12. krog |   |  11.01.2019 ob 20.00

KMN Sevnica

  :  

Dobovec Pivovarna Kozel

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Sevnica
P
Siliko Mkeršmanc 5 : 0 KMN Sevnica
N
FC Ivančna Gorica 3 : 3 KMN Sevnica
P
FC Litija 4 : 2 KMN Sevnica
N
KMN Sevnica 2 : 2 KMN Bronx Škofije
P
Dobovec Pivovarna Kozel 4 : 1 KMN Sevnica
Dobovec Pivovarna Kozel
P
FutureNet Maribor 5 : 3 Dobovec Pivovarna Kozel
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 12 : 1 Benedikt avtodeli Džauš
Z
Siliko Mkeršmanc 1 : 2 Dobovec Pivovarna Kozel
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 1 FC Litija
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 4 : 1 KMN Sevnica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Potočje Projektiranje Sevnica 20 3 2 15 46
Dobovec Pivovarna Kozel 20 15 2 3 86
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Potočje Projektiranje Sevnica 9 3 1 5 21
Dobovec Pivovarna Kozel 9 5 1 3 22
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Potočje Projektiranje Sevnica 11 0 1 10 25
Dobovec Pivovarna Kozel 11 10 1 0 64



Vse medsebojne tekme

18/19  3.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 12.10.2018, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Sevnica 4:1  (2:1) 
17/18  23.krog  Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica, 13.04.2018, ob 20.00  KMN Sevnica - Dobovec Pivovarna Kozel 1:2  (1:1) 
17/18  22.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 06.04.2018, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Sevnica 3:2  (0:1) 
17/18  21.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 30.03.2018, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Sevnica 6:1  (3:1) 
17/18  12.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 01.12.2017, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Sevnica 9:1  (5:0) 
17/18  3.krog  Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica, 22.09.2017, ob 20.00  KMN Sevnica - Dobovec Pivovarna Kozel 1:1  (0:1) 
16/17  17.krog  Rogaška Slatina, Športna dvorana Ratanska vas, 24.02.2017, ob 20.00  Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Sevnica 6:1  (3:1) 
16/17  8.krog  Sevnica, Športna dvorana Sevnica, 02.12.2016, ob 20.00  KMN Sevnica - Dobovec Pivovarna Kozel 2:3  (0:1) 
15/16  17.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 26.02.2016, ob 20.00  - 7:3  (2:1) 
15/16  8.krog  Sevnica, ŠD Sevnica, 06.11.2015, ob 20.00  - 1:6  (0:1) 
14/15  17.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 13.03.2015, ob 20.00  - 6:3  (4:2) 
14/15  8.krog  Sevnica, ŠD Sevnica, 05.12.2014, ob 20.00  - 1:3  (1:0) 
13/14  17.krog  Sevnica, ŠD Sevnica, 25.03.2014, ob 20.00  - 4:2  (1:0) 
13/14  16.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 21.03.2014, ob 20.00  - 11:10  (3:3) 
13/14  15.krog  Sevnica, ŠD Sevnica, 14.03.2014, ob 20.00  - 2:1  (1:0) 
13/14  9.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 13.12.2013, ob 20.00  - 1:1  (0:0) 
13/14  2.krog  Sevnica, ŠD Sevnica, 27.09.2013, ob 20.00  - 7:0  (2:0) 
10/11  16.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 28.01.2011, ob 20.00  - 7:1  (4:1) 
10/11  14.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 07.01.2011, ob 20.00  - 4:1  (3:0) 
10/11  7.krog  Sevnica, Športna dvorana Sevnica, 29.10.2010, ob 20.00  - 2:4  (0:1) 

12. krog
KMN Sevnica  :  Dobovec Pivovarna Kozel
KMN Oplast Kobarid  :  FC Litija
FSK Stripy  :  Siliko Mkeršmanc
FC Ivančna Gorica  :  Benedikt avtodeli Džauš
KMN Bronx Škofije  :  FutureNet Maribor

LESTVICA
1 FutureNet Maribor 7 19
2 Dobovec Pivovarna Kozel 7 18
3 FC Litija 7 18
4 Siliko Mkeršmanc 7 11
5 FSK Stripy 7 10
6 KMN Bronx Škofije 7 9
7 KMN Oplast Kobarid 7 6
8 FC Ivančna Gorica 7 4
9 KMN Sevnica 7 2
10 Benedikt avtodeli Džauš 7 1

STRELCI
1. Matej Fideršek 17
2. Nik Zajc 15
3. Kristjan Čož 9
4. Rok Mordej 8
Anže Širok 8
Gašper Vrhovec 8
7. Kristjan Čujec 6
Blaž Končan 6
9. Rok Bešter 5
Josip Jurić 5
Denis Totošković 5
12. Alen Fetić 4
Nikola Jelić 4
Klemen Duščak 4
Kristijan Postružin 4
Miloš Stojković 4
Denis Ramić 4
David Vidmar 4
Andrej Mohorič 4
Denis Gale 4

DELI NA