Datum, ura | Tekma | Stadion | Sodniki | Delegat |
---|---|---|---|---|
04.05.2024, 11.00 | Gorica : NK Brinje-Grosuplje | Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, Nova Gorica | Sodnik: Božič Nace 1. pomočnik sodnika: Maver Matija 2. pomočnik sodnika: Radovanović Blažo |
Prelc Rok |
05.05.2024, 10.00 | Bilje : AH Vrtač Triglav Kranj | Igrišče Bilje, V Dolinci, Bilje | Sodnik: Abram Tine 1. pomočnik sodnika: Gregorič Matej 2. pomočnik sodnika: Rudolf Matjaž |
Horvat Tomaž |
05.05.2024, 11.00 | Vrhnika : Primorje | Športni park Vrhnika, Vrhnika | Sodnik: Plesec Kristijan 1. pomočnik sodnika: Lihtenvalner Leon 2. pomočnik sodnika: Rogič Nik |
Sedić Suvad |
05.05.2024, 11.00 | Tabor Sežana : IB 1975 Ljubljana | Stadion Rajko Štolfa Sežana, Sežana | Sodnik: Radovanović Blažo 1. pomočnik sodnika: Požru Tarin 2. pomočnik sodnika: Baloš Krajnc Žak |
Mozetič Matjaž |
05.05.2024, 11.00 | Miklavž : Veržej Sparta Slatina | Igrišče Miklavž na Dravskem polju, Miklavž na Dravskem polju | Sodnik: Stanko Ian Luka 1. pomočnik sodnika: Tratnjek Jaka 2. pomočnik sodnika: Sovec Matevž |
Škrofič Mario |
05.05.2024, 11.00 | Drava : Šampion ZEUS | Mestni stadion Ptuj, Ptuj | Sodnik: Sagadin Gašper 1. pomočnik sodnika: Vajs Manuel 2. pomočnik sodnika: Pišek Rok |
Kokol Miro |
05.05.2024, 12.30 | Novogradnje MB Tabor : Kety Emmi&Impol Bistrica | Športni park Tabor Maribor, Maribor | Sodnik: Bratuša David 1. pomočnik sodnika: Ristić Jan 2. pomočnik sodnika: Podgoršek Simon Matej |
Golob Peter |
05.05.2024, 14.00 | Arne Tabor 69 : Jadran Dekani | Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, Ljubljana | Sodnik: Lahajnar Blaž 1. pomočnik sodnika: Božnar Nejc 2. pomočnik sodnika: Salihović Leon |
Mohar Janez |
05.05.2024, 14.30 | Dravograd : Aluminij | Športni center Dravograd, Dravograd | Sodnik: Zavasnik Aljaž 1. pomočnik sodnika: Slatinek Primož 2. pomočnik sodnika: Grošič Kenan |
Kukovič Božidar |
04.05.2024, 15.00 | Aluminij : Bravo | Športni park NK Aluminij, Kidričevo | Sodnik: Vinčić Slavko 1. pomočnik sodnika: Klančnik Tomaž 2. pomočnik sodnika: Švarc Dejan 4. sodnik: Jerič Anže VAR: Matković Aleksandar AVAR: Praprotnik Jure |
Zrimec Mihael |
04.05.2024, 17.30 | Koper : Domžale | ŠRC Bonifika Koper, Koper | Sodnik: Bubek Alen 1. pomočnik sodnika: Pospeh Tomislav 2. pomočnik sodnika: Jug Tadej 4. sodnik: Jazbec Žan VAR: Šabanagić Denis AVAR: Halilović Denis |
Komel Otmar |
04.05.2024, 20.15 | Maribor : Celje | Ljudski vrt Maribor, Maribor | Sodnik: Šmajc David 1. pomočnik sodnika: Gabrovec David 2. pomočnik sodnika: Kovačič Andraž 4. sodnik: Balažič Dejan VAR: Obrenović Rade AVAR: Žunič Matej |
Setnikar Gojko |
05.05.2024, 15.00 | Kalcer Radomlje : Rogaška | Športni park Domžale, Domžale | Sodnik: Jug Matej 1. pomočnik sodnika: Žunič Matej 2. pomočnik sodnika: Vidali Manuel 4. sodnik: Balažič Dejan VAR: Antič Mihael AVAR: Klančnik Tomaž |
Kacijan Danilo |
05.05.2024, 17.30 | Olimpija Ljubljana : Mura | Stadion Stožice Ljubljana, Ljubljana | Sodnik: Matoša Martin 1. pomočnik sodnika: Praprotnik Jure 2. pomočnik sodnika: Mikača Goran 4. sodnik: Matković Aleksandar VAR: Perić Dragoslav AVAR: Gabrovec David |
Levačič Danilo |
04.05.2024, 17.00 | Vitanest Bilje : Dravinja | Igrišče Bilje, V Dolinci, Bilje | Sodnik: Tozan Mateo 1. pomočnik sodnika: Knafelc Žiga 2. pomočnik sodnika: Gornik Nejc |
Pokovec Vinko |
04.05.2024, 17.00 | Brinje Grosuplje : Krka | Stadion Brinje Grosuplje, Grosuplje | Sodnik: Rađević Uroš 1. pomočnik sodnika: Šumer Žiga 2. pomočnik sodnika: Horvat Denis |
Narobe Jakob |
04.05.2024, 17.00 | Tabor Sežana : Gorica | Stadion Rajko Štolfa Sežana, Sežana | Sodnik: Mertik Bojan 1. pomočnik sodnika: Špur Staša 2. pomočnik sodnika: Dovnik Iztok |
