Sodniki: | Žnidaršič Žiga (glavni sodnik), Močnik Perič Aleš (1. pomoč), Buzadžija Bojan (2. pomoč) |
Delegat: | Kukovič Božidar |
Št. gledalcev: | 50 |
ŽNK Radomlje | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 6 : 0 | ŽNK Radomlje |
Z |
ŽNK Radomlje | 7 : 0 | Ajdovščina |
Z |
ŽNK Radomlje | 2 : 1 | ŽNK Krim RollJet |
P |
ŽNK MB Tabor | 2 : 1 | ŽNK Radomlje |
N |
ŽNK Radomlje | 1 : 1 | ŽNK Cerklje |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 9 : 0 | Ajdovščina |
Z |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 6 : 0 | ŽNK Radomlje |
Z |
ŽNK Krim RollJet | 2 : 5 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
Z |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 2 : 0 | ŽNK MB Tabor |
Z |
ŽNK Cerklje | 1 : 11 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Radomlje | 33 | 0 | 1 | 32 | 22 | ||
ŽNK Pomurje Beltinci | 33 | 32 | 1 | 0 | 171 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Radomlje | 16 | 0 | 1 | 15 | 15 | ||
ŽNK Pomurje Beltinci | 16 | 15 | 1 | 0 | 76 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Radomlje | 17 | 0 | 0 | 17 | 7 | ||
ŽNK Pomurje Beltinci | 17 | 17 | 0 | 0 | 95 |
22/23 | 18.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 30.04.2023, ob 17.00 | ŽNK Mura Nona | - | ŽNK Radomlje | 3:0 | (0:0) |
22/23 | 15.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 01.04.2023, ob 16.00 | ŽNK Radomlje Medex | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:3 | (0:0) |
22/23 | 13.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 11.03.2023, ob 18.30 | ŽNK Radomlje Medex | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 2:3 | (0:1) |
22/23 | 6.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 02.10.2022, ob 16.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | ŽNK Radomlje | 6:0 | (3:0) |
21/22 | 19.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 07.05.2022, ob 17.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | ŽNK Radomlje | 6:1 | (0:1) |
21/22 | 8.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 17.10.2021, ob 15.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:1 | (0:1) |
21/22 | 1.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 15.08.2021, ob 11.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | ŽNK Radomlje | 6:1 | (3:0) |
20/21 | 18.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 02.05.2021, ob 17.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 4:8 | (3:4) |
20/21 | 13.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 14.03.2021, ob 15.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:6 | (0:3) |
20/21 | 6.krog | Gornja Radgona, TŠC Trate Gornja Radgona, 13.09.2020, ob 11.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | ŽNK Radomlje | 5:1 | (2:1) |
19/20 | 12.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 24.11.2019, ob 11.00 | ŽNK Pomurje Beltinci | - | ŽNK Radomlje | 6:0 | (3:0) |
19/20 | 5.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 22.09.2019, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:9 | (1:3) |
18/19 | 20.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 19.05.2019, ob 15.00 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:7 | (1:2) |
18/19 | 11.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 18.11.2018, ob 11.00 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | - | ŽNK Radomlje | 1:0 | (0:0) |
18/19 | 4.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 16.09.2018, ob 11.00 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 2:4 | (0:3) |
17/18 | 19.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 13.05.2018, ob 17.30 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:1 | (0:1) |
17/18 | 15.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 15.04.2018, ob 12.30 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 6.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 08.10.2017, ob 11.00 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | - | ŽNK Radomlje | 5:0 | (3:0) |
16/17 | 19.krog | Rakičan, NK Rakičan, 14.05.2017, ob 11.00 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | - | ŽNK Radomlje | 8:0 | (5:0) |
16/17 | 18.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 07.05.2017, ob 17.00 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | - | ŽNK Radomlje | 9:1 | (3:1) |
16/17 | 9.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - Umetna trava, 06.11.2016, ob 14.00 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:2 | (0:1) |
15/16 | 20.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - um. trava, 22.05.2016, ob 13.00 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:10 | (1:4) | |
15/16 | 17.krog | Bakovci, Bakovci, 02.05.2016, ob 14.00 | - | ŽNK Radomlje | 5:0 | (2:0) | |
15/16 | 8.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 31.10.2015, ob 11.00 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 2:3 | (0:1) | |
14/15 | 19.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 17.05.2015, ob 17.00 | - | ŽNK Radomlje | 3:0 | (2:0) | |
14/15 | 17.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 03.05.2015, ob 11.00 | - | ŽNK Radomlje | 11:2 | (5:0) | |
14/15 | 8.krog | Radomlje, ŠP Radomlje, 19.10.2014, ob 11.00 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:10 | (0:2) | |
13/14 | 19.krog | Beltinci, Šiportni park Beltinci, 25.05.2014, ob 11.00 | - | ŽNK Radomlje | 5:0 | (3:0) | |
13/14 | 17.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - um. trava, 11.05.2014, ob 11.00 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:2 | (0:1) | |
13/14 | 8.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 20.10.2013, ob 11.00 | - | ŽNK Radomlje | 6:0 | (2:0) | |
12/13 | 19.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 19.05.2013, ob 11.00 | - | ŽNK Radomlje | 5:0 | (3:0) | |
12/13 | 10.krog | Odranci, Športni park Odranci, 18.11.2012, ob 11.00 | - | ŽNK Radomlje | 5:1 | (2:1) | |
12/13 | 1.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - umetna trava, 25.08.2012, ob 19.00 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:7 | (0:3) |
5. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Cerklje | 8 : 1 | Ajdovščina |
ŽNK MB Tabor | 3 : 1 | Koper Obala |
ŽNK Radomlje | 1 : 9 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
ŽNK Krim RollJet | 1 : 4 | ŽNK Olimpija |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 13 | 39 | |
2 | ŽNK Olimpija | 12 | 33 | |
3 | ŽNK Radomlje | 12 | 19 | |
4 | ŽNK Krim RollJet | 12 | 16 | |
5 | Koper Obala | 12 | 13 | |
6 | ŽNK MB Tabor | 12 | 11 | |
7 | ŽNK Cerklje | 12 | 11 | |
8 | Ajdovščina | 13 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ana Milović | 29 |
2. | Manca Suhoveršnik | 19 |
3. | Špela Kolbl | 18 |
4. | Zala Kuštrin | 13 |
Luana Zajmi | 13 | |
6. | Manja Rogan | 12 |
7. | Tjaša Tibaut | 11 |
Zala Vindišar | 11 | |
9. | Sara Makovec | 8 |
Kim Juršnik | 8 | |
Tina Paliska | 8 | |
Manca Smolnikar | 8 | |
13. | Lucija Grad | 7 |
14. | Lucija Kos | 6 |
Barbara Kralj | 6 | |
Nika Pintarič | 6 | |
Anja Žvokelj | 6 | |
18. | Karmen Ulbin | 5 |
19. | Anja Prša | 4 |
Neli Hofman | 4 |