Sodniki: | Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Černe Tomaž (1. pomoč), Brezar Davor (2. pomoč) , Šmajc David (4. sodnik) , Perić Dragoslav (5. sodnik) , Mertik Bojan (6. sodnik) |
Delegat: | Močnik Vlado |
Št. gledalcev: | 2000 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
N |
Aluminij | 1 : 1 | Bravo Kostel |
P |
Mura | 3 : 1 | Aluminij |
P |
Olimpija Ljubljana | 5 : 0 | Aluminij |
N |
Aluminij | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
P |
Koper | 2 : 1 | Aluminij |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 3 : 1 | Celje |
N |
Domžale | 1 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 3 : 0 | Rogaška |
N |
Bravo Kostel | 1 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 5 : 0 | Mura |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 32 | 4 | 7 | 21 | 30 | ||
Maribor | 32 | 21 | 7 | 4 | 69 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 16 | 3 | 3 | 10 | 18 | ||
Maribor | 16 | 10 | 3 | 3 | 33 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 16 | 1 | 4 | 11 | 12 | ||
Maribor | 16 | 11 | 4 | 1 | 36 |
23/24 | 29.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 05.04.2024, ob 20.15 | Aluminij | - | Maribor | 0:2 | (0:1) |
23/24 | 20.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 11.02.2024, ob 17.30 | Maribor | - | Aluminij | 7:0 | (3:0) |
23/24 | 11.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 01.10.2023, ob 20.15 | Aluminij | - | Maribor | 1:0 | (1:0) |
23/24 | 2.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 30.07.2023, ob 17.30 | Maribor | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
21/22 | 35.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 14.05.2022, ob 20.15 | Maribor | - | Aluminij | 3:1 | (0:1) |
21/22 | 26.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 10.03.2022, ob 15.00 | Aluminij | - | Maribor | 3:3 | (1:2) |
21/22 | 17.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 21.11.2021, ob 17.00 | Maribor | - | Aluminij | 3:0 | (1:0) |
21/22 | 8.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 12.09.2021, ob 20.15 | Aluminij | - | Maribor | 3:0 | (1:0) |
20/21 | 28.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 16.04.2021, ob 16.45 | Aluminij | - | Maribor | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 19.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 20.12.2020, ob 17.15 | Maribor | - | Aluminij | 2:2 | (2:2) |
20/21 | 10.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 02.11.2020, ob 20.15 | Aluminij | - | Maribor | 1:3 | (0:2) |
20/21 | 1.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 23.08.2020, | Maribor | - | Aluminij | 3:0 | |
19/20 | 36.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 22.07.2020, ob 18.00 | Aluminij | - | Maribor | 1:4 | (0:0) |
19/20 | 27.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 14.06.2020, ob 20.30 | Maribor | - | Aluminij | 3:0 | (1:0) |
19/20 | 18.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 24.11.2019, ob 17.00 | Aluminij | - | Maribor | 0:2 | (0:1) |
19/20 | 9.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 14.09.2019, ob 20.15 | Maribor | - | Aluminij | 2:1 | (0:0) |
18/19 | 30.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 01.05.2019, ob 17.00 | Maribor | - | Aluminij | 1:1 | (0:1) |
18/19 | 21.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 03.03.2019, ob 15.15 | Aluminij | - | Maribor | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 12.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 06.10.2018, ob 17.00 | Maribor | - | Aluminij | 2:1 | (1:0) |
18/19 | 3.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 05.08.2018, ob 17.30 | Aluminij | - | Maribor | 2:5 | (0:1) |
17/18 | 28.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 21.04.2018, ob 16.50 | Aluminij | - | Maribor | 0:2 | (0:0) |
17/18 | 19.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 25.02.2018, ob 15.00 | Maribor | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 10.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 22.09.2017, ob 20.20 | Aluminij | - | Maribor | 2:3 | (1:0) |
17/18 | 1.krog | Maribor, Ljudski vrt, 15.07.2017, ob 20.20 | Maribor | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
16/17 | 33.krog | Kidričevo, Športni park Aluminij, 14.05.2017, ob 16.55 | Aluminij | - | Maribor | 3:1 | (3:0) |
16/17 | 24.krog | Maribor, Ljudski vrt, 11.03.2017, ob 20.15 | Maribor | - | Aluminij | 4:1 | (1:0) |
16/17 | 15.krog | Kidričevo, Športni park Aluminij, 30.10.2016, ob 14.00 | Aluminij | - | Maribor | 0:0 | (0:0) |
16/17 | 6.krog | Ljudski vrt, 21.08.2016, ob 20.15 | Maribor | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) |
12/13 | 36.krog | Maribor, Ljudski vrt, 26.05.2013, ob 17.30 | Maribor | - | Aluminij | 2:2 | (1:1) |
12/13 | 27.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 07.04.2013, ob 16.00 | Aluminij | - | Maribor | 1:2 | (1:1) |
12/13 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt, 11.11.2012, ob 16.00 | Maribor | - | Aluminij | 2:1 | (2:0) |
12/13 | 9.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.09.2012, ob 16.00 | Aluminij | - | Maribor | 1:5 | (1:2) |
29. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | 0 : 2 | Maribor |
Rogaška | 2 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Koper |
Mura | 1 : 3 | Celje |
Bravo Kostel | 1 : 3 | Domžale |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Celje | 34 | 75 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 34 | 64 | |
3 | Maribor | 34 | 63 | |
4 | Koper | 34 | 47 | |
5 | Bravo Kostel | 34 | 46 | |
6 | Mura | 34 | 42 | |
7 | Domžale | 34 | 39 | |
8 | Rogaška | 34 | 33 | |
9 | Kalcer Radomlje | 34 | 31 | |
10 | Aluminij | 34 | 28 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Arnel Jakupović | 17 |
2. | Aljoša Matko | 15 |
3. | El Arabi Hilal Soudani | 13 |
4. | Matej Poplatnik | 11 |
5. | Rui Pedro Da Silva E Sousa | 10 |
6. | Madžid Šošić | 9 |
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo | 9 | |
Raul Alexander Florucz | 9 | |
Patrik Mijić | 9 | |
Amadej Maroša | 9 | |
Jošt Pišek | 9 | |
12. | Josip Iličić | 8 |
Mario Krstovski | 8 | |
14. | Nemanja Motika | 7 |
Dardan Shabanhaxhaj | 7 | |
Timi Max Elšnik | 7 | |
Jan Repas | 7 | |
Nejc Gradišar | 7 | |
19. | Martin Pečar | 6 |
Danijel Šturm | 6 |