Prvakinje do 4. zmage, Siliko slavil prvič

Državne prvakinje KMN Slovenske gorice so tudi na gostovanju, šlo je za 5. krog ŽFL, na Vrhniki potrdile vlogo favoritinj in v Ženski futsal ligi prišle do četrte zaporedne zmage. Varovanke trenerja Dejana Krambergerja so bile z 8:2 boljše od novink, s štirimi goli se je izkazala Tanja Vrabel.

Daniela Ivanović je prispevala gola za Vrhničanke.

Kljub temu so se danes na Notranjskem veselili treh točk. V tekmi poprej, kot je bila zgoraj omenjena, je Siliko doma s 3:1 porazil ŽNK Cerkvenjak. Ana Marija Fras je z golom v 4. minuti poskrbela za vodstvo gostij, Rebeka Bačar pa s svojim letošnjim sedmim golom za izenačenje v 18. minuti. Asja Al Nawas Bedenčič in Marika Prošek sta zadeli za prve letošnje tri točke.

ŽFL, 5. krog, 4.11.
Siliko – ŽNK Cerkvenjak 3:1
(1:1)
0:1 Fras (4.), 1:1 Bačar (18.), 2:1 Al Nawas Bedenčič (30.), 3:1 Prošek (37.)

ŽNK Vrhnika – KMN Slovenske gorice 2:8 (1:2)
0:1 Meško (8.), 1:1 Ivanović (10.), 1:2 Šnofl (11.), 2:2 Ivanović (28.), 2:3 Meško (30.), 2:4 Vrabel (31.), 2:5 Vrabel (32.), 2:6 Šnofl (32.), 2:7 Vrabel (35.), 2:8 Vrabel (35.).

V zadnji minuti do točke
    Na derbiju v Celju sta se vodilni ekipi Ženske futsal lige razšli z remijem, 2:2 je bilo. V prvem polčasu se mreži nista zatresli, v nadaljevanju pač. Z goloma Vanje Tanšek in Jerneje Senekovič so gostje povedle 0:2, tekla je 28. minuta. Domačinke se niso predale, v 38. minuti je Sergeja Kos znižala na 1:2.
  • 16.01.2019 | Državne futsal lige
    FK Dobrepolje do 3. zmage
    V Zagorju sta se ekipi petkrat izmenjali v vodstvu, na koncu pa so tri točke ostale v Zasavju. Zmagovalca je v 36. minuti odločil Tim Lipovšek, ki je bil s tremi goli tudi junak domače zmage. S tem uspehom so ŠD Mlinše skoraj stopile prednost Kixov, ki so tretji z 22 točkami, ŠD Mlinše imajo točko manj.
  • 15.01.2019 | Državne futsal lige
    Siliko in Stripy remizirala, ŠD Extrem slavil doma
    Na vrhu U19 Vzhod ostaja KMN Meteorplast, ki je bil v gosteh s 6:5 boljši od NK Imeno, prvi strelec lige Matjaž Tigeli (33 golov) se je to pot dvakrat vpisal med strelce.
  • 13.01.2019 | Državne futsal lige
    Prvakinje odpravile ŽNK Cerkvenjak
    Druga tekma 12. kroga ŽFL se je končala brez zmagovalca, 1:1 je bilo na obračunu med ŽNK Vrhnika in ŽNK Celje. Povedle so gostje, v 4. minuti je zadela Lavra Zagajšek. Domačinke so izenačile v 40. minuti, uspešna je bila Živa Gabrovšek.
  • 11.01.2019 | Državne futsal lige
    Začenjajo tudi drugoligaši
    Po premoru bodo na delu tudi drugoligaši, prve tri tekme so danes, jutri še ena, zadnja peta pa v sredo, 16.1. Še pogled na lestvico: po 11 krogih vodi FC Hiša Daril Ptuj (30 točk), sledita mu KMN Tomaž Šic bar (28) in Kix Ajdovščina (22).
  • 27.12.2018 | Državne futsal lige
    Cerkvenjak po preobratu, v Celju revialno
    Z 11. krogom so leto 2018 sklenile tudi članice, ki se merijo v 6. sezoni Ženske futsal lige. V tokratnem igralnem dnevu je bila na sporedu le tekma med ŽNK Cerkvenjak in ŽNK Vrhnika, veselile pa so se domačinke, 5:4 je bilo.
  • 21.12.2018 | Državne futsal lige
    Remi v Zagorju, do zmage Ajdovci in Dlan Logatec
    Ptujčani bodo leto 2019 pričakali na vrhu 2. SFL. Od 2018 so se varovanci trenerja Dejana Krauta poslovili z 2. najvišjo zmago sezone, z 12:1 so porazili Velike Lašče. Z dvema točkama za Ptujčani je ekipa KMN Tomaž Šic bar, ki se je z gostovanja pri FK Dobrepolje vrnila z zmago (1:3).
  • 17.12.2018 | Državne futsal lige
    Prvakinje in Siliko suvereno
    Tekmi 10. kroga Ženske futsal lige sta se končali z zmago Silika in ekipe KMN Slovenske gorice. Vrhničanke so že v soboto ugnale ŽNK Cerkvenjak, aktualne državne prvakinje pa v nedeljo zasedbo ŽNK Vrhnika. S tremi zadetki se je vnovič izkazala Tanja Vrabel.
  • 14.12.2018 | Državne futsal lige
    9. krog sklenila z remijem
    S tekmo v Mariboru se je sklenil 9. krog 2. SFL. Domači KMN Miklavž TBS Team24 in FK Dobrepolje sta si razdelila točki, 4:4 je bilo. Miklavž se je s to točko povzpel na 5. mesto, Dobrepolje ostaja na 8. poziciji.
  • 08.12.2018 | Državne futsal lige
    Ptujčani z rekordno zmago
    Uvodna tekma 10. kroga 2. SFL je pripadla Ajdovcem, ki so z 9:2 slavili zmago v Velikih Laščah. Soboto je obeležila visoka zmaga Ptujčanov, ki so v Oplotnici slavili zmago s 13:1, kar je najvišja zmaga v tej sezoni v 2. SFL. Thomas Pihler je prispeval štiri zadetke za Ptujčane.