08.09.2017 | 1. SFL
V Mariboru delitev točk, domačo čast rešil Oplast

S tekmami 1. kroga se je začela sezona 1. SFL. Derbi v Maribor se je končal z delitvijo točk, zmage pa so vknjižili Siliko Rem Power, FC Litija in KMN Oplast Kobarid.

Debi novinca

Prva tekma prvenstva se je začela v Ivančni Gorici, kjer je novinec v 1. SFL gostil Vrhničane. Prav član gostov iz mesta Ivana Cankarja Nikola Paulič je v 6. minuti zabil 1. gol sezone in napovedal končni razplet. Gostje, vodi jih Mile Simeunovič, so prišli do končne visoke zmage, 2:7, domačini, na tekmi je bilo kar 200 gledalcev, pa bodo na svojo novo priložnost čakali na naslednjih domačih obračunih.

Fetić štirikrat

Podobno zmago kot Vrhničani so dosegli tudi Litijani, ki so napolnili mrežo Bronxov. Blestel je Alen Fetić, ki je za Litijane prispeval kar štiri zadetke. Gostje so si ključno prednost priigrali med 26. in 32. minuto.

Oplast v 2. polčasu

Treh točk so se razveselili tudi igralci KMN Oplast Kobarid, ki so v nadaljevanju, uspešni so bili Jaka Sovdat, Jure Uršič in Anže Širok, strli odpor Benedikta.

Novinci na delu

Na derbiju v Mariboru sta si ekipi razdelili plen. Med strelce pa so se vpisali le igralci, ki so letos poleti menjali klub. Robert Grbić, v Dobovec je prišel s Hrvaške, je zabil avtogol in poskrbel za vodstvo vijolic. Rok Mordej je poravnal na 1:1, še en novinec Ivan Matan pa je bil kriv za 2. vodstvo vijoličastih. Končni rezultat, 2:2, je postavil Kristijan Čujec.

1. SFL, 1. krog, 8.9.

FC Ivančna Gorica – Siliko Rem Power 2:7 (1:3)
0:1 Paulič (6.), 0:2 Jereb (7.), 1:2 Drobne (9.), 1:3 Kunc (19.), 1:4 Kunc (24.), 1:5 Jereb (28.),2:5 Drobne (36.), 2:6 Jereb (37.), 2:7 Železnik (40.)

FutureNet Maribor – Dobovec Pivovarna Kozel 2:2 (1:1)
1:0 Grbić (13./ag), 1:1 Mordej (15.), 2:1 Matan (21.), 2:2 Čujec (33.)

KMN Oplast Kobarid – KMN Benedikt 4:1 (1:0)
1:0 Kovačič (8.), 2:0 Sovdat (23.), 3:0 Uršič (25.), 4:0 Širok (35.), 4:1 Senekovič (37.)

KMN Bronx Škofije – FC Litija 2:7 (1:2)
0:1 Fetič (6.), 1:1 Zajc (6.), 1:2 Ručna (6.), 1:3 Turk (26.), 1:4 Fetič (28.), 1:5 Fetič (32.), 2:5 Zajc (38.), 2:6 Sever (39.), 2:7 Fetič (40.)

:: Uradne objave

:: Registracijski zapisniki

:: Adresar klubov 1. SFL

:: Futsal mojster (za navijače)

