14.10.2017 | 1. SFL
Po porazih proti moskovski Dini (2:5) in portugalski Bragi (2:3) je danes pričakovano klonil še pred branilcem naslova, španskim Interjem. Ta je zmagal s 4:1.

• 14.10.2017 | 1. SFL
    Mitja Jontez ponudil odstop
    Po koncu tekem 6. kroga 1. SFL so svoje misli strnili tudi trenerji. Kaj lahko pa se zgodi, da bodo Sevničani iskali novega trenerja. Zmage so vknjižili Litija, Dobovec Pivovarna Kozel in Bronx Škofije.
  • 13.10.2017 | 1. SFL
    Litija do 5. zmage, Bronxi še četrtič
    Litija ostaja popolna – po petih tekmah ima prav toliko zmag, četrtič zapored so polni plen dobili igralci s Škofij, drugič zapored pa kozli. Četrta tekma kroga bo na sporedu 24.10., ko se bosta pomerila FutureNet Maribor in Ivančna Gorica. Tekma je bila prestavljena, ker Mariborčani v teh dneh nastopajo na turnirju glavnega dela lige prvakov.
    Litija odkrito po 5. zmago
    Tokratni krog 1. SFL, to bo že 6. po vrsti, prinaša tekme v Benediktu, Litiji in na Škofijah. Zavoljo nastopa državnih prvakov FutureNet Maribora bo njihov obračun z Ivančno Gorico na sporedu 24.10. Prosta je ekipa KMN Oplast Kobarid.
  • 12.10.2017 | 1. SFL
    Slovenski prvak klonil v končnici
    Po petkovem prostem dnevu bo v soboto sledil še sklepni del tekmovanja, varovanci trenerja vijoličastih Mateja Gajserja se bodo ob 20. uri pomerili z Interjem, ki ima v svoji vrsti prvega zvezdnika tega športa Ricardinha. Pred tem bo še tekma med Dino in Brago.
  • 11.10.2017 | 1. SFL
    Mariborčani začeli s porazom
    Drugi polčas se ni začel po željah Maribora, saj se je po treh minutah in 10 sekundah nadaljevanja znašel v zaostanku, zadel je Kiril Pogorelov. Moskovčani niso potrebovali dolgo, da so zadeli še enkrat; minuto in 26 sekund kasneje je Ivan Krilov zadel po podaji s kota.
    Jandrić in ekipa verjamejo v uspeh na uvodni tekmi
    Bolj kot Španci so v mislih slovenskega prvaka ruski in portugalski predstavnik, ki sta realno tekmeca, s katerima se lahko Štajerci dostojno in enakovredno kosajo. Danes so na menuju Rusi, sicer tudi devetkratni državni in osemkratni pokalni prvak Rusije.
  • 09.10.2017 | 1. SFL
    Mariborčani stavijo vse na tekmi proti ruski in portugalski vrsti
    V Mariboru je vse nared, da od srede, 11.10., pa do sobote, 14.10., gostijo enega od turnirjev glavnega kroga in dela futsal lige prvakov. V mesto ob Dravi prihajajo aktualni evropski klubski prvak Inter, portugalska Braga in ruska Dina Moskva. Domači trener Matej Gajser je optimistično razpoložen.
    Morina ponosen na ekipo, Gačnik hvaležen navijačem
    Mile Simeunovič obžaluje visok poraz po izvrstnem 1. polčasu. Mitja Jontez pa je vesel, ker so se njegovi varovanci borili do zadnje minute in prišli do remija.
  • 06.10.2017 | 1. SFL
    Derbi brez zmagovalca, nov uspeh škofjotov
    Drugič v četrtem poizkusu so se veselili tudi igralci Dobovca Pivovarne Kozel, ki so na krilih Roka Mordeja (dosegel je štiri gole) strli odpor Vrhničanov. Domačini so dobili polčas (0:1), potem pa je stekla igra zasedbe, ki jo vodi hrvaški strokovnjak Kutjim Morina.