Ribničani na 2. mestu

V 8. krogu 2. SFL so nove tri točke vknjižili Ribničani, ki so bili doma s kar 6:2 boljši od ajdovskih Kixov. S tremi goli se je izkazal Jure Kordiš, ki je z 12 goli tudi 1. strelec 2. SFL. S to današnjo zmago se je Ribnica zavihtela na 2. mesto (10 točk), v vodstvu je ŠD Extem (15 točk, tekma manj).

Tekma v Postojni pa je bila preložena.

2. SFL, 8. krog, 19.11.
NK Ribnica – MNK Kix Ajdovščina 6:2 (3:0)
1:0 Kordiš (8.), 2:0 Kordiš (15.), 3:0 Adamič (16.), 3:1 Bolko (37./10m), 4:1 Mohar 4:1 (37.), 5:1 Gregorič (38.), 6:1 Kordiš (38.), 6:2 Bolko (39.)

preložena
MNK Proteus Postojna – KMN Miklavž TBS Team24

• 26.11.2022 | Državne futsal lige
    V ŽIVO: 8. krog Ženske futsal lige
    Danes so na sporedu uvodne tri tekme Ženske futsal lige.
    V 8. krogu kot v četrtfinalu ženskega futsal pokala
    Na sporedu je 8. krog Ženske futsal lige, ki danes prinaša tekme v Lukovici, Cerkljah in na Vrhniki. Jutri še obračun v Novem mestu. Tokratni krog je dejansko tudi ponovitev četrtfinale ženskega futsala pokala, ki je bil na sporedu 12. in 13. novembra.
  • 25.11.2022 | Državne futsal lige
    V 2. SFL ni več neporaženih
    Po 9. krogu v 2. SFL ni več neporaženih ekip. Za to so poskrbeli Ajdovci, ki so v Sodražici s 3:2 premagali vodilno ekipo lige ŠD Extrem. NK Ribnica do točk v Postojni. Prosta je bila ekipa KMN Miklavž TBS Team 24.
  • 19.11.2022 | Državne futsal lige
    Prvakinje slavile na Vrhniki, trikrat uspešne gostje
    V 7. krogu Ženske futsal lige so se zmag veselile tri gostujoče ekipe, doma je zmagala zasedba KMN Slovenske gorice. Tanja Vrabel se je s petimi goli utrdila na 1. mestu lestvice strelk.
  • 07.11.2022 | Državne futsal lige
    ŠD Extrem še petič zapored
    V ponedeljek je bila na sporedu že zaostala tekma 2. kroga 2. SFL. V Postojni je pri NK Proteus gostoval ŠD Extrem in vknjižil že peto zaporedno zmago in se tako še utrdil na 1. mestu prvenstvene lestvice.
  • 06.11.2022 | Državne futsal lige
    Konec 6. kroga, prihodnji teden ženski futsal pokal
    V uvod v 6. krog Ženske fusal lige sta bili v soboto na sporedu dve tekmi, zmagi pa sta pripadli domačinkam. V nedeljo sta se zmag veselila ŠD Košana in FK Lukovica.
  • 05.11.2022 | Državne futsal lige
    Prva gostujoča zmaga za Ribnico
    Gostje so ves čas vodili, domačini pa so jih lovili. KMN Miklavž je zadnjič „priključil“ po golu Mihe Leskovarja, ki je v 23. minuti zadel za 3:4. Jure Kordiš je s svojim 3. od štirih golov zadel za 3:5. Prav dvojec Jure Kordiš&Matej Gregorič pa je med 33. in 36. minuto zabil še trikrat in potrdil zmago ekipe iz Dežele suhe robe.
    Derbi v Celju, zaključek jutri v Pivki
    Danes je na sporedu tudi 6. krog Ženske futsal lige. Tako kot smo včeraj spremljali derbi vodilnih, bo tako tudi danes. Ob tem pa bo danes še tekma v Novi vasi, kjer bo ŠD Extrem gostil ŽNK Vrhniko. V nedeljo še tekmi v Novem mestu in Pivki.
  • 29.10.2022 | Državne futsal lige
    Vodilni dvojec v 2. polčasu, remi na Vrhniki
    V 5. krogu je vodilni dvojec KMN Slovenske gorice&ŽNK Celje v 2. polčasu prišel do zmag. Na Vrhniki remi, obračun novink pripadel FK Lukovica.