1. krog
|
Koper Obala |
0 : 9 |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
Nedelja, 18.avgust 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
|
Več informacij |
Koper Obala |
0 : 9 |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
Nedelja, 18.avgust 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
|
ŽNK MB Tabor |
1 : 2 |
ŽNK Krim RollJet |
Nedelja, 18.avgust 2019 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
ŽNK MB Tabor |
1 : 2 |
ŽNK Krim RollJet |
Nedelja, 18.avgust 2019 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
ŽNK Cerklje |
1 : 3 |
ŽNK Radomlje |
Nedelja, 18.avgust 2019 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
1 : 3 |
ŽNK Radomlje |
Nedelja, 18.avgust 2019 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
ŽNK Olimpija |
16 : 0 |
Ajdovščina |
Nedelja, 18.avgust 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija |
16 : 0 |
Ajdovščina |
Nedelja, 18.avgust 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
2. krog
|
Ajdovščina |
0 : 6 |
ŽNK Krim RollJet |
Nedelja, 25.avgust 2019 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Ajdovščina |
0 : 6 |
ŽNK Krim RollJet |
Nedelja, 25.avgust 2019 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
ŽNK Radomlje |
4 : 1 |
ŽNK MB Tabor |
Nedelja, 25.avgust 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje |
4 : 1 |
ŽNK MB Tabor |
Nedelja, 25.avgust 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje
|
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
6 : 0 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 25.avgust 2019 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
6 : 0 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 25.avgust 2019 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
ŽNK Olimpija |
6 : 0 |
Koper Obala |
Nedelja, 25.avgust 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija |
6 : 0 |
Koper Obala |
Nedelja, 25.avgust 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
3. krog
|
Koper Obala |
7 : 0 |
Ajdovščina |
Nedelja, 8.september 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper
|
Več informacij |
Koper Obala |
7 : 0 |
Ajdovščina |
Nedelja, 8.september 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper
|
ŽNK Cerklje |
1 : 6 |
ŽNK Olimpija |
Nedelja, 8.september 2019 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
1 : 6 |
ŽNK Olimpija |
Nedelja, 8.september 2019 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
ŽNK MB Tabor |
1 : 4 |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
Nedelja, 8.september 2019 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
ŽNK MB Tabor |
1 : 4 |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
Nedelja, 8.september 2019 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
ŽNK Krim RollJet |
3 : 2 |
ŽNK Radomlje |
Nedelja, 8.september 2019 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
Več informacij |
ŽNK Krim RollJet |
3 : 2 |
ŽNK Radomlje |
Nedelja, 8.september 2019 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
4. krog
|
Ajdovščina |
0 : 6 |
ŽNK Radomlje |
Nedelja, 15.september 2019 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Ajdovščina |
0 : 6 |
ŽNK Radomlje |
Nedelja, 15.september 2019 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
3 : 0 |
ŽNK Krim RollJet |
Nedelja, 15.september 2019 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
3 : 0 |
ŽNK Krim RollJet |
Nedelja, 15.september 2019 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Koper Obala |
5 : 3 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 15.september 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
|
Več informacij |
Koper Obala |
5 : 3 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 15.september 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
|
ŽNK Olimpija |
7 : 0 |
ŽNK MB Tabor |
Nedelja, 15.september 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija |
7 : 0 |
ŽNK MB Tabor |
Nedelja, 15.september 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
5. krog
|
ŽNK Cerklje |
8 : 1 |
Ajdovščina |
Nedelja, 22.september 2019 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
8 : 1 |
Ajdovščina |
Nedelja, 22.september 2019 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
ŽNK MB Tabor |
3 : 1 |
Koper Obala |
Nedelja, 22.september 2019 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
ŽNK MB Tabor |
3 : 1 |
Koper Obala |
Nedelja, 22.september 2019 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
ŽNK Radomlje |
1 : 9 |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
Nedelja, 22.september 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje |
1 : 9 |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
Nedelja, 22.september 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
ŽNK Krim RollJet |
1 : 4 |
ŽNK Olimpija |
Nedelja, 22.september 2019 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
Več informacij |
ŽNK Krim RollJet |
1 : 4 |
ŽNK Olimpija |
Nedelja, 22.september 2019 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
6. krog
|
Ajdovščina |
0 : 8 |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
Sobota, 28.september 2019 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Ajdovščina |
0 : 8 |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
Sobota, 28.september 2019 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Koper Obala |
2 : 3 |
ŽNK Krim RollJet |
Nedelja, 29.september 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
Koper Obala |
2 : 3 |
ŽNK Krim RollJet |
Nedelja, 29.september 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
ŽNK Olimpija |
8 : 0 |
ŽNK Radomlje |
Nedelja, 29.september 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija |
8 : 0 |
ŽNK Radomlje |
Nedelja, 29.september 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
ŽNK Cerklje |
3 : 3 |
ŽNK MB Tabor |
Četrtek, 17.oktober 2019 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
3 : 3 |
ŽNK MB Tabor |
Četrtek, 17.oktober 2019 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
7. krog
|
ŽNK MB Tabor |
6 : 0 |
Ajdovščina |
Nedelja, 13.oktober 2019 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
ŽNK MB Tabor |
6 : 0 |
Ajdovščina |
Nedelja, 13.oktober 2019 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
4 : 0 |
ŽNK Olimpija |
Nedelja, 13.oktober 2019 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
4 : 0 |
ŽNK Olimpija |
Nedelja, 13.oktober 2019 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
ŽNK Radomlje |
1 : 0 |
Koper Obala |
Nedelja, 13.oktober 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje |
1 : 0 |
Koper Obala |
Nedelja, 13.oktober 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
ŽNK Krim RollJet |
