Sodniki: | Tozan Mateo (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Kordež Grega (2. pomoč) , Balažič Dejan (4. sodnik) , Borošak Alen (5. sodnik) , Šabanagić Denis (6. sodnik) |
Delegat: | Pokovec Vinko |
Št. gledalcev: | 2300 |
Mura | |||
---|---|---|---|
N |
Olimpija Ljubljana | 0 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 1 | Aluminij |
Z |
Kalcer Radomlje | 1 : 2 | Mura |
N |
Mura | 1 : 1 | Koper |
P |
Maribor | 5 : 0 | Mura |
Celje | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 3 : 1 | Celje |
Z |
Celje | 1 : 0 | Olimpija Ljubljana |
P |
Celje | 2 : 3 | Domžale |
Z |
Rogaška | 1 : 2 | Celje |
Z |
Celje | 2 : 1 | Bravo Kostel |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 24 | 9 | 5 | 10 | 30 | ||
Celje | 24 | 10 | 5 | 9 | 34 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 12 | 5 | 3 | 4 | 13 | ||
Celje | 12 | 4 | 3 | 5 | 13 | ||
Arena Z'dežele | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 12 | 4 | 2 | 6 | 17 | ||
Celje | 12 | 6 | 2 | 4 | 21 |
23/24 | 29.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 06.04.2024, ob 20.15 | Mura | - | Celje | 1:3 | (1:2) |
23/24 | 20.krog | Celje, Štadion Z'dežele, 11.02.2024, ob 15.00 | Celje | - | Mura | 4:1 | (1:1) |
23/24 | 11.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 30.09.2023, ob 20.15 | Mura | - | Celje | 0:2 | (0:0) |
23/24 | 2.krog | Celje, Arena Z'dežele, 30.07.2023, ob 20.15 | Celje | - | Mura | 5:0 | (2:0) |
22/23 | 30.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 10.04.2023, ob 17.30 | Mura | - | Celje | 0:2 | (0:1) |
22/23 | 21.krog | Celje, Štadion Z'dežele, 11.02.2023, ob 17.30 | Celje | - | Mura | 2:1 | (1:0) |
22/23 | 12.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 09.10.2022, ob 20.15 | Mura | - | Celje | 3:1 | (0:1) |
22/23 | 3.krog | Celje, Štadion Z'dežele, 31.07.2022, ob 20.15 | Celje | - | Mura | 3:3 | (0:2) |
21/22 | 33.krog | Celje, Arena Z'dežele, 29.04.2022, ob 20.15 | Celje | - | Mura | 1:3 | (1:0) |
21/22 | 24.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 02.03.2022, ob 17.30 | Mura | - | Celje | 3:2 | (2:2) |
21/22 | 15.krog | Celje, Arena Z'dežele, 31.10.2021, ob 17.00 | Celje | - | Mura | 1:0 | (1:0) |
21/22 | 6.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 22.08.2021, ob 20.15 | Mura | - | Celje | 1:0 | (0:0) |
20/21 | 28.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 16.04.2021, ob 19.00 | Mura | - | Celje | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 19.krog | Celje, Arena Z'dežele, 20.12.2020, ob 15.00 | Celje | - | Mura | 1:3 | (0:1) |
20/21 | 10.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 02.11.2020, ob 17.00 | Mura | - | Celje | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 1.krog | Celje, Arena Z'dežele, 22.08.2020, ob 20.45 | Celje | - | Mura | 0:2 | (0:1) |
19/20 | 28.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 16.06.2020, ob 19.00 | Mura | - | Celje | 3:1 | (2:1) |
19/20 | 19.krog | Celje, Arena Z'dežele, 30.11.2019, ob 13.50 | Celje | - | Mura | 1:0 | (1:0) |
19/20 | 10.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 22.09.2019, ob 18.00 | Mura | - | Celje | 1:0 | (0:0) |
19/20 | 1.krog | Celje, Arena Z'dežele, 14.07.2019, ob 19.00 | Celje | - | Mura | 2:2 | (0:2) |
18/19 | 36.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 25.05.2019, ob 17.55 | Mura | - | Celje | 1:1 | (0:1) |
18/19 | 27.krog | Celje, Arena Z'dežele, 14.04.2019, ob 14.30 | Celje | - | Mura | 0:2 | (0:2) |
18/19 | 18.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 02.12.2018, ob 13.00 | Mura | - | Celje | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 9.krog | Celje, Arena Z'dežele, 23.09.2018, ob 16.00 | Celje | - | Mura | 1:0 | (1:0) |
29. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | 0 : 2 | Maribor |
Rogaška | 2 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Koper |
Mura | 1 : 3 | Celje |
Bravo Kostel | 1 : 3 | Domžale |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Celje | 34 | 75 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 34 | 64 | |
3 | Maribor | 34 | 63 | |
4 | Koper | 34 | 47 | |
5 | Bravo Kostel | 34 | 46 | |
6 | Mura | 34 | 42 | |
7 | Domžale | 34 | 39 | |
8 | Rogaška | 34 | 33 | |
9 | Kalcer Radomlje | 34 | 31 | |
10 | Aluminij | 34 | 28 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Arnel Jakupović | 17 |
2. | Aljoša Matko | 15 |
3. | El Arabi Hilal Soudani | 13 |
4. | Matej Poplatnik | 11 |
5. | Rui Pedro Da Silva E Sousa | 10 |
6. | Madžid Šošić | 9 |
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo | 9 | |
Raul Alexander Florucz | 9 | |
Patrik Mijić | 9 | |
Amadej Maroša | 9 | |
Jošt Pišek | 9 | |
12. | Josip Iličić | 8 |
Mario Krstovski | 8 | |
14. | Nemanja Motika | 7 |
Dardan Shabanhaxhaj | 7 | |
Timi Max Elšnik | 7 | |
Jan Repas | 7 | |
Nejc Gradišar | 7 | |
19. | Martin Pečar | 6 |
Danijel Šturm | 6 |