Knafelc Borut |
04.05.2024, 18.00 | Rudar Velenje : Jadran Dekani | Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, Velenje | Sodnik: Novarlić Damjan 1. pomočnik sodnika: Holcman Aljaž 2. pomočnik sodnika: Majcen Kevin |
Hotko Viktor |
05.05.2024, 17.00 | Primorje eMundia : Fužinar SIJ Ravne Systems | Mestni stadion Ajdovščina, Ajdovščina | Sodnik: Jerič Anže 1. pomočnik sodnika: Brezar Davor 2. pomočnik sodnika: Jamnik Jure |
Šturm Emil |
05.05.2024, 17.00 | TKK Tolmin : Kety Emmi&Impol Bistrica | Športni park Brajda, Tolmin, Tolmin | Sodnik: Kondić Božo 1. pomočnik sodnika: Vojska Matej 2. pomočnik sodnika: Kolenc Leon |
Koren Stojan |
05.05.2024, 17.00 | Beltinci Klima Tratnjek : Ilirija 1911 | Športni park Beltinci - glavno igrišče, Beltinci | Sodnik: Borošak Alen 1. pomočnik sodnika: Rumež Aleš 2. pomočnik sodnika: Šprah Robert |
Mužar Miroslav |
04.05.2024, 17.00 | Šampion : Ljutomer | Stadion Olimp Celje, Celje | Sodnik: Jezeršek Tomaž 1. pomočnik sodnika: Marin Tomaž 2. pomočnik sodnika: Marin Jan |
Glažar Roman |
04.05.2024, 17.00 | Podvinci : Rače | Igrišče Podvinci, Podvinci | Sodnik: Misja Tjaša 1. pomočnik sodnika: Tušak Nejc 2. pomočnik sodnika: Herženjak Patrik |
Huselja Emir |
04.05.2024, 17.00 | Hajdina : NK Koroška Dravograd | Športni park Spodnja Hajdina - glavno igr. NT, Spodnja Hajdina | Sodnik: Šepec Anže 1. pomočnik sodnika: Šašivarević Ermin 2. pomočnik sodnika: Boškič Andrej |
Bukovec Miran |
04.05.2024, 18.00 | Premium Dobrovce : DNŠ Prevalje | Igrišče Dobrovce, Dobrovce | Sodnik: Bezjak Blaž 1. pomočnik sodnika: Rumež Aleš 2. pomočnik sodnika: Bezjak Boštjan |
Ferenčak Branko |
05.05.2024, 17.00 | Šmartno 1928 : NK Drava Dakinda Ptuj | Stadion Šmartno ob Paki, Šmartno ob Paki | Sodnik: Hrvacki Jure 1. pomočnik sodnika: Jonke Mitja 2. pomočnik sodnika: Kunc Anej |
Babič Stanislav |
04.05.2024, 17.00 | Jesenice : Kočevje | Športni park Podmežakla Jesenice, Jesenice | Sodnik: Pirjevec Andrej 1. pomočnik sodnika: Kamnik Blaž 2. pomočnik sodnika: Olenik Alen |
Hafner Marko |
04.05.2024, 17.30 | Vrhnika : ŠD Šenčur | Športni park Vrhnika, Vrhnika | Sodnik: Kos Blaž 1. pomočnik sodnika: Vidergar Matej 2. pomočnik sodnika: Pušnjak Jure |
Sedić Suvad |
04.05.2024, 17.30 | Šobec Lesce : Roltek Dob | Igrišče na Žagi, Lesce, Lesce | Sodnik: Lavrenčič Rok 1. pomočnik sodnika: Krapež Andraž 2. pomočnik sodnika: Leban Erik |
Tivold Štefan |
04.05.2024, 17.30 | NK Izola : ND Adria | Mestni stadion Izola, Izola | Sodnik: Celjer Tilen 1. pomočnik sodnika: Krsnik Luka 2. pomočnik sodnika: Logar Tadej |
Radovanović Mijat |
04.05.2024, 17.30 | Slovan : NK Žiri | Športni park Kodeljevo, Ljubljana | Sodnik: Lončar Gašper 1. pomočnik sodnika: Vozlič David 2. pomočnik sodnika: Borovnik Miha |
Vidali Žarko |
05.05.2024, 17.30 | Brda : NK Vipava | Športni park Vipolže, Vipolže | Sodnik: Jandrič Jelenko 1. pomočnik sodnika: Pirman Tomaž 2. pomočnik sodnika: Ogrin Gašper |
Kopač Borut |
05.05.2024, 17.30 | Škofja Loka : NK Svoboda Ljubljana | Igrišče Puštal Škofja Loka, Škofja Loka | Sodnik: Andrejka Jure 1. pomočnik sodnika: Čiča Miodrag 2. pomočnik sodnika: Kurež Anej |
Antolin Rudi |
04.05.2024, 17.30 | Nafta 1903 : Rudar Velenje Korektbau | ŠC Lendava - igrišče z UT, Lendava | Sodnik: Glažar Teo 1. pomočnik sodnika: Ćosič Osman 2. pomočnik sodnika: Tušak Žan |
Kmetec Ivan |
05.05.2024, 17.30 | Krka : Maribor | Stadion Portoval Novo mesto, Novo mesto | Sodnik: Trobec Matjaž 1. pomočnik sodnika: Vodnjov Jakob 2. pomočnik sodnika: Zajec Jernej |
Pilipović Zdravko |
05.05.2024, 17.30 | Gorica : Aluminij | Športni park Nova Gorica, Nova Gorica | Sodnik: Mušić Haris 1. pomočnik sodnika: Gornik Nejc 2. pomočnik sodnika: Hodžić Amir |
Mihalič Damjan |
