Prvakinje na vrhu s popolnim izkupičkom

Z zmago na Vrhniki so se aktualne državne prvakinje KMN Slovenske Gorice utrdile na vrhu Ženske futsal lige. Ekkipa iz Voličine je edina, ki je v uvodnih štirih krogih zbrala prav toliko zmag. V nedeljo so bile varovanke trenerja Dejana Krambergerja s 6:1 boljše od Silika Nove Panorame.

Uvodna tekma med ŽNK Celje in KMN Cerkvenjak se je končala z delitvijo izkupička, 2:2 je bilo.

ŽFL, 4. krog, 2.12.
ŽNK Celje – KMN Cerkvenjak 2:2 (1:1)
1:0 Mrhar (7.), 1:1 Kos (13./ag), 2:1 Kos (24.), 2:2 Arnuš (33.)

3.12.
Siliko Nova Panorama – KMN Slovenske Gorice 1:6 (0:2)
0:1 Voga (15.), 0:2 Vrabel (17.), 0:3 Vrabel (27.), 1:3 Bačar (28.), 1:4 Voga (33.), 1:5 Vrabel (35.), 1:6 Vrabel (36.)

Lista strelk po 4. krogu:
Tanja Vrabel (KMN Slovenske Gorice) 13
Tanja Voga (KMN Slovenske Gorice) 6
Klementina Mavhar (ŽNK Celje) 5

• 17.12.2018 | Državne futsal lige
    Prvakinje in Siliko suvereno
    Tekmi 10. kroga Ženske futsal lige sta se končali z zmago Silika in ekipe KMN Slovenske gorice. Vrhničanke so že v soboto ugnale ŽNK Cerkvenjak, aktualne državne prvakinje pa v nedeljo zasedbo ŽNK Vrhnika. S tremi zadetki se je vnovič izkazala Tanja Vrabel.
  • 14.12.2018 | Državne futsal lige
    9. krog sklenila z remijem
    S tekmo v Mariboru se je sklenil 9. krog 2. SFL. Domači KMN Miklavž TBS Team24 in FK Dobrepolje sta si razdelila točki, 4:4 je bilo. Miklavž se je s to točko povzpel na 5. mesto, Dobrepolje ostaja na 8. poziciji.
  • 08.12.2018 | Državne futsal lige
    Ptujčani z rekordno zmago
    Uvodna tekma 10. kroga 2. SFL je pripadla Ajdovcem, ki so z 9:2 slavili zmago v Velikih Laščah. Soboto je obeležila visoka zmaga Ptujčanov, ki so v Oplotnici slavili zmago s 13:1, kar je najvišja zmaga v tej sezoni v 2. SFL. Thomas Pihler je prispeval štiri zadetke za Ptujčane.
  • 02.12.2018 | Državne futsal lige
    Prvakinje od 1:4 do 5:4
    Ekipa KMN Cerkvenjaka je povedla prek Mateje Arnuš (ob dosegi zadetka se je poškodovala) in Sandre Štumberger 0:2 in tudi sebi v prid odločila polčas. Celjanke so se predramile v nadaljevanju. V 27. minuti je Sergeja Kos znižala na 1:2, Anja Ložar je v 35. izenačila na 2:2, dilemo okoli zmage pa je v 39. minuti rešila Sergeja Kos.
    Po remiju v Zagorju Ptujčani spet vodijo
    Izvrstno tekmo smo spremljali, prvič tudi v videoprenosu, v Zagorju, kjer so sta se ekipi ŠD Mlinše in KMN Tomaž Šic bar razšla s 4:4. Z avtogolom Nika Smrkolja so gostje povedli. Med 19. in 29. minuto so bili za svoj trud in pobudo nagrajeni domačini, ki so z goloma Marka Povšeta in Marka Ceglarja ušli na 3:1.
  • 29.11.2018 | Državne futsal lige
    Prvi prenos tekme velik motiv tudi za ŠD Mlinše
    „Vemo, da nas čaka zahtevno delo. Gostje imajo kvalitetno ekipo, to se vidi na prvenstveni lestvici. So eden od dveh favoritov za naslov,“ nadaljuje Dolinšek, ki poudari, da so se cel teden pripravljali na sobotno tekmo. „Pretiranih skrivnosti ni: agresivna obramba in potrpežljiv napad sta naša aduta. Nekaj pa ne bomo povedali, bomo še kaj skrili za tekmo,“ Dolinšek o tem, kako odigrati proti ekipi KMN Tomaž Šic bar.
  • 28.11.2018 | Državne futsal lige
    Prvi prenos 2. SFL: KMN Tomaž po zmago v Zagorje
    Medtem ko je spremljanje tekem 1. SFL na spletu, postala že dobro utečena praksa, pa zdaj prihaja še videoprenos tekme 2. SFL. To soboto, 1.12., od 20.00 dalje. S kamerami bomo v Zagorju, kjer domače tekme igra drugoligaš ŠD Mlinše, v goste pa bo prišla zasedba KMN Tomaž Šic Bar.
  • 26.11.2018 | Državne futsal lige
    Pet golov dovolj za zmago
    KMN Slovenske gorice ostajajo na vrhu Ženske futsal lige. Tudi po 8. krogu imajo popoln izkupiček, tokrat so odpravile zasedbo ŽNK Celje. Mestni derbi je pripadel ŽNK Vrhnika.
  • 25.11.2018 | Državne futsal lige
    Derbi prinaša že 25. medsebojno tekmo
    Zadnja nedelja je rezervirana za ženski futsal, na sporedu pa sta kar dva derbija. Vodilni vrsti ŽNK Slovenske gorice in ŽNK Celje se bosta pomerili v Voličini, mestni obračun pa je na Vrhniki.
    Ajdovci prizadejali prvi poraz Ptujčanom
    Primorci so sanjsko začeli tekmo - Goran Marković je do 18. minute dosegel tri gole in s 3:0 postavil rezultat prvega polčasa. To je zdramilo goste, ki so do 33. minute poravnali na 3:3. Med 38. in 40. minuto pa so na svoj račun spet prišli domači gledalci. Ajdovci so zabili še tri gole in Ptujčanom prizadejali sploh prvih poraz v sezoni.