 7 0 0 7 16
Proen Maribor 7 7 0 0 39



Vse medsebojne tekme

18/19  3.krog  Maribor, Športna dvorana Lukna Maribor, 12.10.2018, ob 20.00  FutureNet Maribor - KMN Bronx Škofije 4:2  (2:2) 
17/18  13.krog  Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor, 11.12.2017, ob 20.30  FutureNet Maribor - KMN Bronx Škofije 8:0  (4:0) 
17/18  4.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 29.09.2017, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - FutureNet Maribor 4:2  (2:1) 
16/17  14.krog  Spodnje Škofije, ŠD Burja, 03.02.2017, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - Proen Maribor 2:7  (0:2) 
16/17  5.krog  Maribor, Športna dvorana Tabor, 04.11.2016, ob 20.00  Proen Maribor - KMN Bronx Škofije 6:4  (5:3) 
15/16  20.krog  Škofije, ŠD Burja, 25.03.2016, ob 20.00  - 2:7  (1:4) 
15/16  19.krog  Maribor, ŠD Tabor, 17.03.2016, ob 20.00  - 6:2  (1:2) 
15/16  13.krog  Škofije, ŠD Burja, 15.01.2016, ob 20.30  - 1:10  (0:3) 
15/16  4.krog  Maribor, ŠD Tabor, 02.10.2015, ob 20.00  - 5:2  (1:1) 
14/15  16.krog  Maribor, ŠD Lukna, 06.03.2015, ob 20.00  - 3:0  (1:0) 
14/15  7.krog  Škofije, ŠD Burja, 21.11.2014, ob 20.30  - 3:7  (0:3) 
13/14  12.krog  Benedikt, ŠD Benedikt, 14.02.2014, ob 20.30  - 7:6  (1:4) 
13/14  5.krog  Škofije, ŠD Burja, 25.10.2013, ob 20.30  - 3:1  (2:0) 

12. krog
KMN Sevnica  :  Dobovec Pivovarna Kozel
KMN Oplast Kobarid  :  FC Litija
FSK Stripy  :  Siliko Mkeršmanc
FC Ivančna Gorica  :  Benedikt avtodeli Džauš
KMN Bronx Škofije  :  FutureNet Maribor

LESTVICA
1 FutureNet Maribor 7 19
2 Dobovec Pivovarna Kozel 7 18
3 FC Litija 7 18
4 Siliko Mkeršmanc 7 11
5 FSK Stripy 7 10
6 KMN Bronx Škofije 7 9
7 KMN Oplast Kobarid 7 6
8 FC Ivančna Gorica 7 4
9 KMN Sevnica 7 2
10 Benedikt avtodeli Džauš 7 1

STRELCI
1. Matej Fideršek 17
2. Nik Zajc 15
3. Kristjan Čož 9
4. Rok Mordej 8
Anže Širok 8
Gašper Vrhovec 8
7. Kristjan Čujec 6
Blaž Končan 6
9. Rok Bešter 5
Josip Jurić 5
Denis Totošković 5
12. Alen Fetić 4
Nikola Jelić 4
Klemen Duščak 4
Kristijan Postružin 4
Miloš Stojković 4
Denis Ramić 4
David Vidmar 4
Andrej Mohorič 4
Denis Gale 4

DELI NA