04.05.2024, 13.00 | Krka : Maribor | Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, Novo mesto | Sodnik: Kramer Gregor 1. pomočnik sodnika: Jašarević Aladin 2. pomočnik sodnika: Kranjc Gašper |
Fabina Josip |
04.05.2024, 13.00 | Gorica : NK Brinje-Grosuplje | Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, Nova Gorica | Sodnik: Radovanović Blažo 1. pomočnik sodnika: Maver Matija 2. pomočnik sodnika: Božič Nace |
Prelc Rok |
04.05.2024, 13.00 | Bravo Nova KBM : Olimpija Ljubljana | Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT, Ljubljana | Sodnik: Hostnik Benjamin 1. pomočnik sodnika: Fašing Jaka 2. pomočnik sodnika: Gyergyek Miha |
Rešek Edo |
04.05.2024, 14.00 | Mura : Koper | ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, Radenci | Sodnik: Grbec Ermin 1. pomočnik sodnika: Pečarič Luka 2. pomočnik sodnika: Podgoršek Simon Matej |
Tompa Marjan |
05.05.2024, 16.30 | Dravograd : Aluminij | Športni center Dravograd, Dravograd | Sodnik: Grošič Kenan 1. pomočnik sodnika: Slatinek Primož 2. pomočnik sodnika: Zavasnik Aljaž |
Kukovič Božidar |
05.05.2024, 17.00 | ŽNK Radomlje Medex : ŽNK Mura Nona | Športni park Radomlje - igrišče z UT, Radomlje | Sodnik: Skušek Aljaž 1. pomočnik sodnika: Kozjek Blaž 2. pomočnik sodnika: Hristov Marijan |
Stenovec Darko |
05.05.2024, 17.00 | ŽNK Ljubljana : ŽNK Olimpija Ljubljana | Stadion Ilirija, Ljubljana | Sodnik: Misja Tjaša 1. pomočnik sodnika: Škrban Kaja 2. pomočnik sodnika: Gjerkeš Doroteja |
Bojovič Miomir |
05.05.2024, 17.00 | Primorje Gaia Naturelle : Krim | ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, Ajdovščina | Sodnik: Hlebec Tajda 1. pomočnik sodnika: Buh Helena 2. pomočnik sodnika: Birtič Matej |
Radovanović Mijat |
05.05.2024, 18.00 | ŽNK Cerklje : WFC Drava Ptuj | Nogometni center Velesovo, Velesovo | Sodnik: Kacjan Zala 1. pomočnik sodnika: Durić Mediha 2. pomočnik sodnika: Kropf Eva |
Subotić Tanja |
05.05.2024, 09.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana : ŽNK Radomlje | Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, Ljubljana | ||
05.05.2024, 10.00 | Žnk Posavje Kostak : ŽNK Žalec | Stadion Brežice, Brežice | Sodnik: Jarc Gašper |
|
05.05.2024, 11.00 | Primorje Gaia Naturelle : ŽNK Radlje | ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, Ajdovščina | Sodnik: Kodrič Aleks |
|
05.05.2024, 11.00 | ŽNK Aluminij : ŽNK Cerklje | Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, Kidričevo | Sodnik: Turk Valentina |
|
05.05.2024, 16.00 | ŽNK Mura Nona : Krim | Igrišče Bratonci, Bratonci | Sodnik: Gutalj Alex |
|
05.05.2024, 18.00 | NK MB Tabor : ŽNK Mons Claudius Rogatec | Športni park Tabor Maribor, Maribor | Sodnik: Javernik Nik |
|
05.05.2024, 17.00 | Malečnik : Združena Savinjska | Igrišče Malečnik, Malečnik | Sodnik: Utroša Aljaž 1. pomočnik sodnika: Pozderec Dejan 2. pomočnik sodnika: Jurasović Mihael |
Ozmec Drago |
05.05.2024, 17.00 | Avto Rajh Ljutomer : Šampion Trgovine Jager | ŠRC Ljutomer, Ljutomer | Sodnik: Špur Staša 1. pomočnik sodnika: Jakšič Filip 2. pomočnik sodnika: Cifer Nina |
Fartelj Janez |
05.05.2024, 17.00 | Krško : Novogradnje MB Tabor | Stadion Matija Gubec Krško, Krško | Sodnik: Loboda Anej 1. pomočnik sodnika: Maksimovič Laura 2. pomočnik sodnika: Arnuš David |
Audič Ladislav |
05.05.2024, 17.00 | Drava Ptuj : Brežice 1919 | Športni park Grajena, Grajena | Sodnik: Bezjak Adam 1. pomočnik sodnika: Klemenčič Tilen 2. pomočnik sodnika: Pečarič Luka |
Črnko Petra |
05.05.2024, 17.00 | NK Fužinar SIJ Ravne Systems : Ketty Emmi&Impol Bistrica | Mestni stadion Ravne na Koroškem, Ravne na Koroškem | Sodnik: Pirečnik Rok Jože 1. pomočnik sodnika: Vasle Žan Luka 2. pomočnik sodnika: Bytyqi Arlind |
Zalar Jure |
