Sodniki: | Šmajc David (glavni sodnik), Brezar Davor (1. pomoč), Kalan Miha (2. pomoč) |
Delegat: | Vavpetič Vladimir |
Št. gledalcev: | 150 |
Ilirija 1911 | |||
---|---|---|---|
P |
Ilirija 1911 | 1 : 3 | AŠK Bravo |
P |
Roltek Dob | 2 : 0 | Ilirija 1911 |
Z |
Ilirija 1911 | 4 : 2 | Jadran Dekani |
Z |
Brda | 1 : 2 | Ilirija 1911 |
Z |
Ilirija 1911 | 2 : 1 | Brežice - Terme Čatež |
Fužinar Ravne Systems | |||
---|---|---|---|
P |
Fužinar Ravne Systems | 2 : 6 | Cherrybox 24 Tabor Sežana |
P |
Krka | 3 : 2 | Fužinar Ravne Systems |
N |
Fužinar Ravne Systems | 1 : 1 | AŠK Bravo |
Z |
Roltek Dob | 3 : 4 | Fužinar Ravne Systems |
Z |
Fužinar Ravne Systems | 6 : 0 | Jadran Dekani |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 10 | 5 | 1 | 4 | 20 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 10 | 4 | 1 | 5 | 15 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 |
23/24 | 25.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 13.04.2024, ob 17.00 | Ilirija 1911 | - | Fužinar SIJ Ravne Systems | 3:1 | (0:0) |
23/24 | 10.krog | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 23.09.2023, ob 16.00 | Fužinar Vzajemci | - | ND Ilirija | 3:2 | (1:0) |
22/23 | 21.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 05.04.2023, ob 16.00 | Ilirija 1911 | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 1:1 | (1:1) |
22/23 | 6.krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 04.09.2022, ob 16.30 | Fužinar Vzajemci | - | ND Ilirija | 0:4 | (0:1) |
21/22 | 18.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 27.11.2021, ob 13.30 | Ilirija 1911 | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 4:2 | (0:1) |
21/22 | 3.krog | Črna na Koroškem, Stadion Peca, Črna na Koroškem, 15.08.2021, ob 17.30 | Fužinar Vzajemci | - | ND Ilirija | 2:1 | (2:0) |
18/19 | 25.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 27.04.2019, ob 17.00 | Ilirija 1911 | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 0:2 | (0:1) |
18/19 | 10.krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 06.10.2018, ob 15.30 | Fužinar | - | ND Ilirija | 4:2 | (3:0) |
17/18 | 20.krog | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje, 25.03.2018, ob 15.00 | Fužinar Ravne Systems | - | ND Ilirija | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 5.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 02.09.2017, ob 16.30 | Ilirija 1911 | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 2:0 | (0:0) |
5. krog | ||
---|---|---|
Rogaška | 0 : 2 | Zarica Kranj |
Veržej | 1 : 1 | Cherrybox 24 Tabor Sežana |
Ilirija 1911 | 2 : 0 | Fužinar Ravne Systems |
Brežice - Terme Čatež | 3 : 1 | Krka |
Brda | 3 : 0 | AŠK Bravo |
Jadran Dekani | 3 : 2 | Roltek Dob |
Kalcer Radomlje | 3 : 2 | Drava Ptuj |
Nafta 1903 | 2 : 2 | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Mura | 30 | 72 | |
2 | Drava Ptuj | 30 | 66 | |
3 | Nafta 1903 | 30 | 64 | |
4 | Kalcer Radomlje | 30 | 57 | |
5 | Krka | 30 | 49 | |
6 | AŠK Bravo | 30 | 49 | |
7 | Cherrybox 24 Tabor Sežana | 30 | 48 | |
8 | Ilirija 1911 | 30 | 39 | |
9 | Brda | 30 | 38 | |
10 | Roltek Dob | 30 | 37 | |
11 | Jadran Dekani | 30 | 36 | |
12 | Brežice - Terme Čatež | 30 | 30 | |
13 | Rogaška | 30 | 27 | |
14 | Fužinar Ravne Systems | 30 | 26 | |
15 | Zarica Kranj | 30 | 25 | |
16 | Veržej | 30 | 16 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Marko Roginić | 21 |
2. | Anel Hajrić | 16 |
Alen Neskič | 16 | |
4. | Rok Sirk | 15 |
Vedran Vinko | 15 | |
Luka Bobičanec | 15 | |
7. | Milan Đajič | 14 |
Amadej Maroša | 14 | |
9. | Mustafa Nukić | 13 |
10. | Grega Debenjak | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Mateo Monjac | 11 | |
13. | Luka Stepančič | 10 |
Ernest Grvala | 10 | |
Nastja Čeh | 10 | |
Luka Cerar | 10 | |
17. | Mitja Križan | 9 |
Senad Jarović | 9 | |
19. | Theodore Develan Wilson | 8 |
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo | 8 |