V tekmovanjih mladih so znani klubi, ki so si zagotovili mesta v ligi za prvaka, v tekmovanju mladih U13 pa so obelodanjeni pari četrtfinala. KMN Bronx je edini klub, ki ima svojo ekipo v vseh končnicah tekmovanj mladih.
Tekmovanje mladih U19 Vzhod, 13. krog, 10.2.
FutureNet Maribor – KMN Olimp Celje 15:1
FK Dobovec – Benedikt avtodeli Džauš 1:20
NK Imeno – FC Litija 3:6
KMN Meteorplast – KMN Sevnica 5:0
Tekmovanje mladih U19 Vzhod, 14. krog, 17.2.
KMN Olimp Celje – FK Dobovec 2:23
KMN Sevnica – NK Imeno 0:6
FC Litija – FutureNet Maribor 3:5
Benedikt avtodeli Džauš – KMN Meteorplast 8:1
Naj strelec rednega dela U19 Vzhod: Matjaž Tigeli (KMN Meteorplast) 35
V ligo za prvaka so se uvrstili FutureNet Maribor (36 točk, 12 zmag), FC Litija (30) in Benedikt Avtodeli Džauš (30)
Tekmovanje mladih U19 Zahod, 13. krog, 10.2.
Siliko Rem Power – FC Ivančna Gorica 14:3
FK Dobrepolje – KMN Oplast Kobarid 5:3
Dlan Logatec – KMN Bronx Škofije 7:13
FSK Stripy – Kix Ajdovščina 20:1
Tekmovanje mladih U19 Zahod, 14. krog, 17.2.
FC Ivančna Gorica – FSK Stripy 2:14
KMN Bronx Škofije – FK Dobrepolje 6:4
KMN Oplast Kobarid – Siliko Rem Power 1:1
Kix Ajdovščina – Dlan Logatec 2:5
Naj strelec rednega dela U19 Zahod: Vanč Florjančič (FSK Stripy) 31
V ligo za prvaka so se uvrstili Siliko Rem Power (38 točk, 12 zmag brez poraza), KMN Bronx Škofije (32) in FSK Stripy (31).
Liga za prvaka se začne 26.2.
Tekmovanje mladih U17 Zahod, 14. krog, 9.2.
Puntar – FK Siliko 2:3
KMN Bronx Škofije – ŠD Extrem 9:3
Tekmovanje mladih U17 Zahod, 15. krog, 16.2.
FC Ivančna Gorica – Puntar 6:4
FK Siliko – KMN Bronx Škofije 0:7
Tekmovanje mladih U17 Vzhod, 14. krog, 9.2.
FutureNet Maribor – NK Imeno 6:6
KMN Meteorplast – FK Ptuj 5:0
KMN Slovenske gorice – Kebelj Avto Aleš 3:6
Tekmovanje mladih U17 Vzhod, 15. krog, 16.2.
Kebelj Aleš – KMN Meteorplast 4:0
NK Imeno – KMN Slovenske gorice 0:7
FK Ptuj – FutureNet Maribor 7:13
Naj strelec rednega dela U17 Vzhod: Aljaž Goznik (KMN Slovenske gorice) 31
V ligo za prvaka so se uvrstili Kebelj Aleš (42 točk, 14 zmag), KMN Slovenske gorice (32) in KMN Meteorplast (25).
Naj strelec rednega dela U17 Zahod: Tilen Cupin (KMN Bronx Škofije) 25
V ligo za prvaka so se uvrstili KMN Bronx Škofie (33 točk, 11 zmag), FK Siliko (24) in ŠD Extrem (24).
Liga za prvaka se začne 23.2.
Tekmovanje mladih U15 Vzhod, 14. krog, 10.2.
KMN Tomaž Šic Bar – KMN Miklavž TBS Team24 6:6
Benedikt – FC Hiša daril Ptuj 6:3
KMN Slovenske gorice – KMN Meteorplast 10:10
Naj strelec rednega dela U15 Vzhod: Alen Ruis (KMN Slovenske gorice) 45
V ligo za prvaka so se uvrstili KMN Meteorplast (32 točk, 10 zmag brez poraza), KMN Tomaž Šic Bar (28), KMN Slovenske gorice (21).
Tekmovanje mladih U15 Zahod, 14. krog,10.2.
KMN Bronx Škofije – KMN Oplast Kobarid 3:3
FK Dobrepolje – FSK Stripy 22:2
FC Litija – ŠD Extrem 2:4
Tekmovanje mladih U15 Zahod, 15. krog,17.2.
FSK Stripy – FC Litija 2:12
KMN Oplast Kobarid – FK Dobrepolje 9:4
ŠD Extrem – KMN Bronx Škofije 9:0
Naj strelec rednega dela U15 Zahod: Andraž Gregorič (ŠD Extrem) 50
V ligo za prvaka so se uvrstili ŠD Extrem (39 točk, 13 zmag), KMN Bronx Škofije (29) in KMN Oplast Kobarid (28).
Liga za prvaka se začne 24.2.
Na podlagi uvrstitev rednega dela in 4. člena 5.odstavka Aneksa k Propozicijam tekmovanja Državno prvenstvo Futasal U13 za sezono 2018/19 so znani četrtfinalni pari tekmovanja U13.
Tekmovanje mladih U13, četrtfinale, 23.2.
ŠD Mlinše – Futsal Olimpija A
Ribnica A – Future Net Maribor
KMN Slovenske Gorice – Futsal Olimpija B
KMN Bronx Škofije – KMN Meteorplast
Tekst: D.P.
Foto: FC Bronx Škofije