13. krog |   |  25.01.2019 ob 20.00

FC Litija

  :  

Dobovec Pivovarna Kozel

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

FC Litija
Z
Benedikt avtodeli Džauš 6 : 8 FC Litija
Z
FC Litija 5 : 2 Siliko Mkeršmanc
Z
FC Litija 4 : 2 KMN Sevnica
P
Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 1 FC Litija
Z
FC Litija 4 : 1 KMN Oplast Kobarid
Dobovec Pivovarna Kozel
P
FutureNet Maribor 5 : 3 Dobovec Pivovarna Kozel
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 12 : 1 Benedikt avtodeli Džauš
Z
Siliko Mkeršmanc 1 : 2 Dobovec Pivovarna Kozel
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 1 FC Litija
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 4 : 1 KMN Sevnica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
FC Litija 30 15 5 10 114
Dobovec Pivovarna Kozel 30 10 5 15 95
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FC Litija 17 9 3 5 65
Dobovec Pivovarna Kozel 17 5 3 9 47
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FC Litija 13 6 2 5 49
Dobovec Pivovarna Kozel 13 5 2 6 48



Vse medsebojne tekme

18/19  4.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 19.10.2018, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - FC Litija 6:1  (3:1) 
17/18  28.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 18.05.2018, ob 18.45  FC Litija - Dobovec Pivovarna Kozel 0:2  (0:0) 
17/18  27.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 11.05.2018, ob 18.45  Dobovec Pivovarna Kozel - FC Litija 1:1  (1:0) 
17/18  26.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 04.05.2018, ob 19.00  Dobovec Pivovarna Kozel - FC Litija 5:2  (2:1) 
17/18  25.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 27.04.2018, ob 19.00  FC Litija - Dobovec Pivovarna Kozel 1:0  (1:0) 
17/18  24.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 20.04.2018, ob 20.00  FC Litija - Dobovec Pivovarna Kozel 3:6  (3:3) 
17/18  16.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 16.02.2018, ob 20.00  FC Litija - Dobovec Pivovarna Kozel 4:2  (2:1) 
17/18  7.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 20.10.2017, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - FC Litija 8:2  (5:2) 
16/17  18.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 10.03.2017, ob 20.00  FC Litija - Dobovec Pivovarna Kozel 2:2  (1:1) 
16/17  9.krog  Rogatec, Športna dvorana Rogatec, 09.12.2016, ob 20.00  Dobovec Pivovarna Kozel - FC Litija 4:2  (2:1) 
15/16  10.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 20.11.2015, ob 21.00  - 6:4  (2:3) 
15/16  1.krog  Litija, športna dvorana Litija, 11.09.2015, ob 20.00  - 3:3  (2:1) 
14/15  13.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 30.01.2015, ob 21.00  - 3:3  (2:0) 
14/15  4.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 17.10.2014, ob 20.00  - 2:4  (1:2) 
13/14  8.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 06.12.2013, ob 20.00  - 7:0  (4:0) 
13/14  1.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 20.09.2013, ob 19.30  - 2:6  (1:3) 
12/13  25.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 19.04.2013, ob 20.30  - 0:6  (0:4) 
12/13  24.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 13.04.2013, ob 20.00  - 9:2  (5:0) 
12/13  23.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 05.04.2013, ob 20.00  - 6:5  (1:0) 
12/13  11.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 30.11.2012, ob 20.30  - 2:5  (2:3) 
12/13  4.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 05.10.2012, ob 20.00  - 2:3  (1:1) 
11/12  21.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 30.03.2012, ob 20.00  - 2:8  (0:4) 
11/12  14.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 06.01.2012, ob 20.00  - 2:3  (1:2) 
11/12  7.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 14.10.2011, ob 20.00  - 2:2  (0:1) 
10/11  24.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 22.04.2011, ob 20.00  - 8:9  (2:3) 
10/11  23.krog  Litija, ŠD Litija, Litija, 19.04.2011, ob 20.00  - 6:2  (4:2) 
10/11  22.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 15.04.2011, ob 20.00  - 3:0  (1:0) 
10/11  18.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 11.03.2011, ob 20.00  - 4:3  (2:0) 
10/11  9.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 19.11.2010, ob 20.00  - 9:3  (3:2) 
10/11  2.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 24.09.2010, ob 20.00  - 1:5  (0:3) 

13. krog
FutureNet Maribor  :  FC Ivančna Gorica
Benedikt avtodeli Džauš  :  FSK Stripy
FC Litija  :  Dobovec Pivovarna Kozel
KMN Bronx Škofije  :  KMN Sevnica
Siliko Mkeršmanc  :  KMN Oplast Kobarid

LESTVICA
1 FutureNet Maribor 7 19
2 Dobovec Pivovarna Kozel 7 18
3 FC Litija 7 18
4 Siliko Mkeršmanc 7 11
5 FSK Stripy 7 10
6 KMN Bronx Škofije 7 9
7 KMN Oplast Kobarid 7 6
8 FC Ivančna Gorica 7 4
9 KMN Sevnica 7 2
10 Benedikt avtodeli Džauš 7 1

STRELCI
1. Matej Fideršek 17
2. Nik Zajc 15
3. Kristjan Čož 9
4. Rok Mordej 8
Anže Širok 8
Gašper Vrhovec 8
7. Kristjan Čujec 6
Blaž Končan 6
9. Rok Bešter 5
Josip Jurić 5
Denis Totošković 5
12. Alen Fetić 4
Nikola Jelić 4
Klemen Duščak 4
Kristijan Postružin 4
Miloš Stojković 4
Denis Ramić 4
David Vidmar 4
Andrej Mohorič 4
Denis Gale 4

DELI NA