05.05.2024, 13.00 | Miklavž : Veržej Sparta Slatina | Igrišče Miklavž na Dravskem polju, Miklavž na Dravskem polju | Sodnik: Sovec Matevž 1. pomočnik sodnika: Tratnjek Jaka 2. pomočnik sodnika: Stanko Ian Luka |
Škrofič Mario |
05.05.2024, 13.00 | Drava : Šampion Klima Celje | Mestni stadion Ptuj, Ptuj | Sodnik: Pišek Rok 1. pomočnik sodnika: Vajs Manuel 2. pomočnik sodnika: Sagadin Gašper |
Kokol Miro |
05.05.2024, 14.30 | Novogradnje MB Tabor : Kety Emmi&Impol Bistrica | Športni park Tabor Maribor, Maribor | Sodnik: Podgoršek Simon Matej 1. pomočnik sodnika: Ristić Jan 2. pomočnik sodnika: Bratuša David |
Golob Peter |
04.05.2024, 17.00 | Škofja Loka-Medvode : Ivančna Gorica | Igrišče Puštal Škofja Loka, Škofja Loka | Sodnik: Bajželj Domen 1. pomočnik sodnika: Nikolovski Mirche 2. pomočnik sodnika: Hvasti Matic |
Kužnik Iztok |
04.05.2024, 17.00 | IB 1975 Ljubljana : Šenčur | Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, Ljubljana | Sodnik: Palek Zak 1. pomočnik sodnika: Beširevič Elvin 2. pomočnik sodnika: Lihtenvalner Leon |
Stenovec Darko |
05.05.2024, 17.00 | AH Vrtač Triglav Kranj : Jadran Dekani | Športni center Kranj, Kranj | Sodnik: Sitar Jakob 1. pomočnik sodnika: Florjančič Karin 2. pomočnik sodnika: Žerjavič Simon |
Dasović Dragan |
05.05.2024, 17.30 | Vrhnika : Roltek Dob | Športni park Vrhnika, Vrhnika | Sodnik: Brezovnik Gašper 1. pomočnik sodnika: Valenčič Miha 2. pomočnik sodnika: Đaković Luka |
Pokovec Vinko |
04.05.2024, 14.00 | Kalcer Radomlje : Roltek Dob | Športni park Radomlje - igrišče z UT, Radomlje | Sodnik: Kosić Maj 1. pomočnik sodnika: Flerin Rok 2. pomočnik sodnika: Miladinovič Marko |
Vavpetič Vladimir |
05.05.2024, 12.00 | Bilje : AH Vrtač Triglav Kranj | Igrišče Bilje, V Dolinci, Bilje | Sodnik: Rudolf Matjaž 1. pomočnik sodnika: Gregorič Matej 2. pomočnik sodnika: Abram Tine |
Horvat Tomaž |
05.05.2024, 13.00 | Vrhnika : Primorje | Športni park Vrhnika, Vrhnika | Sodnik: Rogič Nik 1. pomočnik sodnika: Lihtenvalner Leon 2. pomočnik sodnika: Plesec Kristijan |
Sedić Suvad |
05.05.2024, 13.00 | Tabor Sežana : IB 1975 Ljubljana | Stadion Rajko Štolfa Sežana, Sežana | Sodnik: Baloš Krajnc Žak 1. pomočnik sodnika: Požru Tarin 2. pomočnik sodnika: Radovanović Blažo |
Mozetič Matjaž |
05.05.2024, 16.00 | Arne Tabor 69 : Jadran Dekani | Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, Ljubljana | Sodnik: Salihović Leon 1. pomočnik sodnika: Božnar Nejc 2. pomočnik sodnika: Lahajnar Blaž |
Mohar Janez |
07.05.2024, 15.00 | Nafta 1903 : Rudar Velenje | Športni park Hotiza, Hotiza | Sodnik: Škrban Kaja 1. pomočnik sodnika: Žižek Boris 2. pomočnik sodnika: Borovič Damjan |
Hozjan Avgust |
08.05.2024, 17.00 | Primorje : Tabor Sežana | ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, Ajdovščina | Koren Stojan | |
08.05.2024, 19.00 | AH Vrtač Triglav Kranj : Roltek Dob | Športni center Kranj, Kranj | Sodnik: Nikolovski Mirche 1. pomočnik sodnika: Grujić Kristina 2. pomočnik sodnika: Hvasti Matic |
Kužnik Iztok |
11.05.2024, 10.00 | IB 1975 Ljubljana : Vrhnika | Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, Ljubljana | ||
11.05.2024, 10.00 | Primorje : Jadran Dekani | ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, Ajdovščina | ||
11.05.2024, 15.00 | Krško : Drava | Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, Krško | ||
11.05.2024, 15.00 | Šampion ZEUS : Veržej Sparta Slatina | Stadion Olimp Celje, Celje | ||
11.05.2024, 15.00 | Gorica : Aluminij | Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, Nova Gorica | Sodnik: Šporin Martin 1. pomočnik sodnika: Uršič Dominik 2. pomočnik sodnika: Šprager Maj |
Prelc Rok |
12.05.2024, 10.00 | Bilje : Arne Tabor 69 | Igrišče Bilje, V Dolinci, Bilje | ||
