1.krog 28.09.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Kobarid  KMN Oplast Kobarid 2 : 1 KMN Sevnica
2.krog 05.10.2018 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica 1 : 3 FutureNet Maribor
3.krog 12.10.2018 
ob 21.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 4 : 1 KMN Sevnica
4.krog 19.10.2018 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica 2 : 2 KMN Bronx Škofije
5.krog 26.10.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 4 : 2 KMN Sevnica
6.krog 02.11.2018 
ob 20.30
Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica  FC Ivančna Gorica 3 : 3 KMN Sevnica
7.krog 09.11.2018 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Mkeršmanc 5 : 0 KMN Sevnica
8.krog 23.11.2018 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica : FSK Stripy
9.krog 30.11.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Benedikt  Benedikt avtodeli Džauš : KMN Sevnica
10.krog 07.12.2018 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica : KMN Oplast Kobarid
11.krog 21.12.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Tabor Maribor  FutureNet Maribor : KMN Sevnica
12.krog 11.01.2019 
ob 20.00
  KMN Sevnica : Dobovec Pivovarna Kozel
13.krog 25.01.2019 
ob 20.30
  KMN Bronx Škofije : KMN Sevnica
14.krog 01.02.2019 
ob 20.00
  KMN Sevnica : FC Litija
15.krog 08.02.2019 
ob 20.00
  KMN Sevnica : FC Ivančna Gorica
16.krog 15.02.2019 
ob 20.00
  KMN Sevnica : Siliko Mkeršmanc
17.krog 22.02.2019 
ob 20.30
  FSK Stripy : KMN Sevnica
18.krog 08.03.2019 
ob 20.00
  KMN Sevnica : Benedikt avtodeli Džauš
POTOČJE PROJEKTIRANJE SEVNICA
Radna 18
8294 Boštanj
tel: 031/ 300 073
fax:
email: zaksekmatej@gmail.com
www: www.kmn-sevnica.si

STRELCI
1. Marko Račič 3
2. Gregor Pešec 2
David Bučar 2
4. Jan Nečemer 1

LESTVICA
1 FutureNet Maribor 7 19
2 Dobovec Pivovarna Kozel 7 18
3 FC Litija 7 18
4 Siliko Mkeršmanc 7 11
5 FSK Stripy 7 10
6 KMN Bronx Škofije 7 9
7 KMN Oplast Kobarid 7 6
8 FC Ivančna Gorica 7 4
9 KMN Sevnica 7 2
10 Benedikt avtodeli Džauš 7 1




DELI NA