8. krog |  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina |  23.11.2018 ob 21.00

Dobovec Pivovarna Kozel

  :  

KMN Bronx Škofije

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Dobovec Pivovarna Kozel
P
FutureNet Maribor 5 : 3 Dobovec Pivovarna Kozel
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 12 : 1 Benedikt avtodeli Džauš
Z
Siliko Mkeršmanc 1 : 2 Dobovec Pivovarna Kozel
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 1 FC Litija
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 4 : 1 KMN Sevnica
KMN Bronx Škofije
N
KMN Bronx Škofije 2 : 2 KMN Oplast Kobarid
P
FSK Stripy 8 : 5 KMN Bronx Škofije
Z
KMN Bronx Škofije 7 : 3 FC Ivančna Gorica
N
KMN Sevnica 2 : 2 KMN Bronx Škofije
P
FutureNet Maribor 4 : 2 KMN Bronx Škofije


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Dobovec Pivovarna Kozel 18 12 5 1 84
KMN Bronx Škofije 18 1 5 12 40
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dobovec Pivovarna Kozel 9 8 1 0 58
KMN Bronx Škofije 9 0 1 8 24
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dobovec Pivovarna Kozel 9 4 4 1 26
KMN Bronx Škofije 9 1 4 4 16



Vse medsebojne tekme

17/18  18.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 09.03.2018, ob 20.00  KMN Bronx Škofije - Dobovec Pivovarna Kozel 2:2  (2:1) 
17/18  9.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 03.11.2017, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Bronx Škofije 6:0  (1:0) 
16/17  13.krog  Rogatec, Športna dvorana Rogatec, 08.02.2017, ob 19.15  Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Bronx Škofije 5:5  (4:3) 
16/17  4.krog  Spodnje Škofije, ŠD Burja, 21.10.2016, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - Dobovec Pivovarna Kozel 3:1  (0:0) 
15/16  11.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 04.12.2015, ob 21.00  - 7:1  (4:1) 
15/16  2.krog  Škofije, ŠD Burja, 18.09.2015, ob 20.30  - 2:5  (1:1) 
14/15  11.krog  Škofije, ŠD Burja, 16.01.2015, ob 20.30  - 0:6  (0:4) 
14/15  2.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 26.09.2014, ob 20.00  - 8:0  (5:0) 
13/14  14.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 28.02.2014, ob 20.00  - 10:6  (7:6) 
13/14  7.krog  Škofije, ŠD Burja, 22.11.2013, ob 20.30  - 1:1  (0:0) 
12/13  10.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 23.11.2012, ob 20.00  - 12:5  (6:3) 
12/13  3.krog  Škofije, ŠD Burja, 28.09.2012, ob 20.30  - 2:3  (1:1) 
11/12  16.krog  Škofije, ŠD Burja, 20.01.2012, ob 20.30  - 2:2  (1:0) 
11/12  10.krog  Škofije, ŠD Burja, 11.11.2011, ob 20.30  - 2:4  (1:1) 
11/12  3.krog  Rogatec, Šd Rogatec, 16.09.2011, ob 20.00  - 5:4  (2:2) 
10/11  17.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 04.03.2011, ob 20.00  - 2:1  (1:0) 
10/11  11.krog  Škofije, ŠD Burja, Škofije, 03.12.2010, ob 20.30  - 2:2  (2:2) 
10/11  4.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 08.10.2010, ob 20.00  - 3:2  (0:0) 

8. krog
KMN Sevnica  :  FSK Stripy
KMN Oplast Kobarid  :  FC Ivančna Gorica
FC Litija  :  FutureNet Maribor
Siliko Mkeršmanc  :  Benedikt avtodeli Džauš
Dobovec Pivovarna Kozel  :  KMN Bronx Škofije

LESTVICA
1 FutureNet Maribor 7 19
2 Dobovec Pivovarna Kozel 7 18
3 FC Litija 7 18
4 Siliko Mkeršmanc 7 11
5 FSK Stripy 7 10
6 KMN Bronx Škofije 7 9
7 KMN Oplast Kobarid 7 6
8 FC Ivančna Gorica 7 4
9 KMN Sevnica 7 2
10 Benedikt avtodeli Džauš 7 1

STRELCI
1. Matej Fideršek 17
2. Nik Zajc 15
3. Kristjan Čož 9
4. Rok Mordej 8
Anže Širok 8
Gašper Vrhovec 8
7. Kristjan Čujec 6
Blaž Končan 6
9. Rok Bešter 5
Josip Jurić 5
Denis Totošković 5
12. Alen Fetić 4
Nikola Jelić 4
Klemen Duščak 4
Kristijan Postružin 4
Miloš Stojković 4
Denis Ramić 4
David Vidmar 4
Andrej Mohorič 4
Denis Gale 4

DELI NA