9. krog |  Benedikt, Športna dvorana Benedikt |  30.11.2018 ob 20.00

Benedikt avtodeli Džauš

  :  

KMN Sevnica

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Benedikt avtodeli Džauš
P
Benedikt avtodeli Džauš 6 : 8 FC Litija
P
Dobovec Pivovarna Kozel 12 : 1 Benedikt avtodeli Džauš
N
Benedikt avtodeli Džauš 1 : 1 KMN Oplast Kobarid
P
FSK Stripy 5 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
P
Benedikt avtodeli Džauš 5 : 7 FC Ivančna Gorica
KMN Sevnica
P
Siliko Mkeršmanc 5 : 0 KMN Sevnica
N
FC Ivančna Gorica 3 : 3 KMN Sevnica
P
FC Litija 4 : 2 KMN Sevnica
N
KMN Sevnica 2 : 2 KMN Bronx Škofije
P
Dobovec Pivovarna Kozel 4 : 1 KMN Sevnica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 8 0 2 6 20
Potočje Projektiranje Sevnica 8 6 2 0 35
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 4 0 2 2 11
Potočje Projektiranje Sevnica 4 2 2 0 18
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 4 0 0 4 9
Potočje Projektiranje Sevnica 4 4 0 0 17



Vse medsebojne tekme

17/18  18.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 09.03.2018, ob 20.00  Benedikt Avtodeli Džauš - KMN Sevnica 1:7  (0:4) 
17/18  9.krog  Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica, 03.11.2017, ob 20.00  KMN Sevnica - Benedikt Avtodeli Džauš 6:3  (2:1) 
16/17  14.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 03.02.2017, ob 20.00  KMN Benedikt - KMN Sevnica 3:3  (1:1) 
16/17  5.krog  Sevnica, Športna dvorana Sevnica, 04.11.2016, ob 20.00  KMN Sevnica - KMN Benedikt 4:2  (2:0) 
15/16  13.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 15.01.2016, ob 20.00  - 4:4  (1:3) 
15/16  4.krog  Sevnica, ŠD Sevnica, 02.10.2015, ob 20.00  - 2:0  (1:0) 
14/15  18.krog  Sevnica, ŠD Sevnica, 27.03.2015, ob 19.00  - 5:4  (2:0) 
14/15  9.krog  Benedikt, ŠD Benedikt, 12.12.2014, ob 20.00  - 3:4  (0:2) 

9. krog
Benedikt avtodeli Džauš  :  KMN Sevnica
FutureNet Maribor  :  Siliko Mkeršmanc
KMN Bronx Škofije  :  FC Litija
FC Ivančna Gorica  :  Dobovec Pivovarna Kozel
FSK Stripy  :  KMN Oplast Kobarid

LESTVICA
1 FutureNet Maribor 7 19
2 Dobovec Pivovarna Kozel 7 18
3 FC Litija 7 18
4 Siliko Mkeršmanc 7 11
5 FSK Stripy 7 10
6 KMN Bronx Škofije 7 9
7 KMN Oplast Kobarid 7 6
8 FC Ivančna Gorica 7 4
9 KMN Sevnica 7 2
10 Benedikt avtodeli Džauš 7 1

STRELCI
1. Matej Fideršek 17
2. Nik Zajc 15
3. Kristjan Čož 9
4. Rok Mordej 8
Anže Širok 8
Gašper Vrhovec 8
7. Kristjan Čujec 6
Blaž Končan 6
9. Rok Bešter 5
Josip Jurić 5
Denis Totošković 5
12. Alen Fetić 4
Nikola Jelić 4
Klemen Duščak 4
Kristijan Postružin 4
Miloš Stojković 4
Denis Ramić 4
David Vidmar 4
Andrej Mohorič 4
Denis Gale 4

DELI NA