16. krog |   |  15.02.2019 ob 21.00

Dobovec Pivovarna Kozel

  :  

FutureNet Maribor

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Dobovec Pivovarna Kozel
P
FutureNet Maribor 5 : 3 Dobovec Pivovarna Kozel
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 12 : 1 Benedikt avtodeli Džauš
Z
Siliko Mkeršmanc 1 : 2 Dobovec Pivovarna Kozel
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 1 FC Litija
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 4 : 1 KMN Sevnica
FutureNet Maribor
Z
FutureNet Maribor 5 : 3 Dobovec Pivovarna Kozel
N
KMN Oplast Kobarid 3 : 3 FutureNet Maribor
Z
FutureNet Maribor 3 : 1 FSK Stripy
Z
FC Ivančna Gorica 1 : 8 FutureNet Maribor
Z
FutureNet Maribor 4 : 2 KMN Bronx Škofije


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Dobovec Pivovarna Kozel 20 10 3 7 72
Proen Maribor 20 7 3 10 64
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dobovec Pivovarna Kozel 10 6 1 3 43
Proen Maribor 10 3 1 6 32
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dobovec Pivovarna Kozel 10 4 2 4 29
Proen Maribor 10 4 2 4 32



Vse medsebojne tekme

18/19  7.krog  Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor, 09.11.2018, ob 20.00  FutureNet Maribor - Dobovec Pivovarna Kozel 5:3  (3:1) 
17/18  10.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 10.11.2017, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - FutureNet Maribor 7:1  (4:1) 
17/18  1.krog  Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor, 08.09.2017, ob 20.00  FC Maribor - Dobovec Pivovarna Kozel 2:2  (1:1) 
16/17  10.krog  Maribor, Športna dvorana Lukna, 23.12.2016, ob 20.00  Proen Maribor - Dobovec Pivovarna Kozel 7:1  (3:1) 
16/17  1.krog  Rogatec, Športna dvorana Rogatec, 23.09.2016, ob 20.00  Dobovec Pivovarna Kozel - Proen Maribor 3:4  (1:2) 
15/16  26.krog  Maribor, ŠD Lukna, 22.04.2016, ob 21.00  - 3:2  (2:1) 
15/16  25.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 19.04.2016, ob 21.00  - 0:0  (0:0) 
15/16  25.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 19.04.2016, ob 21.00  - 6:5  (4:2) 
15/16  24.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 15.04.2016, ob 21.00  - 1:7  (1:2) 
15/16  22.krog  Maribor, ŠD Tabor, Maribor, 06.04.2016, ob 20.00  - 1:2  (0:2) 
15/16  21.krog  Maribor, ŠD Lukna, 01.04.2016, ob 20.00  - 5:2  (4:0) 
15/16  15.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 12.02.2016, ob 21.00  - 5:7  (2:2) 
15/16  6.krog  Maribor, ŠD Tabor, 23.10.2015, ob 20.00  - 4:4  (0:2) 
14/15  21.krog  Maribor, ŠD Tabor, 07.04.2015, ob 20.00  - 3:4  (0:1) 
14/15  20.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 03.04.2015, ob 21.00  - 4:1  (3:0) 
14/15  19.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 31.03.2015, ob 21.00  - 6:0  (4:0) 
14/15  18.krog  Maribor, ŠD Lukna, 27.03.2015, ob 20.00  - 1:2  (1:1) 
14/15  9.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 12.12.2014, ob 21.00  - 7:5  (2:1) 
13/14  10.krog  Maribor, TŠC Tezno, 20.12.2013, ob 21.00  - 1:7  (0:0) 
13/14  3.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 04.10.2013, ob 20.00  - 4:2  (2:1) 

16. krog
KMN Sevnica  :  Siliko Mkeršmanc
FC Litija  :  Benedikt avtodeli Džauš
KMN Oplast Kobarid  :  KMN Bronx Škofije
FSK Stripy  :  FC Ivančna Gorica
Dobovec Pivovarna Kozel  :  FutureNet Maribor

LESTVICA
1 FutureNet Maribor 7 19
2 Dobovec Pivovarna Kozel 7 18
3 FC Litija 7 18
4 Siliko Mkeršmanc 7 11
5 FSK Stripy 7 10
6 KMN Bronx Škofije 7 9
7 KMN Oplast Kobarid 7 6
8 FC Ivančna Gorica 7 4
9 KMN Sevnica 7 2
10 Benedikt avtodeli Džauš 7 1

STRELCI
1. Matej Fideršek 17
2. Nik Zajc 15
3. Kristjan Čož 9
4. Rok Mordej 8
Anže Širok 8
Gašper Vrhovec 8
7. Kristjan Čujec 6
Blaž Končan 6
9. Rok Bešter 5
Josip Jurić 5
Denis Totošković 5
12. Alen Fetić 4
Nikola Jelić 4
Klemen Duščak 4
Kristijan Postružin 4
Miloš Stojković 4
Denis Ramić 4
David Vidmar 4
Andrej Mohorič 4
Denis Gale 4

DELI NA