16. krog |   |  15.02.2019 ob 20.00

KMN Oplast Kobarid

  :  

KMN Bronx Škofije

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Oplast Kobarid
N
KMN Bronx Škofije 2 : 2 KMN Oplast Kobarid
N
KMN Oplast Kobarid 3 : 3 FutureNet Maribor
N
Benedikt avtodeli Džauš 1 : 1 KMN Oplast Kobarid
P
KMN Oplast Kobarid 1 : 6 Siliko Mkeršmanc
P
FC Litija 4 : 1 KMN Oplast Kobarid
KMN Bronx Škofije
N
KMN Bronx Škofije 2 : 2 KMN Oplast Kobarid
P
FSK Stripy 8 : 5 KMN Bronx Škofije
Z
KMN Bronx Škofije 7 : 3 FC Ivančna Gorica
N
KMN Sevnica 2 : 2 KMN Bronx Škofije
P
FutureNet Maribor 4 : 2 KMN Bronx Škofije


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Oplast Kobarid 24 14 5 5 96
KMN Bronx Škofije 24 5 5 14 66
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Oplast Kobarid 13 9 3 1 56
KMN Bronx Škofije 13 1 3 9 26
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Oplast Kobarid 11 5 2 4 40
KMN Bronx Škofije 11 4 2 5 40



Vse medsebojne tekme

18/19  7.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 09.11.2018, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid 2:2  (2:1) 
17/18  11.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 24.11.2017, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid 4:3  (1:2) 
17/18  2.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 15.09.2017, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije 4:1  (3:1) 
16/17  28.krog  Spodnje Škofije, ŠD Burja, 28.04.2017, ob 20.00  KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid 4:7  (4:3) 
16/17  26.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 21.04.2017, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije 3:2  (2:1) 
16/17  16.krog  Spodnje Škofije, ŠD Burja, 17.02.2017, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid 3:1  (3:0) 
16/17  7.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 18.11.2016, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije 6:0  (2:0) 
15/16  14.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 22.01.2016, ob 20.00  - 7:1  (3:0) 
15/16  5.krog  Škofije, ŠD Burja, 09.10.2015, ob 20.30  - 1:1  (0:0) 
14/15  13.krog  Škofije, ŠD Burja, 30.01.2015, ob 20.30  - 3:5  (2:3) 
14/15  4.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 17.10.2014, ob 20.00  - 4:4  (2:2) 
13/14  9.krog  Škofije, ŠD Burja, 13.12.2013, ob 20.30  - 3:5  (1:3) 
13/14  2.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 27.09.2013, ob 20.00  - 1:2  (0:0) 
12/13  16.krog  Škofije, ŠD Burja, 08.02.2013, ob 20.30  - 2:4  (0:2) 
12/13  15.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 01.02.2013, ob 20.00  - 8:0  (4:0) 
12/13  14.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 25.01.2013, ob 20.00  - 4:3  (0:2) 
12/13  7.krog  Škofije, ŠD Burja, 02.11.2012, ob 20.30  - 7:2  (1:0) 
11/12  15.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 13.01.2012, ob 20.00  - 5:1  (1:0) 
11/12  9.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 04.11.2011, ob 20.00  - 3:3  (0:3) 
11/12  2.krog  Škofije, ŠD Burja, 09.09.2011, ob 20.30  - 2:7  (0:0) 
10/11  15.krog  Kobarid, ŠD OŠ Kobarid, 14.01.2011, ob 20.30  - 6:5  (4:2) 
10/11  8.krog  Škofije, ŠD Burja, Škofije, 13.11.2010, ob 20.00  - 9:3  (2:1) 
10/11  1.krog  Kobarid, ŠD OŠ Kobarid, 17.09.2010, ob 20.30  - 2:2  (2:2) 
10/11  1.krog  Kobarid, ŠD OŠ Kobarid, 12.10.2010, ob 21.00  - 3:2  (2:1) 

16. krog
KMN Sevnica  :  Siliko Mkeršmanc
FC Litija  :  Benedikt avtodeli Džauš
KMN Oplast Kobarid  :  KMN Bronx Škofije
FSK Stripy  :  FC Ivančna Gorica
Dobovec Pivovarna Kozel  :  FutureNet Maribor

LESTVICA
1 FutureNet Maribor 7 19
2 Dobovec Pivovarna Kozel 7 18
3 FC Litija 7 18
4 Siliko Mkeršmanc 7 11
5 FSK Stripy 7 10
6 KMN Bronx Škofije 7 9
7 KMN Oplast Kobarid 7 6
8 FC Ivančna Gorica 7 4
9 KMN Sevnica 7 2
10 Benedikt avtodeli Džauš 7 1

STRELCI
1. Matej Fideršek 17
2. Nik Zajc 15
3. Kristjan Čož 9
4. Rok Mordej 8
Anže Širok 8
Gašper Vrhovec 8
7. Kristjan Čujec 6
Blaž Končan 6
9. Rok Bešter 5
Josip Jurić 5
Denis Totošković 5
12. Alen Fetić 4
Nikola Jelić 4
Klemen Duščak 4
Kristijan Postružin 4
Miloš Stojković 4
Denis Ramić 4
David Vidmar 4
Andrej Mohorič 4
Denis Gale 4

DELI NA