Začenjajo tudi v U17, U15 in U13

S tekmami 1. kroga se danes začenja tudi tekmovanje mladih U17, kjer bomo spremljali enotno ligo, v kateri sodeluje devet ekip. Jutri se začne tudi tekmovanje mladih U15 (osem ekip), na sporedu pa je tudi 2. krog tekmovanja mladih U19. Uvodne tekme se danes igrajo tudi v tekmovanju mladih U13, kjer je 15 ekip deljenih na vzhod in zahod.

Tekmovanje mladih U13, 1. krog, 3.10.
KMN Slovenske gorice – KMN Benedikt-Sv.Trojica (10.00)
KMN Benedikt-Sv.Trojica – FC Hiša daril Ptuj (11.00)
KMN Slovenske gorice – FC Hiša daril Ptuj (12.00)
KMN Benedikt-Sv.Trojica – KMN Meteorplast (13.00)
KMN Slovenske gorice – KMN Meteorplast (14.00)

Tekmovanje mladih U17, 1. krog, 3.10.
KMN Tomaž – MNK Proteus Postojna (16.00)
KMN Bronx Škofije – FK Dobrepolje (17.00)

7.10.
KMN Benedikt-Sv. Trojica – KMN Meteorplast (19.00)

12.12.
KMN Miklavž – ŠD Extrem (TBD)

Tekmovanje mladih U15, 1. krog, 4.10.
KMN Meteorplast – KMN Slovenske gorice (12.00)
ŠD Mlinše – KMN Benedikt-Sv. Trojica (13.30)
KMN Bronx Škofije – ŠD Extrem (15.00)
FK Dobrepolje – NK Ribnica (17.00)

Tekmovanje mladih U19, 2. krog, 4.10.
ŠD Mlinše – Senčila Senica Oplotnica (15.30)
KMN Meteorplast – KMN Tomaž (16.00)
FK Trzin – KMN Sevnica (16.00)
FK Dobovec – FC Litija (17.00)
FC Hiša daril Ptuj – KMN Oplast Kobarid (17.00)
Siliko Fortrade – ŠD Extrem (17.00)

• 10.01.2021 | Državne futsal lige
    Vodilne Celjanke začele z zmago
    V nedeljo pa je bila na še tekma v Pivki, vodilna ekipa ŽFL ŽNK Celje je upravičila vlogo favoritinj in slavila z 9:1.
  • 13.12.2020 | Državne futsal lige
    Trikratne prvakinje v 40. minuti do zmage
    V Pivki je bila tekma zelo zanimiva. Boljše so začele gostje, ki so v 17. minuti vodile 0:3, vse tri gole je dosegla Ines Krajnc. Domačinke so v 17. minuti začele vračati v igro!
  • 05.12.2020 | Državne futsal lige
    Za konec še zmaga Sevnice
    Do prve letošnje zmage so prišle Sevničanke, ki so doma s 3:2 premagale Košano. Nuša Kukovič, Mojca Dimič in Tamara Andrejčič so dosegla gole za domačinke, poraz gostij je v 34. in 38. minuti ublažila Tina Paliska.
  • 04.12.2020 | Državne futsal lige
    Petek v znamenju derbija ŽFL
    Nocoj se nadaljuje tudi Ženska futsal liga. Uvodna tekma bo v Spodnjem Dupleku, kjer KMN Slovenske gorice gostijo ŽNK Celje. Jutri KMN Sevnica doma gosti ŠD Košano.
  • 28.11.2020 | Državne futsal lige
    Tri točke za Slovenske gorice, nocoj še v Celju
    V Sevnici je bila tekma izenačena do 36. minute, ko je domačinka Mojca Dimič dosegla avtogol, gostje pa so zmago potrdile v 39. minuti, ko je bila za končnih 2:4 uspešna Aneja Lorbek.
  • 21.11.2020 | Državne futsal lige
    ŽNK Celje s preobratom do zmage
    Kaltrina Kajtazi je dosegla dva gola za gostje v 23. in 26. minuti, na 1:2 je znižala v 30. Aneja Lorbek. V soboto v Sevnici domačinke gostijo ŽNK Celje.
  • 20.11.2020 | Državne futsal lige
    Nadaljuje se tudi Ženska futsal liga
    V petek, 20. novembra, se bo s tekmo v kraju Spodnji Duplek začel 3. krog Ženske futsal lige. V Športni dvorani Spodnji Duplek KMN Slovenske gorice gostijo ŠD Košano, jutri v Sevnici pa domačinke ŽNK Celje.
  • 18.10.2020 | Državne futsal lige
    Točki za ŠD Košano in KMN Sevnica
    V nedeljo je bila še tekma v Pivki, kjer pa se je končalo z remijem (2:2). Gostje so po zaslugi Dragice Stipič v 30. minuti vodile 0:2, Doris Turkanović in kapetanka Nika Samsa pa sta poskrbeli za delitev točk, remi.
  • 17.10.2020 | Državne futsal lige
    Zmaga za KMN Miklavž, prva točka za novinca v ligi
    Do prepričljive zmage je prišla vodilna ekipa lige KMN Meteorplast, ki je bila s 5:1 boljša od KMN Benedikt Slovenske gorice. KMN Miklažv TBS team24 je s 3:1 ugnal ŠD Extem, Svet savn MNK Proteus Postojna in MNK Kix Ajdovščina sta si razdelila točki.
  • 11.10.2020 | Državne futsal lige
    Za uvod tri točke finalistkama sezone 2019/2020
    Dober mesec po žrebu parov se je ta vikend začela 8. sezona Ženske futsal lige, v kateri bodo to pot igrali štirje klubi: t.j. ŠD Košana, ŽNK Celje, KMN Sevnica ter KMN Slovenske gorice. Uvodne tri točke so pripadle ekipi KMN Slovenske gorice, ki je doma s 4:2 porazila KMN Sevnica. V nedeljo je ŽNK Celje z 10:0 slavil zmago v Pivki.