KMN Miklavž in Dlan Logatec do prvih treh točk

Futsal klub Ptuj in KMN Tomaž Šic bar tudi po 2. krogu 2. SFL ostajata na vrhu prvenstvene lestvice.

Že v petek

Ptujčani so slavili zmago na gostovanju v Velikih Laščah, 3:9 je bilo. Kvalitetna razlika je bila prevelika, ob polčasu pa vodstvo gostov 0:5. Prvi je mrežo domačinov načel novi kapetan Ptujčanov Thomas Pihler. Tudi KMN Tomaž Šic bar je vse rešil v 1. polčasu. Med 7. in 8. minuto so varovanci trenerja Dejana Krauta dosegli tri gole za mirnejše nadaljevanje.

Ajdovci so dobro začeli gostovanje pri Miklavžu, Luka Bajc je v 9. minuti zadel za vodstvo Kixov. Gostitelji so prišli na svoj račun v 2. polčasu. Vodstvo gostov je s prvim golom izničil Edin Čolić, v 37. minuti je na 2:1 povišal Patrik Kolar Robnik, končni rezultat pa je z drugim golom postavil Čolič.

Za točke

Ekipi Extrema in ŠD Mlinše sta se pred dvema tednoma pomerila na pripravljalni tekmi. Eno je trening, drugo pa boj za točke, ki so šle v Zasavje. Janez Dolinšek in Tim Lipovšek sta poskrbela za vodstvo gostov (0:2), ki ga je omilil Mark Ceglar z avtogolom. Sodražani so v 35. minuti znižali na 2:3, a je Marko Povše poskrbel za vodstvo 2:4, končni izid pa je postavil Max Vesel.

Osem golov

Najvišjo zmago kroga je zabeležil Dlan Logatec, ki je doma z 8:2 odpravil FK Kebelj. Tri gole je k zmagi dodal Matjaž Švajncer.

2.SFL, 2. krog, 5.10.
KMN Velike Lašče – FC Hiša Daril Ptuj 3:9 (0:5)
0:1 Pihler (4 ), 0:2 Klemenčič (8.) , 0:3 Pihler (10.), 0:4 Seneković (19.) 0:5 Letonja (26.), 0:6 Seneković (27.) 0:7 Letonja (27.), 0:8 Seneković (30.), 1:8 Gvardjančič (30.), 2:8 Kojadinović ( 36.), 2:9 Seneković (40.), 3:9 Novak (40.)

KMN Tomaž Šic bar – Futsal klub Dobrepolje 4:1 (3:0)
1:0 Dragosavec (7.), 2:0 Goričan (7.), 3:0 Gašparič (8.), 3:1 Klinc (21.), 4:1 Klanjšek (35.)

6.10.
KMN Miklavž – Kix Ajdovščina 3:1 (0:1)
0:1 Bajc (9), 1:1 Čolič (23), 2:1 Kolar R 3:4 (0:2)

ŠD Extrem – ŠD Mlinše 3:4 (0:2)
0:1 Dolinšek (3.), 0:2 Lipovšek (17.), 1:2 Ceglar (26./ag), 1:3 Dolinšek (30.), 2:3 Janež (35.), 2:4 Povše (38.), 3:4 Vesel (39.)

Dlan Logatec – Futsal klub Kebelj 8:2 (5:0)
1:0 Jereb (4.), 2:0 Švajncer (8.), 3:0 Jezerčič (9.), 4:0 Rupnik (10.), 5:0 Gorinšek (11./ag), 6:0 Jereb (21.), 6:1 Gorinšek (23.), 6:2 Špegelj (30.), 7:2 Švajncer (34.), 8:2 Švajncer (39.)