12.05.2024, 10.00 | AH Vrtač Triglav Kranj : Kalcer Radomlje | Športni center Kranj, Kranj | ||
12.05.2024, 11.00 | Roltek Dob : Tabor Sežana | Športni park Dob, Dob | ||
12.05.2024, 11.00 | Novogradnje MB Tabor : Miklavž | Športni park Tabor Maribor, Maribor | ||
12.05.2024, 11.00 | Kety Emmi&Impol Bistrica : Nafta 1903 | Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, Slovenska Bistrica | ||
12.05.2024, 11.00 | Rudar Velenje : Aluvar Beltinci | Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, Velenje | ||
11.05.2024, 15.00 | Rogaška : Aluminij | Športni center Rogaška Slatina, Rogaška Slatina | Kranjec Sandi | |
11.05.2024, 17.30 | Domžale : Kalcer Radomlje | Športni park Domžale, Domžale | Bole Stojan | |
11.05.2024, 20.15 | Maribor : Olimpija Ljubljana | Ljudski vrt Maribor, Maribor | Režonja Slavko | |
12.05.2024, 15.00 | Celje : Koper | Štadion Z'dežele, Celje | Pokovec Vinko | |
12.05.2024, 17.30 | Bravo : Mura | Športni park Šiška Ljubljana, Ljubljana | Germič Dejan | |
10.05.2024, 18.00 | Krka : Vitanest Bilje | Stadion Portoval Novo mesto, Novo mesto | ||
11.05.2024, 17.30 | Jadran Dekani : Nafta 1903 | Športni park Dekani, Dekani | ||
11.05.2024, 17.30 | Fužinar SIJ Ravne Systems : Tabor Sežana | Mestni stadion Ravne na Koroškem, Ravne na Koroškem | ||
11.05.2024, 17.30 | Kety Emmi&Impol Bistrica : Brinje Grosuplje | Športni park Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica | ||
12.05.2024, 17.30 | Ilirija 1911 : TKK Tolmin | Stadion Ilirija, Ljubljana | ||
12.05.2024, 17.30 | Dravinja : Rudar Velenje | ŠRC Dobrava, Slovenske Konjice | ||
12.05.2024, 17.30 | Primorje eMundia : Triglav Kranj | Mestni stadion Ajdovščina, Ajdovščina | ||
12.05.2024, 20.15 | Gorica : Beltinci Klima Tratnjek | Športni park Nova Gorica, Nova Gorica | ||
11.05.2024, 17.00 | Rače : NK Dobrovce | Igrišče Rače, Rače | ||
11.05.2024, 17.00 | Avto Rajh Ljutomer : ŠD Hajdina | ŠRC Ljutomer, Ljutomer | ||
11.05.2024, 17.00 | Koroška Dravograd : Krško | Športni center Dravograd, Dravograd | ||
11.05.2024, 17.00 | Zavrč : ŠD Šmartno ob Paki | Športni park Zavrč, Zavrč | ||
11.05.2024, 17.00 | Drava Ptuj : Brežice - Terme Čatež | Mestni stadion Ptuj, Ptuj | ||
11.05.2024, 18.00 | Korotan Prevalje : NK Šampion | Športni park Ugasle peči, Prevalje, Prevalje | ||
12.05.2024, 10.30 | ZASE Videm : NK Podvinci | Športni park Videm, Videm | ||
10.05.2024, 18.00 | Roltek Dob : NK Škofja Loka | Športni park Dob, Dob | ||
11.05.2024, 17.30 | Svoboda Ljubljana : NK Brda Dobrovo | Športni park Svoboda, Ljubljana, Ljubljana | ||
11.05.2024, 17.30 | Adria : NK Lesce | Igrišče Pri Štantu Miren, Miren | ||
11.05.2024, 17.30 | Kočevje : ND Slovan | Stadion Gaj Kočevje, Kočevje | ||
11.05.2024, 17.30 | Eksist Žiri : MNK Izola | Stadion Polje Žiri, Žiri | ||
12.05.2024, 17.30 | Fama Vipava : NK Vrhnika | Stadion Ob Beli Vipava, Vipava | ||
12.05.2024, 19.00 | Eltron Šenčur : Jesenice | Športni park Šenčur, Šenčur | ||
06.05.2024, 17.30 | Bravo Mastercard : Tabor Sežana | Športni park Šiška Ljubljana, Ljubljana | Sodnik: Franca Kristofer 1. pomočnik sodnika: Kamnik Blaž 2. pomočnik sodnika: Bole Žan Luka |
Kurež Miran |
06.05.2024, 17.30 | A2S Celje : Kalcer Radomlje | Štadion Z'dežele, Celje | Sodnik: Zelenik Matic 1. pomočnik sodnika: Rumež Aleš 2. pomočnik sodnika: Bezjak Boštjan |
Žnidaršič Andrej |
06.05.2024, 17.30 | Brinje Grosuplje : Olimpija Ljubljana | Stadion Brinje Grosuplje, Grosuplje | Sodnik: Janković Vanja 1. pomočnik sodnika: Jamnik Jure 2. pomočnik sodnika: Logar Tadej |
Kokolj Andrej |
10.05.2024, 16.00 | Aluminij : Kalcer Radomlje | Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, Kidričevo | Sodnik: Lončar Gašper 1. pomočnik sodnika: Vozlič David 2. pomočnik sodnika: Borovnik Miha |
|
