1. krog
|
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
2 : 0 |
NK MB Tabor |
Nedelja, 3.september 2023 | Rogatec, Športni park Rogatec
|
Več informacij |
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
2 : 0 |
NK MB Tabor |
Nedelja, 3.september 2023 | Rogatec, Športni park Rogatec
|
ŽNK Radlje |
0 : 0 |
ŽNK Aluminij |
Nedelja, 3.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
ŽNK Radlje |
0 : 0 |
ŽNK Aluminij |
Nedelja, 3.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
ŽNK Mura Nona |
10 : 0 |
ŽNK Posavje Kostak |
Sreda, 13.september 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
10 : 0 |
ŽNK Posavje Kostak |
Sreda, 13.september 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
2. krog
|
ŽNK Aluminij |
0 : 6 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 10.september 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Več informacij |
ŽNK Aluminij |
0 : 6 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 10.september 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
ŽNK Žalec |
0 : 0 |
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
Nedelja, 10.september 2023 | Žalec, Športni center Žalec
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
0 : 0 |
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
Nedelja, 10.september 2023 | Žalec, Športni center Žalec
|
NK MB Tabor |
1 : 5 |
ŽNK Radlje |
Sreda, 13.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
NK MB Tabor |
1 : 5 |
ŽNK Radlje |
Sreda, 13.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
3. krog
|
ŽNK Mura Nona |
13 : 0 |
NK MB Tabor |
Nedelja, 17.september 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
13 : 0 |
NK MB Tabor |
Nedelja, 17.september 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
ŽNK Posavje Kostak |
4 : 5 |
ŽNK Aluminij |
Nedelja, 17.september 2023 | Brežice, Stadion Brežice
|
Več informacij |
ŽNK Posavje Kostak |
4 : 5 |
ŽNK Aluminij |
Nedelja, 17.september 2023 | Brežice, Stadion Brežice
|
ŽNK Radlje |
2 : 0 |
ŽNK Žalec |
Nedelja, 17.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
ŽNK Radlje |
2 : 0 |
ŽNK Žalec |
Nedelja, 17.september 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
4. krog
|
NK MB Tabor |
0 : 7 |
ŽNK Posavje Kostak |
Nedelja, 24.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Več informacij |
NK MB Tabor |
0 : 7 |
ŽNK Posavje Kostak |
Nedelja, 24.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
0 : 1 |
ŽNK Radlje |
Nedelja, 24.september 2023 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
0 : 1 |
ŽNK Radlje |
Nedelja, 24.september 2023 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
ŽNK Žalec |
0 : 5 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 24.september 2023 | Žalec, Športni center Žalec
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
0 : 5 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 24.september 2023 | Žalec, Športni center Žalec
|
5. krog
|
ŽNK Posavje Kostak |
9 : 3 |
ŽNK Žalec |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Brežice, Stadion Brežice
|
Več informacij |
ŽNK Posavje Kostak |
9 : 3 |
ŽNK Žalec |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Brežice, Stadion Brežice
|
ŽNK Mura Nona |
5 : 0 |
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
5 : 0 |
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
ŽNK Aluminij |
7 : 1 |
NK MB Tabor |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Aluminij |
7 : 1 |
NK MB Tabor |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
|
6. krog
|
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
0 : 2 |
ŽNK Posavje Kostak |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
0 : 2 |
ŽNK Posavje Kostak |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
ŽNK Radlje |
0 : 2 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
ŽNK Radlje |
0 : 2 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
ŽNK Aluminij |
4 : 0 |
ŽNK Žalec |
Nedelja, 12.november 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Več informacij |
ŽNK Aluminij |
4 : 0 |
ŽNK Žalec |
Nedelja, 12.november 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
7. krog
|
ŽNK Aluminij |
1 : 0 |
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Več informacij |
ŽNK Aluminij |
1 : 0 |
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
NK MB Tabor |
2 : 4 |
ŽNK Žalec |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Več informacij |
NK MB Tabor |
2 : 4 |
ŽNK Žalec |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
ŽNK Posavje Kostak |
0 : 4 |
ŽNK Radlje |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Brežice, Stadion Brežice
|
Več informacij |
ŽNK Posavje Kostak |
0 : 4 |
ŽNK Radlje |
Nedelja, 22.oktober 2023 | Brežice, Stadion Brežice
|
8. krog
|
ŽNK Posavje Kostak |
1 : 6 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Brežice, Stadion Brežice
|
Več informacij |
ŽNK Posavje Kostak |
