11. krog |  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina |  21.12.2018 ob 21.00

Dobovec Pivovarna Kozel

  :  

KMN Oplast Kobarid

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Dobovec Pivovarna Kozel
P
FutureNet Maribor 5 : 3 Dobovec Pivovarna Kozel
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 12 : 1 Benedikt avtodeli Džauš
Z
Siliko Mkeršmanc 1 : 2 Dobovec Pivovarna Kozel
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 1 FC Litija
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 4 : 1 KMN Sevnica
KMN Oplast Kobarid
N
KMN Bronx Škofije 2 : 2 KMN Oplast Kobarid
N
KMN Oplast Kobarid 3 : 3 FutureNet Maribor
N
Benedikt avtodeli Džauš 1 : 1 KMN Oplast Kobarid
P
KMN Oplast Kobarid 1 : 6 Siliko Mkeršmanc
P
FC Litija 4 : 1 KMN Oplast Kobarid


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Dobovec Pivovarna Kozel 33 11 5 17 95
KMN Oplast Kobarid 33 17 5 11 111
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dobovec Pivovarna Kozel 17 8 2 7 54
KMN Oplast Kobarid 17 7 2 8 52
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dobovec Pivovarna Kozel 16 3 3 10 41
KMN Oplast Kobarid 16 10 3 3 59



Vse medsebojne tekme

18/19  2.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 16.10.2018, ob 20.30  KMN Oplast Kobarid - Dobovec Pivovarna Kozel 1:4  (0:2) 
17/18  17.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 23.02.2018, ob 20.00  Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Oplast Kobarid 2:0  (2:0) 
17/18  8.krog  Tolmin, Športna dvorana Franceta Bevka, Tolmin, 27.10.2017, ob 19.00  KMN Oplast Kobarid - Dobovec Pivovarna Kozel 7:6  (3:3) 
16/17  21.krog  Športna dvorana Kobarid, 28.03.2017, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - Dobovec Pivovarna Kozel 5:4  (3:1) 
16/17  20.krog  Rogaška Slatina, Športna dvorana Ratanska vas, 24.03.2017, ob 20.30  Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Oplast Kobarid 5:3  (1:1) 
16/17  19.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 17.03.2017, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - Dobovec Pivovarna Kozel 5:1  (1:0) 
16/17  12.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 20.01.2017, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - Dobovec Pivovarna Kozel 4:2  (0:1) 
16/17  3.krog  Rogaška Slatina, Športna dvorana Ratanska vas, 07.10.2016, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Oplast Kobarid 1:3  (1:2) 
15/16  28.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 29.04.2016, ob 20.00  - 0:0  (0:0) 
15/16  27.krog  26.04.2016,   - 0:0  (0:0) 
15/16  16.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 19.02.2016, ob 20.00  - 3:3  (2:1) 
15/16  7.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 30.10.2015, ob 21.00  - 3:5  (0:1) 
14/15  26.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 24.04.2015, ob 20.00  - 2:5  (0:2) 
14/15  25.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 21.04.2015, ob 20.00  - 4:2  (0:0) 
14/15  24.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 17.04.2015, ob 20.00  - 9:6  (5:4) 
14/15  15.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 27.02.2015, ob 21.00  - 4:2  (2:1) 
14/15  6.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 07.11.2014, ob 20.00  - 3:0  (2:0) 
13/14  12.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 14.02.2014, ob 20.00  - 6:3  (2:1) 
13/14  5.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 25.10.2013, ob 20.00  - 3:4  (1:3) 
12/13  8.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 09.11.2012, ob 20.00  - 2:2  (2:2) 
12/13  1.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 14.09.2012, ob 20.30  - 5:5  (2:2) 
11/12  25.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 24.04.2012, ob 20.00  - 4:2  (2:1) 
11/12  24.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 20.04.2012, ob 20.00  - 2:3  (0:0) 
11/12  23.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 17.04.2012, ob 20.00  - 1:5  (0:2) 
11/12  22.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 13.04.2012, ob 20.00  - 4:6  (1:1) 
11/12  19.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 09.03.2012, ob 20.00  - 4:1  (1:0) 
11/12  11.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 18.11.2011, ob 21.00  - 1:6  (1:3) 
11/12  4.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 23.09.2011, ob 20.00  - 4:1  (1:0) 
10/11  29.krog  Kobarid, ŠD OŠ Kobarid, 13.05.2011, ob 20.00  - 6:1  (1:1) 
10/11  27.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 06.05.2011, ob 20.00  - 5:3  (4:0) 
10/11  19.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 18.03.2011, ob 20.00  - 5:2  (2:0) 
10/11  12.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 10.12.2010, ob 20.00  - 1:2  (0:2) 
10/11  5.krog  Kobarid, ŠD OŠ Kobarid, 15.10.2010, ob 20.00  - 2:1  (1:1) 

11. krog
FutureNet Maribor  :  KMN Sevnica
Benedikt avtodeli Džauš  :  KMN Bronx Škofije
FC Litija  :  FSK Stripy
Siliko Mkeršmanc  :  FC Ivančna Gorica
Dobovec Pivovarna Kozel  :  KMN Oplast Kobarid

LESTVICA
1 FutureNet Maribor 7 19
2 Dobovec Pivovarna Kozel 7 18
3 FC Litija 7 18
4 Siliko Mkeršmanc 7 11
5 FSK Stripy 7 10
6 KMN Bronx Škofije 7 9
7 KMN Oplast Kobarid 7 6
8 FC Ivančna Gorica 7 4
9 KMN Sevnica 7 2
10 Benedikt avtodeli Džauš 7 1

STRELCI
1. Matej Fideršek 17
2. Nik Zajc 15
3. Kristjan Čož 9
4. Rok Mordej 8
Anže Širok 8
Gašper Vrhovec 8
7. Kristjan Čujec 6
Blaž Končan 6
9. Rok Bešter 5
Josip Jurić 5
Denis Totošković 5
12. Alen Fetić 4
Nikola Jelić 4
Klemen Duščak 4
Kristijan Postružin 4
Miloš Stojković 4
Denis Ramić 4
David Vidmar 4
Andrej Mohorič 4
Denis Gale 4

DELI NA