9. krog |  Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka |  01.12.2018 ob 19.00

FSK Stripy

  :  

KMN Oplast Kobarid

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

FSK Stripy
Z
FC Ivančna Gorica 2 : 4 FSK Stripy
Z
FSK Stripy 8 : 5 KMN Bronx Škofije
P
FutureNet Maribor 3 : 1 FSK Stripy
Z
FSK Stripy 5 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
N
Siliko Mkeršmanc 3 : 3 FSK Stripy
KMN Oplast Kobarid
N
KMN Bronx Škofije 2 : 2 KMN Oplast Kobarid
N
KMN Oplast Kobarid 3 : 3 FutureNet Maribor
N
Benedikt avtodeli Džauš 1 : 1 KMN Oplast Kobarid
P
KMN Oplast Kobarid 1 : 6 Siliko Mkeršmanc
P
FC Litija 4 : 1 KMN Oplast Kobarid


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
FSK STRIPY 13 10 1 2 71
KMN Oplast Kobarid 13 2 1 10 33
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FSK STRIPY 7 4 1 2 44
KMN Oplast Kobarid 7 2 1 4 26
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FSK STRIPY 6 6 0 0 27
KMN Oplast Kobarid 6 0 0 6 7



Vse medsebojne tekme

FUT19Z1819  4.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 04.11.2018, ob 18.00  KMN Oplast Kobarid - FSK Stripy 1:2  (0:0) 
FUT15Z1819  2.krog  Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka, 21.10.2018, ob 14.00  FSK Stripy - KMN Oplast Kobarid 1:15  (1:5) 
FUT19Z1718  10.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 19.01.2018, ob 18.30  KMN Oplast Kobarid - FSK Stripy 2:4  (1:2) 
FPOKAL1718  1.krog  Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka, 17.11.2017, ob 20.30  FSK Stripy - KMN Oplast Kobarid 2:4  (0:2) 
FUT19Z1718  1.krog  Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka, 08.10.2017, ob 19.00  FSK Stripy - KMN Oplast Kobarid 2:2  (0:0) 
FUT19Z -2017  11.krog  Škofja Loka, Športna dvorana Trata, 22.01.2017, ob 19.00  FSK Stripy - KMN Oplast Kobarid 6:1  (6:0) 
FUT19Z -2017  4.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 06.11.2016, ob 18.00  KMN Oplast Kobarid - FSK Stripy 2:6  (2:1) 
FUT19Z -2016  14.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 14.02.2016, ob 18.00  - 1:4  (1:1) 
2.SFL -2016  14.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 13.02.2016, ob 20.00  - 0:6  (0:2) 
2.SFL -2016  5.krog  Škofja Loka, ŠD Trata, Škofja Loka, 07.11.2015, ob 19.00  - 11:2  (6:1) 
FUT19Z -2016  5.krog  Škofja Loka, ŠD Trata, Škofja Loka, 22.11.2015, ob 18.00  - 10:0  (1:0) 
FUT19Z -2015  9.krog  Škofja Loka, ŠD Trata, Škofja Loka, 17.01.2015, ob 18.30  - 12:2  (6:2) 
FUT19Z -2015  2.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 18.10.2014, ob 17.30  - 1:5  (1:1) 

9. krog
Benedikt avtodeli Džauš  :  KMN Sevnica
FutureNet Maribor  :  Siliko Mkeršmanc
KMN Bronx Škofije  :  FC Litija
FC Ivančna Gorica  :  Dobovec Pivovarna Kozel
FSK Stripy  :  KMN Oplast Kobarid

LESTVICA
1 FutureNet Maribor 7 19
2 Dobovec Pivovarna Kozel 7 18
3 FC Litija 7 18
4 Siliko Mkeršmanc 7 11
5 FSK Stripy 7 10
6 KMN Bronx Škofije 7 9
7 KMN Oplast Kobarid 7 6
8 FC Ivančna Gorica 7 4
9 KMN Sevnica 7 2
10 Benedikt avtodeli Džauš 7 1

STRELCI
1. Matej Fideršek 17
2. Nik Zajc 15
3. Kristjan Čož 9
4. Rok Mordej 8
Anže Širok 8
Gašper Vrhovec 8
7. Kristjan Čujec 6
Blaž Končan 6
9. Rok Bešter 5
Josip Jurić 5
Denis Totošković 5
12. Alen Fetić 4
Nikola Jelić 4
Klemen Duščak 4
Kristijan Postružin 4
Miloš Stojković 4
Denis Ramić 4
David Vidmar 4
Andrej Mohorič 4
Denis Gale 4

DELI NA