10.05.2024, 17.30 | Maribor : Brinje Grosuplje | Igrišče Rogoza, Rogoza - Miklavž na Drav.p. | Sodnik: Gregorinčič Lukas 1. pomočnik sodnika: Herženjak Patrik 2. pomočnik sodnika: Dovnik Iztok |
|
10.05.2024, 17.30 | Olimpija Ljubljana : Gorica | Športni park Svoboda, Ljubljana, Ljubljana | Sodnik: Franca Kristofer 1. pomočnik sodnika: Kamnik Blaž 2. pomočnik sodnika: Maver Matija |
|
10.05.2024, 17.30 | Nafta 1903 : A2S Celje | Športni park Hotiza, Hotiza | Sodnik: Praznik Špeh Jernej 1. pomočnik sodnika: Ferčič Jani 2. pomočnik sodnika: Pečarič Luka |
|
10.05.2024, 17.30 | Rudar Velenje Korektbau : Domžale | Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, Velenje | Sodnik: Omejc Burger Miha 1. pomočnik sodnika: Logar Tadej 2. pomočnik sodnika: Zupanc Andraž |
|
10.05.2024, 17.30 | Ilirija Extra-Lux : Bravo Mastercard | Stadion Ilirija, Ljubljana | Sodnik: Trobec Matjaž 1. pomočnik sodnika: Pušnjak Jure 2. pomočnik sodnika: Intihar Matic |
|
10.05.2024, 17.30 | Tabor Sežana : Mura | Stadion Rajko Štolfa Sežana, Sežana | Sodnik: Mušić Haris 1. pomočnik sodnika: Gornik Nejc 2. pomočnik sodnika: Jovičić Slađana |
|
11.05.2024, 13.00 | Koper : Krka | ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', Koper | Sodnik: Lavrenčič Rok 1. pomočnik sodnika: Leban Erik 2. pomočnik sodnika: Abram Tine |
|
11.05.2024, 17.00 | Gorica : Aluminij | Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, Nova Gorica | Sodnik: Šprager Maj 1. pomočnik sodnika: Uršič Dominik 2. pomočnik sodnika: Šporin Martin |
Prelc Rok |
12.05.2024, 17.00 | ŽNK Gažon : Primorje Gaia Naturelle | ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', Koper | ||
08.05.2024, 15.00 | ŽNK Mura Nona : ŽNK Radomlje Medex | Igrišče Bratonci, Bratonci | Sodnik: Nemet Slavko 1. pomočnik sodnika: Škrban Kaja 2. pomočnik sodnika: Gutalj Alex |
Fartek Boštjan |
11.05.2024, 11.00 | ŽNK Mura Nona : ŽNK Radlje | Igrišče Bratonci, Bratonci | ||
11.05.2024, 11.00 | ŽNK Radomlje Medex : Krim | Športni park Radomlje - igrišče z UT, Radomlje | ||
11.05.2024, 11.00 | ŽNK Cerklje Ambrož team : Primorje Gaia Naturelle | Nogometni center Velesovo, Velesovo | ||
11.05.2024, 12.00 | DNK Trbovlje : ŽNK Gažon | Športni park Rudar Trbovlje, Trbovlje | ||
11.05.2024, 16.30 | ŽNK Aluminij : Mons Claudius | Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, Kidričevo | ||
11.05.2024, 17.00 | Novogradnje MB Tabor : ŽNK Žalec | Športni park Tabor - igrišče z UT, Maribor | ||
12.05.2024, 11.00 | ŽNK Cerklje : ŽNK Mura Nona | Nogometni center Velesovo, Velesovo | ||
12.05.2024, 11.00 | Primorje Gaia Naturelle : ŽNK Aluminij | ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, Ajdovščina | ||
12.05.2024, 11.00 | Krim : ŽNK Radlje | Igrišče Krim, Ljubljana | ||
12.05.2024, 11.00 | ŽNK Mons Claudius Rogatec : Žnk Posavje Kostak | Športni park Rogatec - igrišče z UT, Rogatec | ||
12.05.2024, 11.00 | ŽNK Gažon Koinstal : ŽNK Olimpija Ljubljana | Igrišče Gažon, Koper | ||
12.05.2024, 14.00 | ŽNK Žalec : NK MB Tabor | Športni center Žalec, Žalec | ||
12.05.2024, 19.00 | ŽNK Radomlje : Šentjernej | Športni park Radomlje - igrišče z UT, Radomlje | ||
11.05.2024, 10.00 | Radlje ob Dravi : MB Tabor | Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, Kidričevo | ||
11.05.2024, 10.00 | DNK Trbovlje : Aluminij | Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, Kidričevo | ||
11.05.2024, 10.30 | WFC Drava Ptuj : ŽNK Žalec | Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, Kidričevo | ||
11.05.2024, 10.30 | Aluminij : ŽNK Mura Nona | Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, Kidričevo | ||
11.05.2024, 11.00 | MB Tabor : WFC Drava Ptuj | Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, Kidričevo | ||
