10. krog |  Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor |  07.12.2018 ob 20.00

FutureNet Maribor

  :  

Benedikt avtodeli Džauš

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

FutureNet Maribor
Z
FutureNet Maribor 5 : 3 Dobovec Pivovarna Kozel
N
KMN Oplast Kobarid 3 : 3 FutureNet Maribor
Z
FutureNet Maribor 3 : 1 FSK Stripy
Z
FC Ivančna Gorica 1 : 8 FutureNet Maribor
Z
FutureNet Maribor 4 : 2 KMN Bronx Škofije
Benedikt avtodeli Džauš
P
Benedikt avtodeli Džauš 6 : 8 FC Litija
P
Dobovec Pivovarna Kozel 12 : 1 Benedikt avtodeli Džauš
N
Benedikt avtodeli Džauš 1 : 1 KMN Oplast Kobarid
P
FSK Stripy 5 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
P
Benedikt avtodeli Džauš 5 : 7 FC Ivančna Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Proen Maribor 9 9 0 0 58
KMN Benedikt 9 0 0 9 22
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Proen Maribor 4 4 0 0 22
KMN Benedikt 4 0 0 4 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Proen Maribor 5 5 0 0 36
KMN Benedikt 5 0 0 5 12



Vse medsebojne tekme

18/19  1.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 28.09.2018, ob 20.00  Benedikt avtodeli Džauš - FutureNet Maribor 1:11  (1:7) 
17/18  14.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 22.12.2017, ob 20.00  Benedikt Avtodeli Džauš - FutureNet Maribor 3:6  (1:2) 
17/18  5.krog  Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor, 06.10.2017, ob 20.00  FutureNet Maribor - Benedikt Avtodeli Džauš 4:3  (2:1) 
16/17  16.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 17.02.2017, ob 20.00  KMN Benedikt - Proen Maribor 3:6  (2:5) 
16/17  7.krog  Maribor, Športna dvorana Tezno, 18.11.2016, ob 21.00  Proen Maribor - KMN Benedikt 5:2  (5:1) 
15/16  11.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 04.12.2015, ob 20.00  - 3:8  (2:4) 
15/16  2.krog  Maribor, ŠD Tabor, 18.09.2015, ob 20.00  - 7:2  (4:0) 
14/15  10.krog  Benedikt, ŠD Benedikt, 18.12.2014, ob 20.15  - 2:5  (1:1) 
14/15  1.krog  Maribor, Dvorana Tabor, 19.09.2014, ob 20.15  - 6:3  (4:1) 

10. krog
KMN Sevnica  :  KMN Oplast Kobarid
FutureNet Maribor  :  Benedikt avtodeli Džauš
FSK Stripy  :  Dobovec Pivovarna Kozel
FC Ivančna Gorica  :  FC Litija
KMN Bronx Škofije  :  Siliko Mkeršmanc

LESTVICA
1 FutureNet Maribor 7 19
2 Dobovec Pivovarna Kozel 7 18
3 FC Litija 7 18
4 Siliko Mkeršmanc 7 11
5 FSK Stripy 7 10
6 KMN Bronx Škofije 7 9
7 KMN Oplast Kobarid 7 6
8 FC Ivančna Gorica 7 4
9 KMN Sevnica 7 2
10 Benedikt avtodeli Džauš 7 1

STRELCI
1. Matej Fideršek 17
2. Nik Zajc 15
3. Kristjan Čož 9
4. Rok Mordej 8
Anže Širok 8
Gašper Vrhovec 8
7. Kristjan Čujec 6
Blaž Končan 6
9. Rok Bešter 5
Josip Jurić 5
Denis Totošković 5
12. Alen Fetić 4
Nikola Jelić 4
Klemen Duščak 4
Kristijan Postružin 4
Miloš Stojković 4
Denis Ramić 4
David Vidmar 4
Andrej Mohorič 4
Denis Gale 4

DELI NA