1.krog |
29.07.2023 ob 18.00 |
Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | 2 : 2 | Triglav Kranj |
2.krog |
30.08.2023 ob 17.00 |
Športni center Kranj | Triglav Kranj | 6 : 1 | ND Dravinja |
3.krog |
25.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 2 | Triglav Kranj |
4.krog |
12.08.2023 ob 17.30 |
Športni center Kranj | Triglav Kranj | 0 : 1 | Krka |
5.krog |
19.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Brajda, Tolmin | TKK Tolmin | 0 : 4 | Triglav Kranj |
6.krog |
03.09.2023 ob 16.30 |
Športni center Kranj | Triglav Kranj | 2 : 1 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
7.krog |
10.09.2023 ob 16.30 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 0 : 1 | Triglav Kranj |
8.krog |
15.09.2023 ob 18.00 |
Športni center Kranj | Triglav Kranj | 0 : 0 | ND Ilirija |
9.krog |
21.09.2023 ob 16.00 |
Igrišče Bilje, V Dolinci | Vitanest Bilje | 1 : 1 | Triglav Kranj |
10.krog |
24.09.2023 ob 16.00 |
Športni center Kranj | Triglav Kranj | 0 : 3 | Gorica |
11.krog |
30.09.2023 ob 15.30 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 0 : 2 | Triglav Kranj |
12.krog |
08.10.2023 ob 18.00 |
Športni center Kranj | Triglav Kranj | 2 : 1 | KNK Fužinar, socialno podjetje |
13.krog |
15.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | 0 : 0 | Triglav Kranj |
14.krog |
20.10.2023 ob 17.00 |
Športni center Kranj | Triglav Kranj | 2 : 1 | Primorje |
15.krog |
28.10.2023 ob 14.00 |
Športni park Dekani - igrišče z UT | Jadran Dekani | 3 : 1 | Triglav Kranj |
16.krog |
04.11.2023 ob 17.00 |
Športni center Kranj | Triglav Kranj | 1 : 2 | CB24 Tabor Sežana |
17.krog |
11.11.2023 ob 14.00 |
ŠRC Dobrava | Dravinja | 2 : 1 | Triglav Kranj |
18.krog |
18.11.2023 ob 15.30 |
Športni center Kranj | Triglav Kranj | 2 : 1 | ND Beltinci |
19.krog |
01.03.2024 ob 16.30 |
Stadion Portoval Novo mesto | Krka | 3 : 1 | Triglav Kranj |
20.krog |
09.03.2024 ob 17.00 |
Športni center Kranj | Triglav Kranj | 2 : 0 | TKK Tolmin |
21.krog |
17.03.2024 ob 15.00 |
Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 3 | Triglav Kranj |
22.krog |
25.03.2024 ob 18.00 |
Športni center Kranj | Triglav Kranj | 0 : 1 | Brinje Grosuplje |
23.krog |
29.03.2024 ob 15.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | : | Triglav Kranj |
24.krog |
07.04.2024 ob 16.00 |
Športni center Kranj | Triglav Kranj | : | Vitanest Bilje |
25.krog | 14.04.2024 | Športni park Nova Gorica | Gorica | : | Triglav Kranj |
26.krog | 21.04.2024 | Športni center Kranj | Triglav Kranj | : | Rudar Velenje |
27.krog | 28.04.2024 | Mestni stadion Ravne na Koroškem | Fužinar SIJ Ravne Systems | : | Triglav Kranj |
28.krog | 05.05.2024 | Športni center Kranj | Triglav Kranj | : | Nafta 1903 |
29.krog | 12.05.2024 | Mestni stadion Ajdovščina | Primorje eMundia | : | Triglav Kranj |
30.krog | 18.05.2024 | Športni center Kranj | Triglav Kranj | : | Jadran Dekani |
TRIGLAV |
---|
Stadion: Športni center Kranj |
Partizanska 37 4000 Kranj tel: 04/238-00-50 fax: 04/238-00-51 email: info@nktriglav.si www: www.nktriglav.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kristian Dakič | 6 |
Veron Šalja | 6 | |
3. | Golden Okocha Gibson | 5 |
4. | Oliver Kregar | 4 |
5. | Stefan Petrović | 3 |
Tevž Pokorn | 3 | |
7. | Edi Horvat | 2 |
8. | Tilen Rajter Krebs | 1 |
Matej Momčilovski | 1 | |
Leon Kondić | 1 | |
Bine Bernik | 1 | |
Jaroš Čadež | 1 | |
Mark Čeh | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Nafta 1903 | 22 | 48 | |
2 | Beltinci Klima Tratnjek | 22 | 44 | |
3 | Primorje eMundia | 22 | 42 | |
4 | Gorica | 22 | 41 | |
5 | Triglav Kranj | 22 | 37 | |
6 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 22 | 36 | |
7 | Brinje Grosuplje | 22 | 36 | |
8 | Jadran Dekani | 22 | 28 | |
9 | Dravinja | 22 | 27 | |
10 | Vitanest Bilje | 22 | 26 | |
11 | Rudar Velenje | 22 | 25 | |
12 | TKK Tolmin | 22 | 23 | |
13 | Krka | 22 | 22 | |
14 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 22 | 22 | |
15 | Ilirija 1911 | 22 | 19 | |
16 | Tabor Sežana | 22 | 13 |