11.05.2024, 11.00 | DNK Trbovlje : Radlje ob Dravi | Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, Kidričevo | ||
11.05.2024, 11.30 | ŽNK Žalec : Aluminij | Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, Kidričevo | ||
11.05.2024, 11.30 | ŽNK Mura Nona : DNK Trbovlje | Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, Kidričevo | ||
11.05.2024, 12.00 | Aluminij : Radlje ob Dravi | Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, Kidričevo | ||
11.05.2024, 12.00 | ŽNK Žalec : MB Tabor | Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, Kidričevo | ||
11.05.2024, 12.30 | ŽNK Mura Nona : WFC Drava Ptuj | Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, Kidričevo | ||
11.05.2024, 12.30 | MB Tabor : DNK Trbovlje | Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, Kidričevo | ||
07.05.2024, 17.30 | Šampion Trgovine Jager : Krško | Stadion Šmartno ob Paki, Šmartno ob Paki | Sodnik: Prelog Blaž 1. pomočnik sodnika: Vajs Manuel 2. pomočnik sodnika: Turk Valentina |
Ferčec Fredi |
12.05.2024, 17.00 | NK Fužinar SIJ Ravne Systems : Malečnik | Mestni stadion Ravne na Koroškem, Ravne na Koroškem | ||
12.05.2024, 17.00 | Ketty Emmi&Impol Bistrica : Drava Ptuj | Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, Slovenska Bistrica | ||
12.05.2024, 17.00 | Brežice 1919 : Krško | Stadion Brežice, Brežice | ||
12.05.2024, 17.00 | Novogradnje MB Tabor : Avto Rajh Ljutomer | Športni park Tabor Maribor, Maribor | ||
12.05.2024, 17.00 | Šampion Trgovine Jager : Združena Savinjska | Stadion Olimp Celje, Celje | ||
07.05.2024, 17.00 | Nafta 1903 : Rudar Velenje | Športni park Hotiza, Hotiza | Sodnik: Borovič Damjan 1. pomočnik sodnika: Žižek Boris 2. pomočnik sodnika: Škrban Kaja |
Hozjan Avgust |
11.05.2024, 17.00 | Krško Posavje : Drava | Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, Krško | ||
11.05.2024, 17.00 | Šampion Klima Celje : Veržej Sparta Slatina | Stadion Olimp Celje, Celje | ||
12.05.2024, 13.00 | Novogradnje MB Tabor : Miklavž | Športni park Tabor Maribor, Maribor | ||
12.05.2024, 13.00 | Kety Emmi&Impol Bistrica : Nafta 1903 | Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, Slovenska Bistrica | ||
12.05.2024, 13.00 | Rudar Velenje : Aluvar Beltinci | Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, Velenje | ||
10.05.2024, 18.30 | Slovan : Vrhnika | Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, Ljubljana | ||
10.05.2024, 19.00 | Šenčur : Bilje | Športni park Šenčur, Šenčur | ||
11.05.2024, 13.00 | Roltek Dob : Ivančna Gorica | Športni park Dob, Dob | ||
12.05.2024, 17.00 | Jadran Dekani : IB 1975 Ljubljana | Športni park Dekani, Dekani | ||
12.05.2024, 18.00 | AH Vrtač Triglav Kranj : Škofja Loka-Medvode | Športni center Kranj, Kranj | ||
08.05.2024, 19.00 | Primorje : Tabor Sežana | ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, Ajdovščina | Koren Stojan | |
11.05.2024, 12.00 | IB 1975 Ljubljana : Vrhnika | Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, Ljubljana | ||
11.05.2024, 12.00 | Primorje : Jadran Dekani | ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, Ajdovščina | ||
12.05.2024, 12.00 | Bilje : Arne Tabor 69 | Igrišče Bilje, V Dolinci, Bilje | ||
12.05.2024, 12.00 | AH Vrtač Triglav Kranj : Kalcer Radomlje | Športni center Kranj, Kranj | ||
12.05.2024, 13.00 | Roltek Dob : Tabor Sežana | Športni park Dob, Dob | ||
19.05.2024, 12.00 | Arne Tabor 69 : Primorje | Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, Ljubljana | ||
19.05.2024, 12.00 | Jadran Dekani : IB 1975 Ljubljana | Športni park Dekani - igrišče z UT, Dekani | ||
19.05.2024, 12.00 | Vrhnika : Roltek Dob | Športni park Vrhnika, Vrhnika | ||
19.05.2024, 12.00 | Tabor Sežana : AH Vrtač Triglav Kranj | Stadion Rajko Štolfa Sežana, Sežana | ||
