11. krog |  Benedikt, Športna dvorana Benedikt |  21.12.2018 ob 20.00

Benedikt avtodeli Džauš

  :  

KMN Bronx Škofije

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Benedikt avtodeli Džauš
P
Benedikt avtodeli Džauš 6 : 8 FC Litija
P
Dobovec Pivovarna Kozel 12 : 1 Benedikt avtodeli Džauš
N
Benedikt avtodeli Džauš 1 : 1 KMN Oplast Kobarid
P
FSK Stripy 5 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
P
Benedikt avtodeli Džauš 5 : 7 FC Ivančna Gorica
KMN Bronx Škofije
N
KMN Bronx Škofije 2 : 2 KMN Oplast Kobarid
P
FSK Stripy 8 : 5 KMN Bronx Škofije
Z
KMN Bronx Škofije 7 : 3 FC Ivančna Gorica
N
KMN Sevnica 2 : 2 KMN Bronx Škofije
P
FutureNet Maribor 4 : 2 KMN Bronx Škofije


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 9 3 1 5 30
KMN Bronx Škofije 9 5 1 3 38
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 4 1 1 2 19
KMN Bronx Škofije 4 2 1 1 17
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 5 2 0 3 11
KMN Bronx Škofije 5 3 0 2 21



Vse medsebojne tekme

18/19  2.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 05.10.2018, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - Benedikt avtodeli Džauš 6:1  (3:1) 
17/18  12.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 01.12.2017, ob 20.00  Benedikt Avtodeli Džauš - KMN Bronx Škofije 4:7  (3:1) 
17/18  3.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 22.09.2017, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - Benedikt Avtodeli Džauš 3:2  (1:2) 
16/17  10.krog  Spodnje Škofije, ŠD Burja, 23.12.2016, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - KMN Benedikt 4:5  (2:1) 
16/17  1.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 23.09.2016, ob 20.00  KMN Benedikt - KMN Bronx Škofije 4:6  (1:3) 
15/16  16.krog  Benedikt, Šporna dvorana Benedikt, 19.02.2016, ob 20.00  - 9:2  (1:0) 
15/16  7.krog  Škofije, ŠD Burja, Škofije, 30.10.2015, ob 20.30  - 7:0  (4:0) 
14/15  12.krog  Benedikt, Špotna dvorana Benedikt, 24.01.2015, ob 18.00  - 2:2  (0:2) 
14/15  3.krog  Škofije, ŠD Burja, 03.10.2014, ob 20.30  - 1:3  (1:1) 

11. krog
FutureNet Maribor  :  KMN Sevnica
Benedikt avtodeli Džauš  :  KMN Bronx Škofije
FC Litija  :  FSK Stripy
Siliko Mkeršmanc  :  FC Ivančna Gorica
Dobovec Pivovarna Kozel  :  KMN Oplast Kobarid

LESTVICA
1 FutureNet Maribor 7 19
2 Dobovec Pivovarna Kozel 7 18
3 FC Litija 7 18
4 Siliko Mkeršmanc 7 11
5 FSK Stripy 7 10
6 KMN Bronx Škofije 7 9
7 KMN Oplast Kobarid 7 6
8 FC Ivančna Gorica 7 4
9 KMN Sevnica 7 2
10 Benedikt avtodeli Džauš 7 1

STRELCI
1. Matej Fideršek 17
2. Nik Zajc 15
3. Kristjan Čož 9
4. Rok Mordej 8
Anže Širok 8
Gašper Vrhovec 8
7. Kristjan Čujec 6
Blaž Končan 6
9. Rok Bešter 5
Josip Jurić 5
Denis Totošković 5
12. Alen Fetić 4
Nikola Jelić 4
Klemen Duščak 4
Kristijan Postružin 4
Miloš Stojković 4
Denis Ramić 4
David Vidmar 4
Andrej Mohorič 4
Denis Gale 4

DELI NA