0 : 2 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 13.oktober 2019 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
Več informacij |
ŽNK Krim RollJet |
0 : 2 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 13.oktober 2019 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
8. krog
|
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
4 : 0 |
Koper Obala |
Nedelja, 20.oktober 2019 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
4 : 0 |
Koper Obala |
Nedelja, 20.oktober 2019 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
ŽNK Radomlje |
1 : 1 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 20.oktober 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje |
1 : 1 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 20.oktober 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
ŽNK Krim RollJet |
3 : 3 |
ŽNK MB Tabor |
Nedelja, 20.oktober 2019 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Krim RollJet |
3 : 3 |
ŽNK MB Tabor |
Nedelja, 20.oktober 2019 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
Ajdovščina |
0 : 13 |
ŽNK Olimpija |
Nedelja, 20.oktober 2019 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Ajdovščina |
0 : 13 |
ŽNK Olimpija |
Nedelja, 20.oktober 2019 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
9. krog
|
ŽNK Cerklje |
1 : 11 |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
Nedelja, 27.oktober 2019 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
1 : 11 |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
Nedelja, 27.oktober 2019 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Koper Obala |
0 : 4 |
ŽNK Olimpija |
Nedelja, 27.oktober 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
Koper Obala |
0 : 4 |
ŽNK Olimpija |
Nedelja, 27.oktober 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
ŽNK MB Tabor |
2 : 1 |
ŽNK Radomlje |
Nedelja, 27.oktober 2019 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
ŽNK MB Tabor |
2 : 1 |
ŽNK Radomlje |
Nedelja, 27.oktober 2019 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
ŽNK Krim RollJet |
5 : 2 |
Ajdovščina |
Nedelja, 27.oktober 2019 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Krim RollJet |
5 : 2 |
Ajdovščina |
Nedelja, 27.oktober 2019 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
10. krog
|
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
2 : 0 |
ŽNK MB Tabor |
Nedelja, 3.november 2019 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
2 : 0 |
ŽNK MB Tabor |
Nedelja, 3.november 2019 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
ŽNK Radomlje |
2 : 1 |
ŽNK Krim RollJet |
Nedelja, 3.november 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje |
2 : 1 |
ŽNK Krim RollJet |
Nedelja, 3.november 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
ŽNK Olimpija |
14 : 0 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 3.november 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija |
14 : 0 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 3.november 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Ajdovščina |
0 : 0 |
Koper Obala |
Nedelja, 3.november 2019 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Ajdovščina |
0 : 0 |
Koper Obala |
Nedelja, 3.november 2019 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
11. krog
|
ŽNK MB Tabor |
1 : 2 |
ŽNK Olimpija |
Nedelja, 17.november 2019 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
ŽNK MB Tabor |
1 : 2 |
ŽNK Olimpija |
Nedelja, 17.november 2019 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
ŽNK Cerklje |
1 : 2 |
Koper Obala |
Nedelja, 17.november 2019 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
1 : 2 |
Koper Obala |
Nedelja, 17.november 2019 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
ŽNK Radomlje |
7 : 0 |
Ajdovščina |
Nedelja, 17.november 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje |
7 : 0 |
Ajdovščina |
Nedelja, 17.november 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
ŽNK Krim RollJet |
2 : 5 |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
Nedelja, 17.november 2019 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Krim RollJet |
2 : 5 |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
Nedelja, 17.november 2019 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
12. krog
|
Ajdovščina |
0 : 7 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 24.november 2019 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Ajdovščina |
0 : 7 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 24.november 2019 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Koper Obala |
1 : 0 |
ŽNK MB Tabor |
Nedelja, 24.november 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
Koper Obala |
1 : 0 |
ŽNK MB Tabor |
Nedelja, 24.november 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
6 : 0 |
ŽNK Radomlje |
Nedelja, 24.november 2019 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
6 : 0 |
ŽNK Radomlje |
Nedelja, 24.november 2019 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
ŽNK Olimpija |
6 : 1 |
ŽNK Krim RollJet |
Nedelja, 24.november 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija |
6 : 1 |
ŽNK Krim RollJet |
Nedelja, 24.november 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
|
13. krog
|
ŽNK Radomlje |
PRELOŽENO
|
ŽNK Olimpija |
| Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje |
|
ŽNK Olimpija |
| Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
ŽNK Krim RollJet |
PRELOŽENO
|
Koper Obala |
| Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Krim RollJet |
|
Koper Obala |
| Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
|
ŽNK MB Tabor |
PRELOŽENO
|
ŽNK Cerklje |
| Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK MB Tabor |
|
ŽNK Cerklje |
| Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
9 : 0 |
Ajdovščina |
Sobota, 7.marec 2020 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
9 : 0 |
Ajdovščina |
Sobota, 7.marec 2020 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
14. krog
|
Ajdovščina |
PRELOŽENO
|
ŽNK MB Tabor |
| Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Ajdovščina |
|
ŽNK MB Tabor |
| Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
ŽNK Cerklje |
PRELOŽENO
|
ŽNK Krim RollJet |
| Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
|
ŽNK Krim RollJet |
| Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Koper Obala |
PRELOŽENO
|
ŽNK Radomlje |
| Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
Koper Obala |
|
ŽNK Radomlje |
| Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
ŽNK Olimpija |
PRELOŽENO
|
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
| Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija |
|
ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
| Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
|