19.05.2024, 12.00 | Kalcer Radomlje : Bilje | Športni park Radomlje - igrišče z UT, Radomlje | ||
17.05.2024, 18.00 | Krško : ŠD Hajdina | Stadion Matija Gubec Krško, Krško | ||
18.05.2024, 17.00 | Korotan Prevalje : Ljutomer | Športni park Ugasle peči, Prevalje, Prevalje | ||
18.05.2024, 17.00 | Šampion : Rače | Stadion Olimp Celje, Celje | ||
18.05.2024, 17.00 | Podvinci : NK Drava Dakinda Ptuj | Igrišče Podvinci, Podvinci | ||
18.05.2024, 18.00 | Premium Dobrovce : ŠD Videm pri Ptuju | Igrišče Dobrovce, Dobrovce | ||
18.05.2024, 19.30 | Brežice 1919 Terme Čatež : ŠD NŠ Zavrč | Stadion Brežice, Brežice | ||
19.05.2024, 17.00 | Šmartno 1928 : NK Koroška Dravograd | Stadion Šmartno ob Paki, Šmartno ob Paki | ||
13.05.2024, 17.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana : ŽNK Mura Nona | Športni park Šiška Ljubljana, Ljubljana | ||
19.05.2024, 11.00 | WFC Drava Ptuj : Primorje Gaia Naturelle | Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, Ptuj | Sodnik: Kacjan Zala 1. pomočnik sodnika: Stanko Ian Luka 2. pomočnik sodnika: Tratnjek Jaka |
Skok Aleš |
14.05.2024, 19.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana : Krim | Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, Ljubljana | Sodnik: Hlebec Tajda 1. pomočnik sodnika: Buh Helena 2. pomočnik sodnika: Kunavar Martin |
Dasović Dragan |
15.05.2024, 17.00 | ŽNK Goričko Stanjevci : Novogradnje MB Tabor | Športni center Križevci, Križevci | ||
18.05.2024, 11.00 | ŽNK Gažon : ŽNK Goričko Stanjevci | Igrišče Gažon, Koper | Sodnik: Franca Kristofer 1. pomočnik sodnika: Baloš Krajnc Žak 2. pomočnik sodnika: Božič Nace |
Drolc Leon |
18.05.2024, 17.00 | Krim : ŽNK Cerklje Ambrož team | Igrišče Krim, Ljubljana | ||
15.05.2024, 17.00 | WFC Koper Obala : ŽNK Gažon Koinstal | ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, Koper | ||
16.05.2024, 14.00 | ŽNK Žalec : ŽNK Mons Claudius Rogatec | Športni center Žalec, Žalec | ||
16.05.2024, 17.30 | ŽNK Aluminij : Krim | Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, Kidričevo | ||
19.05.2024, 17.30 | Malečnik : Šampion Trgovine Jager | Igrišče Malečnik, Malečnik | ||
19.05.2024, 17.30 | Združena Savinjska : Novogradnje MB Tabor | Stadion Videm Vransko, Vransko | ||
19.05.2024, 17.30 | Avto Rajh Ljutomer : Brežice 1919 | ŠRC Ljutomer, Ljutomer | ||
19.05.2024, 17.30 | Krško : Ketty Emmi&Impol Bistrica | Stadion Matija Gubec Krško, Krško | ||
19.05.2024, 17.30 | Drava Ptuj : NK Fužinar SIJ Ravne Systems | Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, Ptuj | ||
19.05.2024, 17.00 | Škofja Loka-Medvode : Roltek Dob | Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše, Sveti Duh | ||
19.05.2024, 17.00 | Ivančna Gorica : Slovan | Stadion Ivančna Gorica, Ivančna Gorica | ||
19.05.2024, 17.00 | Vrhnika : Šenčur | Športni park Vrhnika, Vrhnika | ||
19.05.2024, 17.00 | Bilje : Jadran Dekani | Igrišče Bilje, V Dolinci, Bilje | ||
19.05.2024, 17.00 | IB 1975 Ljubljana : AH Vrtač Triglav Kranj | Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, Ljubljana | ||
19.05.2024, 14.00 | Arne Tabor 69 : Primorje | Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, Ljubljana | ||
19.05.2024, 14.00 | Jadran Dekani : IB 1975 Ljubljana | Športni park Dekani - igrišče z UT, Dekani | ||
19.05.2024, 14.00 | Vrhnika : Roltek Dob | Športni park Vrhnika, Vrhnika | ||
19.05.2024, 14.00 | Tabor Sežana : AH Vrtač Triglav Kranj | Stadion Rajko Štolfa Sežana, Sežana | ||
19.05.2024, 14.00 | Kalcer Radomlje : Bilje | Športni park Radomlje - igrišče z UT, Radomlje | ||
24.05.2024, 20.30 | Rogaška : Gorica | Stadion Stožice Ljubljana, Ljubljana | ||
24.05.2024, 16.30 | ŽNK Ljubljana : ŽNK Mura Nona | Stadion Stožice Ljubljana, Ljubljana |