1 : 6 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Brežice, Stadion Brežice
|
NK MB Tabor |
1 : 1 |
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
Nedelja, 12.november 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Več informacij |
NK MB Tabor |
1 : 1 |
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
Nedelja, 12.november 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
ŽNK Aluminij |
1 : 1 |
ŽNK Radlje |
Nedelja, 19.november 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Aluminij |
1 : 1 |
ŽNK Radlje |
Nedelja, 19.november 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
|
9. krog
|
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
0 : 1 |
ŽNK Žalec |
Nedelja, 5.november 2023 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
0 : 1 |
ŽNK Žalec |
Nedelja, 5.november 2023 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
ŽNK Mura Nona |
0 : 1 |
ŽNK Aluminij |
Nedelja, 5.november 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
0 : 1 |
ŽNK Aluminij |
Nedelja, 5.november 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
ŽNK Radlje |
3 : 0 |
NK MB Tabor |
Nedelja, 5.november 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
ŽNK Radlje |
3 : 0 |
NK MB Tabor |
Nedelja, 5.november 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
10. krog
|
NK MB Tabor |
0 : 8 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 16.marec 2024 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Več informacij |
NK MB Tabor |
0 : 8 |
ŽNK Mura Nona |
Sobota, 16.marec 2024 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
ŽNK Aluminij |
5 : 1 |
ŽNK Posavje Kostak |
Nedelja, 24.marec 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Več informacij |
ŽNK Aluminij |
5 : 1 |
ŽNK Posavje Kostak |
Nedelja, 24.marec 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
ŽNK Žalec |
2 : 6 |
ŽNK Radlje |
Nedelja, 24.marec 2024 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
2 : 6 |
ŽNK Radlje |
Nedelja, 24.marec 2024 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
11. krog
|
ŽNK Mura Nona |
7 : 1 |
ŽNK Žalec |
Ponedeljek, 1.april 2024 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
7 : 1 |
ŽNK Žalec |
Ponedeljek, 1.april 2024 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
ŽNK Radlje |
4 : 0 |
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
Ponedeljek, 1.april 2024 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
ŽNK Radlje |
4 : 0 |
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
Ponedeljek, 1.april 2024 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
ŽNK Posavje Kostak |
2 : 4 |
NK MB Tabor |
Sreda, 17.april 2024 | Brežice, Stadion Brežice
|
Več informacij |
ŽNK Posavje Kostak |
2 : 4 |
NK MB Tabor |
Sreda, 17.april 2024 | Brežice, Stadion Brežice
|
12. krog
|
NK MB Tabor |
2 : 5 |
ŽNK Aluminij |
Nedelja, 7.april 2024 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Več informacij |
NK MB Tabor |
2 : 5 |
ŽNK Aluminij |
Nedelja, 7.april 2024 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
0 : 2 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 7.april 2024 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
0 : 2 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 7.april 2024 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
ŽNK Žalec |
3 : 2 |
ŽNK Posavje Kostak |
Nedelja, 7.april 2024 | Žalec, Športni center Žalec
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
3 : 2 |
ŽNK Posavje Kostak |
Nedelja, 7.april 2024 | Žalec, Športni center Žalec
|
13. krog
|
ŽNK Mura Nona |
5 : 1 |
ŽNK Radlje |
Nedelja, 14.april 2024 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
5 : 1 |
ŽNK Radlje |
Nedelja, 14.april 2024 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
ŽNK Posavje Kostak |
4 : 0 |
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
Nedelja, 14.april 2024 | Brežice, Stadion Brežice
|
Več informacij |
ŽNK Posavje Kostak |
4 : 0 |
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
Nedelja, 14.april 2024 | Brežice, Stadion Brežice
|
ŽNK Žalec |
2 : 3 |
ŽNK Aluminij |
Nedelja, 14.april 2024 | Žalec, Športni center Žalec
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
2 : 3 |
ŽNK Aluminij |
Nedelja, 14.april 2024 | Žalec, Športni center Žalec
|
14. krog
|
ŽNK Žalec |
0 : 1 |
NK MB Tabor |
Petek, 26.april 2024 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
0 : 1 |
NK MB Tabor |
Petek, 26.april 2024 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
0 : 3 |
ŽNK Aluminij |
Nedelja, 28.april 2024 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
0 : 3 |
ŽNK Aluminij |
Nedelja, 28.april 2024 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
ŽNK Radlje |
2 : 3 |
ŽNK Posavje Kostak |
Nedelja, 28.april 2024 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
ŽNK Radlje |
2 : 3 |
ŽNK Posavje Kostak |
Nedelja, 28.april 2024 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|