O potniku v finale U13 odločata povratni tekmi

Tokratni vikend sta v tekmovanju mladih obeležili uvodni polfinalni tekmi v kategoriji U13, obe srečanji pa sta postregli s precejšnjo izenačenostjo konkurence.

Tekmovanje mladih U13, polfinale, 1. tekma:

16.3.
KMN Bronx Škofije – Futsal Olimpija Ljubljana B 4:4 (2:1)

17.3.
NK Ribnica A – Futsal Olimpija Ljubljana 6:7 (3:3)

Tekmovanje mladih U13, polfinale, 2. tekma, 23.3.
Futsal Olimpija Ljubljana B – KMN Bronx Škofije (12.00)
Futsal Olimpija Ljubljana – NK Ribnica A (14.00)

Na Škofijah je bilo 4:4 med domačim KMN Bronx in Futsal Olimpijo Ljubljano B. Domačini so povedli 2:0 z goloma Seana Subašića, gostje so vrnili s serijo 0:3 (Žiga Pečjak 2, Maj Trček). Tomas Skomina je najprej poravnal na 3:3, potem pa v zadnji minuti še na 4:4. Vmes je tretji zadetek na tekmi prispeval Pečjak.

Tudi v Velikih Laščah so boljše začeli domačini, Lan Pahović (2) in Jure Benčina Grgurič sta poskrbela za vodstvo 3:0, temu je sledil odgovor Ljubljančanov – dva gola je dosegle Lev Bohinc, po enega pa Edi Midžan in Zara Kramžar. Benčina Grgurič je z goloma v 26. in 27. minuti poskrbel za domače vodstvo 5:4. Sledila je še ena serija gostov – za 5:7. Končni izid 6:7 je v 39. minuti postavila Naja Poje Mihelič.

• 14.04.2019 | Državne futsal lige
    ŽNK Celje povedel 1:0, ŽNK Vrhnika bližje bronu
    S tekmo v Benediktu se je začel finale Ženske futsal lige. Uvodna tekma je pripadla Celjankam, ki so s 6:3 porazile domači KMN Slovenske gorice. S tremi goli se je izkazala Sergeja Kos.
    Bron za NK Ribnico
    S povratno tekmo za 3. mesto se je v Ljubljani sklenila sezona v tekmovanju mladih U13. Tretje mesto je še z drugo prepričljivo zmago osvojila NK Ribnica, četrto pa Futsal Olimpija B. Ekipa Ribnice je imela v svoji vrsti tudi dve dekleti: Veroniko Rovan in Najo Poje Mihelič.
    V finalu ŽFL bo odločala obramba
    Danes se s tekmo v Benediktu začenja finale 6. sezone Ženske futsal lige. Za naslov se merita KMN Slovenske gorice in ŽNK Celje. Prve branijo naslov in lovijo svojo tretjo zvezdico. Celjanke prav tako ciljajo na tretji naslov, hkrati pa so edina ekipa, ki v vsaki sezoni pride v finale, letos so torej tam že šestič!
  • 12.04.2019 | Državne futsal lige
    KMN Bronx Škofije prvak v tekmovanju mladih U13
    Bronxi so ekipa, ki ima kot edini klub v Sloveniji predstavnike v sklepni fazi v vseh tekmovanjih mladih. Piko na i pa so Primorci postavili že v U13. Na prvi tekmi so slavili s 4:2, na drugi pa so bili ob polčasu v suverenem vodstvu – za 1:3 sta poskrbela Sean Subašić (2) in Igor Babič (1).
    Danes znan prvak U13, tesno v U17
    Gneča je tudi na vrhu pri U17, kjer je Siliko s tesno domačo zmago potrdil 1. mesto, kjer ima točko prednosti (13:12) pred ŠD Extrem. Vrhničani so do zmage prišli po preobratu, saj so ob polčasu zaostajali 1:3, potem pa slavili s 4:3. Zmagovalca je v 35. minuti odločil Nejc Albreht. ŠD Extrem je napolnil mrežo Meteorplasta, po tri gole sta dosegla Miha Car in Žan Janež.
  • 07.04.2019 | Državne futsal lige
    KMN Slovenske gorice in ŽNK Celje finalista ŽFL
    KMN Slovenske gorice in ŽNK Celje sta ekspresno v dveh tekmah napredovala v finale 6. izvedbe Ženske futsal lige. KMN Slovenske gorice so do druge zmage prišle na Vrhniki, kjer so z 10:1 ugnale domači Siliko. S štirimi zadetki se je izkazala prva strelka lige Tanja Vrabel.
  • 02.04.2019 | Državne futsal lige
    KMN Meteorplast na vrh, prva za Oplast, prednost za Bronx
    Na Škofijah se je tekma proti ŠD Extremu sklenila z rezultatom 4:4. V domači vrsti sta se med strelce vpisala Lucas Mačak (3) in Jan Kalšek (1), pri gostih pa se je s štirimi goli izkazal Anže Žlindra, ki se je s skupaj desetimi doseženimi zadetki zavihtel na 1. mesto med strelci v ligi za prvaka.
  • 01.04.2019 | Državne futsal lige
    Serijska finalista korak bližje finalu
    S tekmama v Voličini in Celju se je začel polfinale 6. sezone Ženske futsal lige. Po prvih tekmah pa je največ zadovoljstva v taborih KMN Slovenske gorice in ŽNK Celje. Serija se seli na Vrhniko. V polfinale napredujeta ekipi, ki prej zbereta dve zmagi.
  • 30.03.2019 | Državne futsal lige
    Na Škofijah za zlato, Siliko in Extrem na vrhu
    ŠD Extrem pa je edina neporažena ekipa v tekmovanju mladih U15. Minuli vikend so z 10:13 slavili v Voličini. Pet golov je k zmagi dodal Anže Žlindra. Lokalni derbi je s 6:5 dobil KMN Tomaž Šic bar. Slednji je zaostajal 3:5 v 28. minuti. Potem je Benjamin Rep dosegel tri gole in priboril s soigralci pomembno zmago.
  • 29.03.2019 | Državne futsal lige
    Kvartet začenja lov na naslov v Ženski futsal ligi
    V soboto in nedeljo se pričenja polfinale Ženske futsal lige. Boj za najvišja mesta so si priigrali KMN Slovenske gorice, ŽNK Celje, ŽNK Vrhnika in Siliko. Peti ŽNK Cerkvenjak je sklenil tekmovanje.