Tudi v Celju v zadnjih minutah tekme

V 7. krogu Ženske futsal lige je bil Siliko blizu 2. zmagi v letošnjem državnem prvenstvu članice, a so na koncu državne prvakinje ekipa KMN Slovenske gorice s preobratom ohranile popoln izkupiček. V nedeljo sledi še tekma ŽNK Celje – ŽNK Cerkvenjak.

Tudi tekma v Celju je bila tako kot obračun na Vrhniki dan poprej napet do zadnje oz. predzadnje minute. Ekipa KMN Cerkvenjaka je povedla prek Mateje Arnuš (ob dosegi zadetka se je poškodovala) in Sandre Štumberger 0:2 in tudi sebi v prid odločila polčas. Celjanke so se predramile v nadaljevanju. V 27. minuti je Sergeja Kos znižala na 1:2, Anja Ložar je v 35. izenačila na 2:2, dilemo okoli zmage pa je v 39. minuti rešila Sergeja Kos.

ŽFL, 7. krog, 2.12.
ŽNK Celje – ŽNK Cerkvenjak 3:2 (0:2)
0:1 Arnuš (5.), 0:2 Štumberger (18.), 1:2 Kos (27.), 2:2 Ložar (35.), 3:2 Kos (39.)

1.12.
Siliko – KMN Sloveske gorice 4:5 (2:0)
1:0 Cankar (8.), 2:0 Janša (18.), 3:0 Al Nawas Bedenčič (21.), 3:1 Tanšek (26.), 4:1 Koprivec (34.), 4:2 Vrabel (35.), 4:3 Vrabel (38.), 4:4 Tuš (40.), 4:5 Vrabel (40.)

Domačinke, igralke Silika, so se v tokratnem krogu izkazale, a je bilo to premalo za zmago proti dvakratnim državnim prvakinjam. Asja Al Nawas Bedenčič je v 21. minuti povišala na 3:0, Lucija Koprivec pa v 34. na 4:1. Ni bila dovolj visoka prednost za točk(e). Med 35. in 40. minuto je Tanja Vrabel dosegla tri gole, enega je dodala še vratarka Valentina Tuš za 7. zaporedno zmago v ŽFL za že 21 točk. Siliko ostaja pri štirih točkah.

• 19.02.2019 | Državne futsal lige
    Bronxi za zgled, Gregorič s 50 goli
    V tekmovanjih mladih so znani klubi, ki so si zagotovili mesta v ligi za prvaka, v tekmovanju mladih U13 pa so obelodanjeni pari četrtfinala. KMN Bronx je edini klub, ki ima svojo ekipo v vseh končnicah tekmovanj mladih.
  • 18.02.2019 | Državne futsal lige
    Celjanke s preobratom, ŽNK Vrhnika suvereno
    Siliko je izjemno dobro začel obračun s Celjankami in v 5. minuti z dvema goloma Katje Trubačev in enim Tatjane Cankar vodil 3:1. Gostje so uspele do preobrata, ki mu je z dvema goloma piko na i postavila Sergeja Kos, ki je v 37. minuti zadela za končnih 3:4.
  • 15.02.2019 | Državne futsal lige
    Zadnja zmaga kroga ostala v Logatcu
    Uvodne štiri tekme pa so postregle s kar 54 zadetki. Skoraj polovico teh je bilo doseženih v Ljutomeru, kjer je domači KMN Tomaž Šic Bar s 17:8 odpravil KMN Velike Lašče. S šestimi zadetki se je izkazal prvi strelec 2. SFL Darijo Dragosavac.
  • 10.02.2019 | Državne futsal lige
    Siliko in KMN Slovenske gorice do treh točk
    Za nami je super futsal nedelja na Vrhniki, kjer sta bili odigrani tekmi 15. kroga Ženske futsal lige. Najprej je Siliko s 5:2 odpravil ŽNK Cerkvenjak, potem pa so KMN Slovenske gorice porazile ŽNK Vrhniko (9:3).
  • 09.02.2019 | Državne futsal lige
    Vodilna do zmag, ajdovski Kixi po preobratu
    Prvouvrčeni KMN Tomaž Šic Bar je z zmago proti Keblju (1:12) zadržal točko naskoka prek Ptujčani, ki so doma z 10:1 odpravili Ptuj. ŠD Mlinše in ajdovski Kixi nadaljujejo boj za 3. mesto. ŠD Mlinše so že v petek slavile zmago v gosteh (3:4 proti Velikim Laščam), med tem so Kixi po preobratu (zaostajali so že 0:3) porazili ŠD Extrem. Treh točk se veselijo tudi v taboru KMN Miklavža.
  • 06.02.2019 | Državne futsal lige
    Kebelj suvereno, Bronx v 40. minuti
    Ne le v 2. SFL, lokalni derbi je bil tudi v tekmovanju U15. Tako kot pri članih pa so se tudi to pot veselili igralci KMN Tomaža Šic Bar, 5:6 je bilo. Za zmago sta v 37. in 40. minuti zadela Niko Kosec in Anže Anžel. Vodilni KMN Meteorplast ni imel težkega dela z Benediktom (12:1), Niko Zamuda se je štirikrat vpisal med strelce. KMN Slovenske Gorice so opravile z Dobovcem (8:2).
  • 03.02.2019 | Državne futsal lige
    Prvakinje s preobratom
    Po tednu dni premora se vrača tekmovanje v Ženski futsal ligi. 14. krog se je začel s tekmo KMN Slovenske gorice - Siliko, končal pa z obračunom  ŽNK Cerkvenjak - ŽNK Celje.
  • 02.02.2019 | Državne futsal lige
    KMN Velike Lašče do 5. zmage na zadnji tekmi kroga
    S tem uspehom se je KMN Tomaž Šic Bar zavihtel na 1. mesto 2. SFL, kjer bo skušal ostati do konca rednega dela – 18. kroga. Prvak 2. SFL neposredno napreduje v elitno tekmovanje za sezono 2019/2020.
    Na derbiju pokazali več, a skoraj podlegli atmosferi
    „Zelo sem razočaran, moji fantje niso bili pravi. Vračali smo se v igro. Ko nam je skoraj uspelo, smo naredili napako v obrambi. Gremo dalje. Še vedno so pred nami štirje krogi. Če bo treba, bomo šli v kvalifikacije za 1. SFL,“ sklene Kraut, trener Ptujčanov, ki so sestopili s 1. mesta 2. SFL.
  • 01.02.2019 | Državne futsal lige
    Štiri tekme že danes, prenos iz Ljutomera
    Ob tem velja omeniti še ostale štiri tekme: Extrem Sodražica gosti Dlan Logatec, k FK Dobrepolju prihaja Kix Ajdovščina, v Zagorje k Mlinšam pa Kebelj. Jutri je še tekma KMN Miklavž – KMN Velike Lašče.