• 23.11.2017 | 1. SFL
    Oplast želi pred kamerami do nove zmage
    „Smo oslabljeni, a jamramo ne. To je priložnost, da svoje minute izkoristijo igralci, ki so dosedaj manj igrali. Pričakujem pa, da nam po svojih močeh pomaga tudi Benjamin Melink, ki se je po operaciji prejšnji vikend vrnil na parket,“ nadaljujejo v taboru Oplasta, ki imajo nekaj težav s treningi. Ker se dvorana v Kobaridu prenavlja (nov parket!), vadijo ob zgodnejših urah, kot je bila praksa iz preteklosti, zato ni take številčne zastopanosti, kot bi bila v večernih terminih.
  • 22.11.2017 | 1. SFL
    V petek prenos primorskega derbija, domačini brez bele zastave
    Nogometna zveza Slovenije nadaljuje z izdatnejšo promocijo futsala. Mesec je naokoli, pred nami pa vnovič tekma meseca. V petek, 24.11., bomo s kamerami na Škofijah, odkoder bomo na www.futsal.si prenašali obračun 11. kroga 1. SFL. To bo primorski derbi – pri KMN Bronx Škofije gostuje KMN Oplast Kobarid.
    Futsal magazin: Goli in super poteze s pokala in ŽFL, igrala tudi reprezentanca
    Pred nami je nov futsal magazin, ki vnovič prinaša gole osmine pokala Terme Olimia. Dodajamo tudi videovrhunce s tekme 1. kroga Ženske futsal lige, bili smo tudi na obeh tekmah Slovenije in Poljske.
  • 15.11.2017 | 1. SFL
    Po porazu v Rogaški Slatini napovedal spremembe
    Pred ligaškim premorom so po 10. krogu svoje misli strnili tudi trenerji. Kutjim Morina je pohvalil igralce za izvrstno igro, njegov kolega Matej Gajser pa je napovedal spremembe. Z igro in ohranjeno čisto mrežo je bil zadovoljen Damir Pertič, Marko Hrvatin pa je izrekel kopico komplimentov na račun mlade zasedbe. Svojim fantom sta čestitala tudi Tomislav Novak in Jože Gačnik.
    Futsal magazin: Izvrstni zadetki 1. in 2. SFL, Slovenija U21 igrala na Portugalskem
    Pred nami je nov futsal magazin, ki vnovič prinaša gole 1. SFL in 2. SFL. Dodajamo pa tudi videoposnetke z gostovanja reprezenatnce do 21 let, ki je na Portugalskem s svojimi vrstniki odigrala dve tekmi.
  • 10.11.2017 | 1. SFL
    10. krog - mejnik za Ivančno Gorico in Benedikt
    Deseti krog ni prinesel spremembe na vrhu 1. SFL. Vodilna Litija je doma v 2. polčasu strla odpor oslabljenega KMN Bronxa Škofije (3:0, dva gola je prispeval Denis Totoškovič), medtem ko je drugouvrščeni Dobovec Pivovarna Kozel visoko porazil aktualnega državnega prvaka FutureNet Maribor (7:1); z dvema goloma se je izkazal Kristjan Čujec.
    Derbi v Rogaški Slatini, nekdanji legendi na Vrhniki
    Pred nami je 10. krog 1. SFL, tekme v elitni ligi so na sporedu v Benediktu, Litiji, na Vrhniki in v Rogaški Slatini. Prav v mestu zdravilišč in zdravilne vode je na sporedu veliki derbi: pretendent za naslov prvaka Dobovec Pivovarna Kozel gosti aktualnega prvaka FutureNet Maribor. Začenja se drugi del rednega dela.
  • 08.11.2017 | 1. SFL
    Futsal magazin: SLovenija U17, goli 1. in 2. SFL ter gol kroga (08.11.2017)
    Pred nami je nov futsal magazin, ki vnovič prinaša gole 1. SFL in 2. SFL, velik poudarek pa je namenjen pravkar minulim kvalifikacijam za poletne olimpijske igre mladih. Enega od šestih kvalifikacijskih turnirjev je gostila tudi Slovenija.
  • 05.11.2017 | 1. SFL
    Po koncu tekem 9. kroga 1. SFL so svoje misli strnili še trenerji. Dve tekmi sta se končali brez zmagovalca, treh točk so se veselili v taborih KMN Sevnica in Dobovec Pivovarna Kozel.
  • 03.11.2017 | 1. SFL
    V Litiji brez zmagovalca, Dobovec napolnil mrežo škofjotov
    Vsega lepega je enkrat konec – s porazom v 9. krogu 1. SFL v Rogaški Slatini se je končal izjemen niz Bronxov, ki so slavili petkrat zapored, tokrat pa jih je doma s 6:0 porazil Dobovec Pivovarna Kozel. S štirimi goli je navdušil reprezentant Kristjan Čujec.